"Наш'те ДЕКЕМВРИйчета са вече малки ученичета!"

  • 36 697
  • 751
# 195
Вержи, съболезнования за баба ти! Flowers Rose Flowers Rose

И в нашето семейство се случи голяма трагедия - първата ми братовчедка /на 34 г./ почина при катастрофа  Cry , а в рамките на месец почина и мъжа й - от рак на костите. А само преди няколко месеца бяха едно прекрасно и щастливо семейство. Не мога да повярвам колко е жесток и несправедлив е живота. Останаха сирачета 2 прекрасни малки деца. Историята я има тук.
Който има желание и възможност може да помогне на дечицата или да предаде на други:
Две деца останаха сираци
Да помогнем на приятел
Две малки деца останаха пълни сираци - темата във форума
Във фейсбук
http://www.cptk.com/node/189
 
Виж целия пост
# 196
pontes , такава кашлица бих я оставила да отшуми от само себе си  Peace
Виж целия пост
# 197
tini-mini наистина е ужасно жесток живота понякога...и за съжаление към хора които не са го заслужили с нищо  Cry

pontes аз си я лекувам с Грог, но това едва ли ще ти е от полза  Joy то да беше по-голям да смуче от тея за гърло дето са... компрес? мед? не знам ...аз съм с такава - остатъчна,след всяко боледуавне...минава за около месец... но е хронично Confused
Виж целия пост
# 198
tini ,virginity  Flowers Rose Flowers Rose Много съжалявам!
mama-shushi  Hug
Детилини,отдавна се каня дя ти кажа ,че снимките и вие изобщо сте страхотни! Heart Eyes
Виж целия пост
# 199
tini-mini страхотна трагедия наистина - много съжалявам за близките ти а за децата ми е най-жал.
Виж целия пост
# 200
вержи   съжалявам за баба ти
тини-мини направо съм потресена. Живота е много суров, човек никога незнае. Само да сме живи и здрави Praynig

Ние сме отново на детска градина, а пък се опитвам да оздравявам за пореден път. Записах малката на танци, дано да и хареса.
Иначе аз си седя в къщи и мързелувам. Незнам дали е добре или зле, ще видим.
Понтес за кашлица, само за сиропи се сещам, но на Габи, като е била болна, само си изпива по 1литър и нищо. Все до антибиотик стигаме. Дано му отшуми на Алекси.  Знаеш ли, единствено което се сещам, след едно такова боледуване с кашлица бяхме заминали на Велинград и там нали влизаме в минералните басейни, много са лековити. И като се върнем и всичко минава.
Да ви питам как понасят здравословно вашите деца детската градина?
Виж целия пост
# 201
Мимак честито!Дано всичко е наред занапред
Вержи съболезнования за баба ти  Flowers Rose Flowers Rose
И сега да споделя преди малко докато се рових из форума видях че drebossak  има  бебе Ива -3650гр., 51см.Родена на 23.08.09г.
Виж целия пост
# 202
Благодаря на всички, които ми дават кураж за моя малък ученик! Всъщност той ходи в частна градина, за държавна не сме кандидатствали, понеже знам че няма да го приемат и не искам да си създавам излишни нерви. Записах го в една нова частна градина, която е на 5 минути от вкъщи - баба му го води и си го прибира. Той е най-големият в групата и другите деца му викат "батко" Laughing Единствено ме притеснява да не се разболее.....
Виж целия пост
# 203
Пеца Hug
Голямо затишие тук! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 204
вержи  съжалявам за баба ти
тини-мини направо съм потресена. Живота е много суров, човек никога незнае. Само да сме живи и здрави Praynig



Здравейте  Hug
Отдавна не съм влизала във форума, гледам много сте изписали. Крис и Яна са добре, слава богу, растат. В очакване сме Крис да тръгне на градина, но понеже е декемврийче, няма навършени 3 г. и още не е на градина, чакаме да ни се обадят  (поне за СтЗ е така, нзн как е в др. градове, но се надяваме да е скоро). В къщи сигурно му е скучно понякога, понякога прави бели и се ядосвам, кое по напред, иска да си играе с Яни, ама тя мрънка, църка, не обича май да я закачат, а Крисо понякога е палав и по-буен, и иска да си играе с нея. Яни вече е на 9 м. , лази, ходи с паяка, иска да пристъпва напред сама.  newsm30 Почти всеки ден сме навън на разходка в парка, или на вилата или някъде извън града. Ама тия дни застудя и сме си в къщи.
Вержи разбирам те как се чустваш, и моята баба почина, на 13 август. Баба, Бог да я прости, доживя до правнуци, много им се радваше. Ами живота понякога е ужасен.  newsm45
Виж целия пост
# 205
Привет и от нас със Зори  Grinning
Тя учудващо от началото на септември ходи на ясла, а от октомври и на градина без прекъсване (пу-пу)! Още на третия-четвъртия ден лъснаха сополите, но с промивки с физиологичен разтвор с клеева тинктура (т. нар. от Зори "люти капки"), чай от мащерка и хомеопатичното Ангинхил някак си удържаме положението и сме на приливи и отливи. Два-три дни със сополи и после- два-три дни без и пак така. Да видим до кога...
Вержи, Алекс,  страшни кукли са Лорка и Свиленка Grinning
Ивчок, разминахме се за Данията вярно, ама дано скоро пак да дойдем и ще се видим. Много ни хареса, Зори още е впечатлена и все разправя как ще съберем парички и пак ще ходим на гости при чичо Анас в Дания. Стискаме ти палци, мила, със Зори всичко да се оправи с бучката и да ни зарадваш с хубави вести.  Hug
Лиа,zlatoela75 аз с една колежка си говорих по повод миналогодишните боледувания на Зори, че направо се бях отчаяла. Тя ми сподели за някакъв имуностимулант наречен "имуносъпорт". Струвал около 50 лв, но стигал за няколко месеца и на нейното дете повлиял много добре. Дано помогне. И успех с бебеправенето. И ние с нашия тати се напъваме по същия повод от август месец, ама за сега само с напъването си оставаме  Rolling Eyes А Зори един ден дофтаса с думите "мамо, искамда ми родиш братче" Laughing
detelini, поздравления за кърменето, и дай Боже да е дълго и приятно!
Мимак, прекрасни вести! Браво на вас Hug

Ето малко снимки от пътешествието в Дания. Като имам време по-нататък ще кача малко и от Букурещ.
http://decemvri.snimka.bg/baby/zornitza-na-vmitkova.197680.15414998



Виж целия пост
# 206
Вержи, нееее не и моята баба фавориткаааа, все се надявах да е безсмъртна и да ме радва с още бисери  Cry! Моите най искренни съболезнования!
Тини, неизмерима е трагедията на тези дечица, освен със средства можем ли да помогнем с други неща?
Виж целия пост
# 207
vmitkova  Hug Много хубави снимки! Hug
Виж целия пост
# 208
vmitkova  Hug Много хубави снимки! Hug
Hug Hug Hug
Мимак, имахме намерение да ходим до Даеджон (Теджън на български май) - намира се в средната часта на Южна Корея. А другия месец предполагам, че ще видим Сеул - надявам се  Praynig
Виж целия пост
# 209
Вержи, съжелявам за баба ти, но дай Боже всеки му такъв дълъг живот! Дано почива в мир сега Praynig
Тини Мини, какъв е този ужас  Cry. Един от най-големите ми кошмари е да си представя децата ми да ме търсят, а мен да ме няма...и все да ме няма  Cry. И за да е трагедията завършена, да изчезне и таткото  Cry. Как си ти? Това е първата ти братовчедка! Безкрайно съм натъжена  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия