, тях поне ги обичам.
, тях поне ги обичам.
Ще всема да отправя там една забележка 

. Аз съм лесна и нямам претенции, защото моето хлапе най-вероятно ще е на вилата, но и да не е - той е голям и лесен.
! Баща ми е с него и е успял да я извади, или по-скоро я е накарал сама да си излети, ама на мама лигльото си поциври. Ей, как нарежда като дърта свекърва това дете, да не ви разправям
. Много било страшно, голяма била колкото малък влак, какво съм знаела аз! Че и жужала, щото била жива, моля ви се!
. Това на майтап, ама сигурно наистина ти се пие, защото ще трябва да караш. Иначе и аз съм като тебе - вечния шофьор. Като маршрутка съм след срещи с приятели
Уфффф, че си лошааааа, навя ми такива едни спомении....
+ едно ремарке /на седем години ,синковец ми се пада/--дневна смяна с него. 
, както му викам на синето - Тедка, моторетка и гъзО ми светка!
Те така съм сега, едни профилактични прегледи, едни зъболекари, пазаруване и т.н.

---работното време на половинката + командировки е много шантаво.Нямаме помощ от към `гледачки` та затова не смея да се ангажирам.
ох много ми е смешно-е**ти квартала .Аз се намирам на средното свърталище:`Верди.` 
Препоръчани теми