Изля ми чашата с кафето на дивана, всичко е мазалоооо
И все пак трябва да съм благодарна, защото можеше и да я излее върху лаптопа 
[/b]
В петък и пуснаха изследвания, които не бяха хич лоши, но се наложи да останем четири дни, защото и правиха венозно урбазон. Да я похваля, че стоически изтърпя целия ужас покрай престоя ни в болницата
Сега е добре, здрава е, няма хрема, но много трябва да я пазя от инфекции


Само китайски боклуци, грозни, та знае ли се...Някъде по молевете да сте виждали, във фокса или в овиес? 
Пие ли нещо за обрива или от само себе си ще мине?
Абе не ми е позната марката, но - страхотни дрехи! И за бебета, и за по-големички, намалени за поне с 50%. Иди метни едно очо.
дано ме чуете
Но ми се струва, че лошото тепърва предстои
Бобо заспа за секунди 
Да сте здрави за напред

Една приятелка така ги отряза на нейната дъщеря и тя сама започна да не ги иска
Нали не кърмиш вече, къде ще си задоволява сукателния рефлекс, като му махнеш и бибата
Аз не че акъл ти давам, просто питам, защото нямам никакъв опит с това, Ники биба не е смукал през живота си, но Бобо смуче и не се бях замисляла, че и с нея ще трябва да се занимавам


много хубави моменти с палавничките и с татко им
Препоръчани теми