АПриЛчЕтА 2008!!!

  • 16 735
  • 225
АпРиЛчЕтА   2008 !!!






















134 МАЙЧЕТА    СМЕ СЕ ПОДРЕДИЛИ СЪС 137 БЕБЕТА ИГРИВИ !!!

Имаме си:


68 И  69

МАЛКО СТАТИСТИКА


Най-дълго бебе: Никол на krasitka  и Илия на ofeto- 57см
Най-голямо бебе: Елица на wonderful - 4600гр
Най-нетърпеливо бебе:Дарина на SLADKA MAMA - 83 дни преди термин
"Най-точно" бебе: София на bbub, Мартина на kiky, Милана Велика на airin555, Станислав на Barbie^girl - родени на термин
Най-бебеносен ден: 3 април - на бял свят са дошли 9 бебета
Най - мързеливо" бебе: Цветомир на Tiffany - 13 дни след термин

Първо "озъбено" бебче: Ава на Vercho

Първо проходило бебче: Марти на Hrisi Pisi и Кръсти на Гергина



EFP  
7 от нашите априлчета вече чакат братчета или сестричета:  EFP

1. Полина на мама musito   Two Hearts
2. Мария на мама milena1976   Two Hearts
3. Александър на galivo   Two Hearts
4. Ема-Мария на мама Lassi   Two Hearts
5. Боян на VanyivanTwo Hearts
6. Димитри на Marinela Flo Two Hearts 
7. Йоан на krischan Two Hearts

smile3504Нови попълнения в нашия отбор АПРИЛ 2008:smile3504

1. Сестричка Елена на батко Калоян на мама azvasi, 16 юни 2009, 3350гр и 50см. babyuu  
2. Братче Мишо на батко Цветомир на Tiffany, 25 юли 2009г., 3350гр и 50 см. babyuu  




ЗА СЪЖАЛЕНИЕ СИ ИМАМЕ ШЕСТ АНГЕЛЧЕТА! ГОСПОДИ, ПАЗИ ГИ!
 09.11.2007 ангелче на Жабче Flowers RoseFlowers Rose
 27.11.2007 ангелче на msbilt Flowers RoseFlowers Rose
 03.04.2008 ангелче на pinit Flowers RoseFlowers Rose
 22.04.2008 ангелче на asja Flowers RoseFlowers Rose
01.06.2008 ангелче  Киара на hrispi (02.04.2008-31.05.2008)Flowers RoseFlowers Rose
 10.06.2008 ангелче Станислав на Barbie^girl (29.04.2008 - 10.06.2008)Flowers Rose  Flowers Rose


Три от нашите ангелски мами сбъднаха мечтата си !!![/size]

09.03.2009 - се роди Анна-Мария на pinit newsm32
26.03.2009 - се родиха Яна и Йоана на Жабче
 newsm32 newsm32
14.04.2009 - се роди Васил на asja  newsm32


smile3509
НАШИТЕ АЛБУМИ
ПОТРЕБИТЕЛ:aprilki2008
ПАРОЛА:2008

БЕБЕШКО АЛБУМЧЕ
ПОТРЕБИТЕЛ:aprilcheta2008
ПАРОЛА:2008



 

Нашите теми:
1;2;3;4;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16;17;18;19;20;21;22;23;24;25;26;27;28;29;30;31;32;33;34;35;36;37;38;39;40;41;42;43;44;45;46;47;48;49;49; 50; 51



Най-доброто от нашата италианска фамилия: ТУК  и  ТУК

Виж целия пост
# 1
Ехеее...ти за колко време отиваш на почивка?Бас хващам,че като се върнеш ние ще сме още на 15-16стр. тъй,че мисли анкета за следващата Mr. Green Приятно изкарване!
Виж целия пост
# 2
Ако продължим с темпото от старата тема(пусната на 13 август,та до днес...) и до 15-16 страници няма да сме я докарали ....
Виж целия пост
# 3
Да се запиша и аз на първа страничка.
Емма, хубаво да си починеш, доколкото успееш с малкия де.
Виж целия пост
# 4
Привет.
Така и така не спомагам много много за изписването на темите Whistling, барем да се запиша на първа страничка и аз  Laughing
Емма, приятна почивка  Hug

Някой може ли да ми каже защо не мога да отворя списъка с мерките и теглилките newsm78 Изписва ми ,че страницата е повредена  Tired
Виж целия пост
# 5
Здравейте ,моми4ета!
Сисе прати ми моля те емеила си да ти пратя снимка за колажа.
И аз съм от бременните мами.....защо сте ме махнали от списъка Sad
Димитри бърбори сташно много,не спира,ту на гръцки ту на български,падаме си от смях.Все още е толкова див ,колкото си беше,ма като 4е ли аз посвикнах Laughing
Виж целия пост
# 6
Хайде запис и от мен! Hug Hug Hug

pettty, явно е грешен линка. Аз влязох от профила си, ето ти линк, дано успееш да го отвориш: http://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AsJeEYAcXCc2cG1lRUJVMXZI … UXl0RWc&hl=bg
Marinela flo, не сме те забравили, че си в отбора на бременните. Явно Емма е копирала началната стр от по-предна тема, защото в последната те имаше и все още те има.  Peace

И Малвина ги бръщолеви едни напоследък, нищо не й се разбира, една смислена дума не казва и още сме с едва 5 зъба. Има ли и други бебоци, почвам да се чудя вече дали въобще ще излязат други  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 7
Мейла ми е : siska_mi@abv.bg  Peace Пращай.
Колкото до линка за мерките на 1-ва стр. на мен мнооого отдавна не ми го отваря PeaceЯвно грешката не е само в моя телевизор.

Следващата тема май трябва да е от мен  newsm78 нали и колажа ще слагам.Ще събирам снимки докато тази не стигне до 17-18 стр.Така става ли?
Виж целия пост
# 8
Ами дайте да я изпишем тогава!  Joy Сисе, нямам търпение да видя новият колаж, сигурна съм, че ще е страхотен!
Малкия си играе в другата стая с леля си, затова имам възможност да се включа. При нас няма нищо интересно, освен че снощи закъсахме с колата в Равда и се наложи да я оставим там. Добре че сестра ми и приятеля и успяха да дойдат да ни приберат. Живко е на мама геройчето - не ни беше лесно, докато чакахме в тъмницата, но той се справи много добре!  Hug
Виж целия пост
# 9
Добър вечер ! Да се включа и аз в новата тема ,Емма    bouquet и приятна почивка.
Musito и Мони преди около 2 седмици беше по същия начин не можех да го позная и в крайна сметка при нас се оказа  зъбче.
Alokazia не се притеснявай и ние сме само със шест и един е на път ,но от доста време нямаше признаци за нови зъбки.
Виж целия пост
# 10
Здравейте другарчета!
Моите неволи за съжаление продължиха-направих някакви безумни световъртежи,не можех и легнала да лежа,света бясно се въртеше,гадене,повръщане...имах усещането ,че повече няма да ме има.Много страшно,но с доста системи и вливания на всякакви медикаменти се пооправи положението.Сега само леко ми се вие свят и ухото много ми бръмчи.Хукнах към София,ходих при проф.Едрев и други ушни доктори,които казаха че проблема не е вухото,ама не се знае точно от какво се провокира световъртежа.Правиха и снимка на шийни прешлени решиха,че имам някакво изкривяване,та от там и лошо кръвоснабдяване на мозъка.Ще ходя и на още един преглед при невролог и отоневролог(щото аз софийските само не съм посетила-де що има във Варна докторя съм ги посетила) и се прибирам.Просто не мога да приема диагноза-"ами така ще бъде".НЕ МОГА да живея така,да си гледам детето и ....не мога.Много исках да се видим със софийската дружина,ама не съм много стабилна,а и времето е гадория.Та така при мен,реших поне да се разпиша и сега отивам да ви чета.Целувки!
Виж целия пост
# 11
Привет,
Алоказия, мерси за линка  bouquet-този път ми го отвори и нямаше проблем  Peace
Нана  Confused много съжалявам за неволите ти, ужасно нещо... И тая неизвесност е още по-гадна  Confused Дано доктора, при който ще ходиш разбере най-накрая от какво ти става така и да даде някакво лечение.
Виж целия пост
# 12
Здравейте момичета.

Сигурно ни забравихте вече. Embarassed Аз вече 2 месеца съм без деца,но ходих всеки ден на английски и нямах никакво време за нищо друго освен да се подготвям за следващия ден. В петък приключих с курсовете и понеже тази седмица решихме с милото да не ходим при децатаимам време да ви драсна няколко реда. Ще ви пусна и снимки на Дари да я видите,а и мен също  Laughing

Нана аз имах такъв проблем преди 3 години.След сумайти изследвания докторката реши,че имам Миниероподобен синдром(не съм сигурна дали се пише така),който е придизвикан от климатиците в работата които ми духат във врата.Изписа лекарсва за него и след 2 седмици редовно пиене се оправих след което продължих да ги пия още 2месеца.От тогава не се е повтаряло.Колкото до болката в ухото и това го преживявам от време на време.Причината е в изкривяване на гръбначния ми стълб и като ми се схванат раменете почва да ме боли едното ухо.Мажа се с Фелоран гел 2-3 дни и ми минава.Това обаче го разбрах преди около 3 години,когато 1 месец псевдодокторка ме лекува с антобиотици,а болката ставаше все по-непоносима и накрая отидох в Исул при една възрастна доцентка и тя ми обясни каква е ситуацията.Като цяло и двата проблема при мен възникват в следствие на изкривявания на гръбначния стълб.Провери дали и при теб не е това причината.

Моля да ми припомните как се влиза в сайта (име и парола)за да кача снимки.
Виж целия пост
# 13
Михаелче в този дъждовен ден ви желая от сега нататък да ви върви само по-вода , нека цялото щастие на земята се стовари върху вас ,много късмет ,семейно разбирателство , любов и весел детски смях те следват неотлъчно !!!
Бъдете много ,много щастливи !!!

Виж целия пост
# 14
Нана, съжалявам много за проблемите около теб  Confused Дано намериш свестен лекар и ти постави точната диагноза  Hug
Сладка мама много се радвам ,че писа  Hug за албума не мога да ти помогна не помня паролата и аз  Embarassed
Емма приятна почивка на теб  Hug
Роси   пиши по-често  Hug съжалявам и за вашите неволи по-пътищата  Confused
Ние продължаваме да скитаме  Laughing бяхме малко на село (имаше сбор) сега сме на Етрополе и не се знае кога ще си ходим в София .
Целувки !!!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия