Сладки ЮЛЧЕТА с туту, всички казват пу-пу (тема 129)

  • 32 402
  • 735
# 660
Дени вече няма хрема. Това от вчера. След колко дни ще сме годни за срещи? Колко да изчакам?
Виж целия пост
# 661
Ей, да не го похвали човек бе Close Изля ми чашата с кафето на дивана, всичко е мазалоооо ooooh! И все пак трябва да съм благодарна, защото можеше и да я излее върху лаптопа Crazy

Ели, този е - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297342.0

Вие сега ли ще ходите към борисовата или зоопарка? Аз тъкмо мислех да идвам към теб Simple Smile
Виж целия пост
# 662
Аз имам два-три свободни дни и ми се ще да се включа в срещичка. Дайте повече инфо...;;;
Виж целия пост
# 663
Добро утро!

И Ели така си закусва сутрин - препечена филийка с масло и сирене и чай с мед, праня и и принцеси, вчера баница, понякога овесени ядки, обаче не се кефи толкова, умира за филия, докато и я правя и само крещи дай дай даааай

Праня и сега манджата, която много обича също - червена леща - варя с един морков, картоф, чушка, малко от корена на целината, домат, чесън - после пасирам и става мн яка крем супа, а за големите с брускети е върха.

Дени, дай ми на мен репетиции, това е едно от най-приятните задължения, които съм имала, мога цял живот да репетирам и да ходя да пея по света  Mr. Green
А на децата колко много помага, диафрагменото дишане и то, понякога се улавям, че съм спряла да дишам правилно. Най-лесно става като запееш.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 664
Днес за Борисова или Зоо???Желаещи и ентусиасти има ли Whistling Hug[/b]
За утре слетобяд сме се разбрали с Пърли и Рапунцел при Слончето, така че колкото повече, толкова повече  Mr. Green
Утре сме на линия, че днес имахме малко ангажименти и ни се обърка програмата. Кажи само към колко часа утре Peace

АМаринова, мадявам се, че вече всичко е минало и чакаме да разкажеш.
Е, то няма какво толкова за разказване. Приеха ни в четвъртък през нощта в белодробната болница, че Алекс пак направи някакъв пристъп. Лекарите се притесниха да не направи бронхит Peace В петък и пуснаха изследвания, които не бяха хич лоши, но се наложи да останем четири дни, защото и правиха венозно урбазон. Да я похваля, че стоически изтърпя целия ужас покрай престоя ни в болницата Simple SmileСега е добре, здрава е, няма хрема, но много трябва да я пазя от инфекции Crazy
Виж целия пост
# 665
...този е - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297342.0

Вие сега ли ще ходите към борисовата или зоопарка? Аз тъкмо мислех да идвам към теб Simple Smile
Мерси ще се пробва значи
що не каза по рано, ние скиторихме към лагера днес за ранообраизие...
Слетобяд ела на голяма среща де  Mr. Green


Утре слетобед към 16 сме там, но Пърли и Рапунцел и по рано ходят...
Виж целия пост
# 666
Така. Народът е нахранен и по леглата. Имам 3 часа за отдих Crazy

Някой скоро да е обикалял по магазините? Търся грейка за Бобо, такова като елече, без ръкави, шушляково, вътре с пух или вата. Много я уважавам аз тази дреха - като му е топличко на човек на гърба, отдолу само един суичър и така може да си ходи, докато сняг завали. Но не мога да намеря тук из магазинчетата в квартала Sad Само китайски боклуци, грозни, та знае ли се...Някъде по молевете да сте виждали, във фокса или в овиес?
Виж целия пост
# 667
И аз такова търся за Ели и все боклуци намирам
Вале, ако видя тук ще ти кажа, може да пратиш майка си, доскоро имаше големи намаления в марковите детски магазини, които аз така и не посетих от заплес

Как го докарвате тоя при часа сън бе, Елена вчера спа час и половина следобед и вечерта пак заспа в 10
Предните 2-3 дни спеше по 3 часа, но трябва някой да лежи до нея или да съм наоколо като я усетя, че е в повърхностен сън или се разбужда да и тикна цица да дозаспи
Вчера и това не помогна де
Яна пък от 3 годишна не спи следобед и сега за мой ужас цяла седмица в градината спи всеки следобед - е вечер не мога да я накарам да легне, та цяла седмица бяхме с разправии по тоя повод
Виж целия пост
# 668
Само китайски боклуци, грозни, та знае ли се...Някъде по молевете да сте виждали, във фокса или в овиес?
И аз миналата седмица гледах за такова чудо, но не попаднах на нищо свястно и купих дебела жилетка. Ако намериш свиркай Peace

Олето, на Симонка бързо да и минава Praynig Пие ли нещо за обрива или от само себе си ще мине?
Виж целия пост
# 669
, доскоро имаше големи намаления в марковите детски магазини, които аз така и не посетих от заплес
Споко, аз ги посетих като си бяхме в Плевен преди две седмици, накупих страхотни неща, но грейки нямаше Confused Да те светна за един магазин - аутлет, в бившата Валентина, като влезнеш, ще го видиш вляво. Сайкълбенд ли беше, та Сайкълкидс ли newsm78 Абе не ми е позната марката, но - страхотни дрехи! И за бебета, и за по-големички, намалени за поне с 50%. Иди метни едно очо.

Амаринова, радвам се, че сте си вкъщи Hug
Виж целия пост
# 670
И аз търся грейка, но само боклуци  Confused Днес следобяд може да се разходим до мола и ако има ще свиркам  Whistling дано ме чуете  hahaha

Махнах бибата на Бобо. Няма такова реване, но заспа. Очаквах да е по-лошо, но мина сравнително добре  Crazy Но ми се струва, че лошото тепърва предстои  Thinking

Ние вчера бяхме в зоологическата градина, после Заимов и накрая се набихме в едно заведение с лятна градина  Grinning Бобо заспа за секунди  Simple Smile

Амаринова,
радвам се за вас  Hug Да сте здрави за напред  Simple Smile
Виж целия пост
# 671
Амаринова, радвам се, че сте си вкъщи Hug
ооо и аз, и аз Laughing

Шада, а защо не я отряза отпред Thinking Една приятелка така ги отряза на нейната дъщеря и тя сама започна да не ги иска Peace
Виж целия пост
# 672
Шада, не е ли малък бе newsm78 Нали не кърмиш вече,  къде ще си задоволява сукателния рефлекс, като му махнеш и бибата newsm78 Аз не че акъл ти давам, просто питам, защото нямам никакъв опит с това, Ники биба не е смукал през живота си, но Бобо смуче и не се бях замисляла, че и с нея ще трябва да се занимавам Crazy
Виж целия пост
# 673
И аз утре съм планирала до ходя до Мола и ще кажа ако има нещо интересно. Аз от Фокса там съм купувала много хубав елек на Билянка, така че ще видя какво има сега. Аз пък за нея търся и дъждобран. В Пигиса харесах якета като за Дея, но елек имаше само 1 вид и много не му обърнах внимание, че беше в "мъжки"цвят. Simple Smile
Виж целия пост
# 674
здравейте банда, ние се прибрахме благополучно от Пловдив, страхотно си изкарахме, е с малкия вагабонтин не можахме много да пообиколим местата които обичам, но нищо друг път, за сметка на това се отдадохме на шопинг  Mr. Green
снощи оставихме малкия на бабет и сега съм се отдала на домакинстване...всичко ме боли
на Инка малкия мишок много сладък особено като е в тон с баща си  Heart Eyes
Амаринова дано всичко е наред вече с малката сладурка.... Praynig
Честит рожден ден на Шмили    bouquet много хубави моменти с палавничките и с татко им  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия