
!
).
Ми тя преподавателската ми заплата не ще стигне за хонорар на детегледачката...

Ако гледат детето цял ден взимат по малката сума (намират се и за 3лв.) ,а ако е само за по няколко часа дневно или няколко дни (2-3 наприемер) седмично тарифата е по-висока.
Ако гледат детето цял ден взимат по малката сума (намират се и за 3лв.) ,а ако е само за по няколко часа дневно или няколко дни (2-3 наприемер) седмично тарифата е по-висока.
3-4, че и 5 лв. разбирам, но ми се случи да чувам най-малко 6 или поне 8 на час, че и 10 дори
. Ми то аз по-добре да не работя. Почнах да мисля за частна ясла. Ама то мойто се сополиви, без да е ходила в ясла, какво остава, ако трябва да отиде сред деца... 

milenag, според мене се гушкайте днес, пък утре - пак рутината си пробвай. 


ползвахме РИБОМУНИЛ 6 месеца и съм СТРАШНО ДОВОЛНА пу пу пу една алерголожка ни го предписа зимата когато боледуваха от тогава ......по-добре да не се хваля ,че ....... 


.Ходихме да занесем документите за яслата и ни съобщиха,че в понеделник ще ни чакат .Място не мога да си намера от притеснение
.Хем нямах търпение да дойде този момент,хем сега съм цялата в нерви
.Ще видим в понеделник какво ще стане.
Пожелавам ти и стискам палци един ден да видиш тези зеленоочковци 

От има няма 2 месеца е станала толкова злояда че ядем само по 2 пъти на ден направо в чудо съм се видяла с това хранене незнам какво да я правя тая мойта щерка неиска да яде и това си е ,само докато види че взимам лъжицата и почва да бяга и да реве
.Имаме 14 зъба тежим към 11кг. другата седмица сме на консултация за реимунизация на Пентаксима и след това отиваме малко в Търново да поседим да ни погледа баба и така. 
/
...... Тези 6 дни е проявила завиден апетит, всички бурканчета от кухнята са били омитани (нещо непознато досега), единствено отказвала категорично кърмата, която бях оставила. Малко се притеснявах дали ще иска да засуче, но напразно - все едно, че не сме се разделяли. Направо съм удивена колко лесно се адаптират децата към нови промени.
Препоръчани теми