Пловдивчанки ще се окажат по- сериозни от нас!

'Айде, Софияяяяяяяяяяяя, събудете се и давайте да се организираме!!!
Ние ш' додадме и там, не бой сЪ.

намерих с кой ще си пия кафенцето. Жу, остава да уточним в кое кафене

ако пътьом някое ти е по-близо може да се доуточним.Е на Стефчето и Бенджи и те са май в кюпа.

На линия сме. 

, ама сте ми мааааалко далечко.
Дано не ни събори кризата. Радвам се за теб, защото преди съм те чела в темичката за работа. Наистина времената са трудни много и мисля, че си постигнала успех. Като се затвърдиш, почерпи!)




. Много е гадно
. Преди 3-4 години, както си спя в 4-5 сутринта и ще ставам след малко за работа, нещо усетих как само изпърполя в ухото ми
. Тъй че детето напълно го разбирам как се е почувствало с тая твар в ушото.
. Бе какво толкоз си писахте? Сега ще чета най-усърдно. Препоръчани теми