AКНЕ -има ли излекуване и как?

  • 19 013
  • 76
# 60
аз го открих тук,а гледам има два варианта този от 60мл ли е за белезите
http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_ss_0_3?url=search-alias%3Ddrugs … l&sprefix=bio
пъвият 200мл същият ли е

Олиото е в един вариянт и е универсално,просто опаковките са различни...60 мл стига за мноооого време.
Виж целия пост
# 61
поръчах си го 200мл,до две седмици ще е при мен и е намалено от 19паунда на 8 и нещо Peace
дано да има ефект
Виж целия пост
# 62
поръчах си го 200мл,до две седмици ще е при мен и е намалено от 19паунда на 8 и нещо Peace
дано да има ефект

Дано...да пишеш после с отзиви Peace
Виж целия пост
# 63
Къде мога да видя съставките на олито? НеЩо не ги намирам ,помагайте  Praynig
Виж целия пост
# 64
пише че съдържа вит А и Е,невен,лавандула,розмарин,лайка,продукт подходяш за хора с чуствителна кожа,дехидратирана и т.н Peace
Виж целия пост
# 65
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 66
Изписаха ми Рокода на 22.12.2009 г. .Пия го от 23 декември , вече 19 дена.
Пъпките сега излизат много.Притеснявам се от това , че моята дерматолога не ми изписа нищо за мазане.Външния ми вид е -ужас. Искам да попитам -нормално ли е състоянието ми ?
Пишете - отчаян съм.Ще ми помогне ли това лечение и кога. Пия по 1 хапче на ден.
Виж целия пост
# 67
Изписаха ми Рокода на 22.12.2009 г. .Пия го от 23 декември , вече 19 дена.
Пъпките сега излизат много.Притеснявам се от това , че моята дерматолога не ми изписа нищо за мазане.Външния ми вид е -ужас. Искам да попитам -нормално ли е състоянието ми ?
Пишете - отчаян съм.Ще ми помогне ли това лечение и кога. Пия по 1 хапче на ден.

Здравей,в някои случай в началото на лечението се получава така,избиват много пъпки на веднъж. Посети дерматолога си и се посъветвай с него ,той Ще ти каже с какво може да се мажеш,не прави грешка да ползваш какъвто и  да е крем Peace
Хапчето от колко милиграма е? Колко кг си? Преполагам са ти обяснили,че мг се изписват в зависимост от кг .
Виж целия пост
# 68
Аз пия Третин, явно твоето лечение е сродно на мойто. Първоначално избиват яко пъпки и мазно, ама някъде към месец, после нещата стават красиви, осъзнаваш, че имаш лице Mr. Green
Виж целия пост
# 69
привет,аз си получих олиото и се мажа 2 пъти дневно та да видим дали ще се повлияят белезите ми,иначе се мажа вече почти месец ,а количеството даже не е намаляло и с един пръст,но пише минимум 3месеца та да видим
Виж целия пост
# 70
Здравейте, дерматолога ми каза с нищо да не се мажа .
Пия по 1 хапче от 20 мг. тежа 67 кг. и съм висок 180. Кръвните ми изследвания са в норма.
Виж целия пост
# 71
Привет отново,

Аз да подновя питането си. Някой може ли да ме насочи към читав дерматолог в София за проблем с акне от много години. Ходих при Кадурина, пих роукотан, подобрение има, но проблемът остана.

Благодаря предварително!

Поздрави!
Виж целия пост
# 72
Здравейте, дерматолога ми каза с нищо да не се мажа .
Пия по 1 хапче от 20 мг. тежа 67 кг. и съм висок 180. Кръвните ми изследвания са в норма.


Аз също знам,че по време на лечението не се ползва нищо друго от леко хидратираЩо кремче( ако не ползваш такова бих ти препоръчала поне да си вземеш крем с висок фактор и да слагаш винаги когато излизаш на вън,дори и да няма слънце),но някой дерматолози предписват,което според моя лекар не е правилно,но ...
А иначе дозата ти ми се вижда ниска  newsm78 ,за тези си килограми трябва да пиеш 2 по 20мг. Но все пак аз не съм лекар казвам каквото знам от личен опит и каквото съм научила от дерматолога ми.
Виж целия пост
# 73
Аз съм ходила при Маркова, обаче резултата е докато ходиш. Сега съм при Кокева, много е готина и разбрана жената. Тя ми изписа лечението с Третин, остава да видя дали ще остане резултата като спра хапчетата. Аз имах стафилококова инфекция и акне имах, бе пъпки по цялото лице. Ужасия. Само третина ми е помогнал до сега.
Виж целия пост
# 74
Здравейте, дерматолога ми каза с нищо да не се мажа .
Пия по 1 хапче от 20 мг. тежа 67 кг. и съм висок 180. Кръвните ми изследвания са в норма.


Аз също знам,че по време на лечението не се ползва нищо друго от леко хидратираЩо кремче( ако не ползваш такова бих ти препоръчала поне да си вземеш крем с висок фактор и да слагаш винаги когато излизаш на вън,дори и да няма слънце),но някой дерматолози предписват,което според моя лекар не е правилно,но ...
А иначе дозата ти ми се вижда ниска  newsm78 ,за тези си килограми трябва да пиеш 2 по 20мг. Но все пак аз не съм лекар казвам каквото знам от личен опит и каквото съм научила от дерматолога ми.

Благодаря за бързия отговор
На 21 ще ходя на контролен преглед, за да ми пусне нови изследвания и да види как съм.
Тогава ще я попитам за дозата.Притеснява ме факта , че наближава бала ми и ако не се оправя никъде няма да хода. #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия