По детски нежна,окъпана в злато -от Варна отлита последното ято.

  • 29 364
  • 737
# 315
Кака ви от днеска с нова прическа  Flutter смъкнах 15 см от дължината направихме пластове и смених цвета Mr. Green Ако можеше  за един ден и 15кг да си заминат  Whistling
Виж целия пост
# 316
... Ако можеше  за един ден и 15кг да си заминат  Whistling
hahaha  Joy и аз все  се чудя дали е възможно аджеба....
за прическата - честито, ама дай снимки да те видим... Wink
Виж целия пост
# 317
Койт видял -видял bowuu
Виж целия пост
# 318
aaaaДилянка,искам и отзад да видя- ама наистина си много освежена...Wink)
Виж целия пост
# 319
mia_ata, пак не става, ама карай, може в мен да е грешката!
Да се похваля, че намерих проклетата обица! След като лазих с часове из къщата, завирах се неколкократно под гардероби и дивани, изръшках няколко пъти двора и около къщата, ревах през цялото време, джунджурийката изскочи от пижамата на детето. Идея си нямам как се е задържала, докато я изтупвам и нагъвам... И този път имах късмет!  Mr. Green
Виж целия пост
# 320
Bluebell O'Smallheaven  браво за намерената обица.Аз много мразя да губя каквото и да е  ooooh!
aaaaДилянка,искам и отзад да видя- ама наистина си много освежена...Wink)
Ако не забравя преди да тръгне на работа мъжо да ме снима Wink
Виж целия пост
# 321
Добро утро!
Днес отиваме за 1 седмица при свекито, най-после и за мен дойдоха почивни днииии   newsm44 Както се очаква и племенницата да дойде със зълва ми, може и да забегнем с мъжо за 2-3 дни...... Едва ли някой ще забележи, че ни няма  Mr. Green
Виж целия пост
# 322
 Laughing да ти дам и Ники  Laughing дето се две деца там са и три  hahaha
Виж целия пост
# 323
 Laughing

ДЗ,АМА що не каза,кой имаше заслугата,кой те ръчна да се подстрижеш..мм?
Виж целия пост
# 324
 Laughing да не ти умря циганката дет те хвали  Joy hahaha
Така Морска ме *ръча* от доста време в скайпа да съм се подстрижела.Телефон на неината фризьорка ми даде и ме подпитваше постоянно.накрая ми се скара че не съм отишла .И аз отидох  Laughing
Ако не беше тя още щях да съм със страта си прическа bowuu
Виж целия пост
# 325
Доволна съм Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 326
Хайде бе, девойки!
Никоя ли не е имала вземане-даване с алерголог поне. Говорят ми за Малячкина. Тя прави ли тестове за алергия. Хелпнете ме, че да реша София ли да е или Варна!
Виж целия пост
# 327
на алерголог съм ходила при Патришка,в градска болница,казват,че била добра,в моя случай не можа да ми помогне,но то не и беше и по специалността Peace
Виж целия пост
# 328
Здравейте маменца!
Приемате ли във вашата дружина нови попълнения?
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 329
alex1701 добре дошла  Peace

Ние днес се разходихме с Ники в Морската ,после отидохме до кукления тятър да си вземем билет за събота
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия