ТЕ СА НАШАТА ГОРДОСТ (Номинации за 6-месечието):
(старите номинации)






, Gardenia






рожденичката и мама
всички гости. За жалост точно в този ден нямаше дечица в парка и не можахме да почерпим всичките си другарчета в игрите
Сега вече любимо й е да парви като конче и да се друска, като че ли язди 

И палатковото приключение на Марто също и срещата днес....
Вярвам, че си заслужава да се погрижа и за тези празници, които Ива няма да помни, точно както ще се старая за рожденните й дни с приятелчета вкъщи, на бар и.........Сигурна съм, че Ива знаеше, че е по- специална в този ден и че това е един по- различно приятен ден
Преди два дни организирах и рождения ден на малката ми племеница- стана прекрасно градинско парти за момичета- правиха си сандвичи /като игра с награда/, правиха ревю, фотосесия, танци, музика. Стана чудно момичешко забавление. Много бавно се зареждат снимките, но задължително ще ви покажа
А ето тази прекрасна млада мама /снаха на леля Поли/ вече гушка своята малка госпожица Виктория. За тях съм направила една разкошна торта от памперси и пеперуди. Утре на изписването ще я подаря и ще снимам. Викито със сигурност няма да помни, но аз ще помня и майка й също!
На мен твоите постове винаги ми говорят за един много интересен човек. А защо не трябваше да знаем името на бебо не мога да се сетя
Много беше приятна- голямо удоволствие е да видиш децата толкова пораснали, променени, проходили.
Симонка на anamar ме впечатли с невероятното си спокойствие. Сред океана от бебешки емоции тя седеше като един малък Буда и само се усмихваше на всички.
Радвам се, че се запознах с anamar и Ради , с които все се разминаваме по другите срещи.
Галето се прибра в чудесно настроение. 


Галина също е била спокойна, докато ни нямаше.

Дано много скоро видиш "светлина в тунела" 
Честита най-вълнуваща година на техните родители. Да са ни сиви и здрави дечицата и да растат будни и безгрижни.
Обикаляхме лекари, ходихме до Пирогов. Нищо й няма, но такова зловещо падане не бях виждала. Още не мога да се успокоя, понеже вината е изцяло моя 


. Косата ми се изправи като прочетох. Не се обвинявай, те са такива шила а и тежат вече. И на мен ми се е случвало докато се върти в ръцете ми да пренесе тежестта в горната част на тялото си и едвам да я удържа от падане с надолу главата. Важното е че малката бубулечка е добре. 

аз снощи писах как щях да я изпусна Ивка - не си виновна, деца са и няма как на 1 място само да стоят 

Препоръчани теми