Уж да мине по бързо ама На площадката ли дали е бъкано с бацилчета.Ами то навсякъде е така ама покрай хремата 2 седмици избягвахме децата и реших да го оставя да се надивее
А и масово бяха наш набор чакащи да свършат ремонтете на ДГ
Уж да мине по бързо ама
А и масово бяха наш набор чакащи да свършат ремонтете на ДГ
тъкмо му отмина и от снощи пък го "хвана"моята болежка,която влача и аз от седмица-гърло,кашлица ,възпален ларингс и загуба на гласа
...Аз явно успях след неговия вирус да му лепна и моя 

Ще се възползвам!

) 





и излизам в морската. 


мен ме тръшна точно за 1 ден, като парцал бях, с всички екстри - висока Т, повръщане, треска....ужасТ. Болничките бързо да оздравяват
Симона тъкмо оздравя и я пуснах на градина (тук проблем с местата няма...) и само това ми е сега в главата - дали пак ще я тръшне нещо...дано тоя път ни се размине...
Препоръчани теми