vmitkova Имуносъпорт съм го чувала, той е за над 3г., а "For Kids" е до 3г., чудих се преди дали да взема, но незнам защо не купих. Имаше противоречиви мнение, мисля, че това беше причината.



. За сега (да не чуе дявола) й се отразява много добре, ходи с желание, играе, започна и по малко да яде, че в началото не искаше. А ние се гледаме с Коко вкъщи и така 

!
Елена толкова е пораснала, цяла госпожица 


. Ето сега пак една седмица бяхме в къщи, накашляше, доктора каза, няма грам зачервено гърло, сополите си ги влачи каквото и да става. Днес добре, зле на градина е. Естествено имаше изпълнения сутринта
. 

скоро ще ви покажа и мойто гардже!
. Няма страшно все си мисля, че за Коледа ще се получи 

предразполага към такива действия!Препоръчани теми