Всяка ЛЮЛИНска мама свещичка ще запали,за здраве и късмет на малките Бо и Влади

  • 38 372
  • 751
# 495
аннтония,  Hug
Виж целия пост
# 496
И аз минах през една мини депресийка като родих. Ако някой ми беше казал, че ще ми се случи нямаше да повярвам, но...Отдавах я на тежкото раждане. Гледай да се разсейваш, извикай някого да ти помага, ад те разведрява. Излизай навън, а с количката ще вмидиш колко запознанства ще направиш. Аз също се преместих в Люлин преди две години. Идвам от Дианабад и ми беше супер криво тук, но свиква се.
Успех Hug
Виж целия пост
# 497
И аз като се преместих не познавах никого. От година и половина живея тук (бях забременяла точно преди да се преместим, а като се преместихме даже и не знаех още, че съм бременна) и не знаех дори суперът (Европа демек) къде е  Rolling Eyes  Blush - пазарувахме от едно денонощно магазинче, дето почти нищо няма в него, и в Билла  Rolling Eyes. Като почнах да излизам с дребо по разходки понаучих това-онова, позапознах се с други майки и се чувствам вече по-добре  Simple Smile.

Антония, а ти в кой Люлин си всъщност?
Виж целия пост
# 498
Здравейте мацки Антония  Hug всичко ще премине и аз непознавам никой и си излизам сама Wink,ти в кой люлин беше в 9 ли newsm78
Виж целия пост
# 499
 Hug Hug Hug

От Люлин 9 съм... Ох... то, че ще мине, ще мине, ама.... Вчера пак си ревах...

Леле, аз никога, ама никога не съм изпадала в такива мрачни състояния, винаги весела и усмихната, а сега.... ooooh!
Виж целия пост
# 500
От Люлин 9 съм... Ох... то, че ще мине, ще мине, ама.... Вчера пак си ревах...

Ооооо, хайде утре да те взимам и да ходим да мааме гащи  Grinning И аз съм в 9-ката, като е хубаво времето се разхождам до Западния, където се срещам и с други мами  Wink. Та ако си навита - свиркай  Peace
Виж целия пост
# 501
Антония, силно гуш! Знам какво ти е, защото аз освен за бебо се грижех и за свекър ми, Бог да го прости, който беше последна фаза на рак, с много тежка химиотерапия. Нямам свекърва, мъжа ми работеше на две места, на мама и дадоха само 1 седмица отпуска.Спасиха ме само разходките, не исках много да контактувам с познати, че само ме съжаляваха, но непрекъснато се движех с бебо. Успех, ще видиш всичко ще мине бързо, направи си нова прическа, купи си нещо ново и така.
Виж целия пост
# 502
От Люлин 9 съм... Ох... то, че ще мине, ще мине, ама.... Вчера пак си ревах...

Ооооо, хайде утре да те взимам и да ходим да мааме гащи  Grinning И аз съм в 9-ката, като е хубаво времето се разхождам до Западния, където се срещам и с други мами  Wink. Та ако си навита - свиркай  Peace
аз съм в 10 точно срещу шела и аз може да се присъединя ако може Peace
Виж целия пост
# 503
аз съм в 10 точно срещу шела и аз може да се присъединя ако може Peace

Ама разбира се, че може  Grinning - колкото повече - толкова повече  Wink Само дето не се святкам къде е тоя Шел. Хайде, ще се разберем на лични  Peace
Виж целия пост
# 504
Леле, много ще се радвам, ако се видим  Hug Аз съм  в бл. 983 до 12-та!

скайп: *Antonia  Flutter
Виж целия пост
# 505
Ех,така правят момичетата като са по майчинство,само заради това бих родила пак Wink
Виж целия пост
# 506
Ели, айде заедно искаш ли???
Виж целия пост
# 507
добро утро, Люлински мами!
леле, записвам ви да ви чета,че пак ви изпуснах края...
Виж целия пост
# 508
Добър ден мами-сладурани,малкия спи и аз да видя какво правите но няма никой сигурно сте по разходки и аз чакам диването да стане че да поизлезем малко,ако не се е стъмнило вече Mr. Green
Виж целия пост
# 509
Mis-Demeanor Добре завърнала се  Hug
Малката ти принцеса е пораснала много  Hug
Момичета, ако утре е хубаво временцето дали да не си спретнем една срещичка в Западен?
Ако има желаещи да свиркат, ние сме на линия  Peace
Хубав и успешен ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия