СПА СРЕЩА ЮЛЧЕТА 2008

  • 10 553
  • 242
# 225
Ще трябва да им се примолим да махнат пепелниците от ресторанта обаче, заради бебетата, защото както е малък, ако се и задими, ще стане отврат Sick

Интересно какво ли ще кажат пушачите ако махнеме пепелниците  Mr. Green Whistling

Не се сетих за зимните гуми-мерси Heart Eyes
Виж целия пост
# 226
Ще трябва да им се примолим да махнат пепелниците от ресторанта обаче, заради бебетата, защото както е малък, ако се и задими, ще стане отврат Sick

Интересно какво ли ще кажат пушачите ако махнеме пепелниците  Mr. Green Whistling

Не се сетих за зимните гуми-мерси Heart Eyes
Съжалявам, но който иска да пуши - да излиза на въздух да го прави. Grinning
Виж целия пост
# 227
Искам да попитам Ваня Тодорова (не помня ника, затова пиша името) дали ще идва, че не е изпратила капаро. От хотела ме питат. Резервацията важи и може да се плати на място, но все пак искат да знаят дали ще идвате.
Виж целия пост
# 228
Аелия, колко семейства се събираме в крайна сметка ?

Виж целия пост
# 229
Попаднах на едно малко магазинче за карнавални костюми ако някой още търси костюми за децата и за себе си в безистена на площад Славейков на изхода на Бонжур.
Гумите и ние ще сменим, а багажа как набъбна с грейка и дебело яке за малката, хавлии и тн, та направо все едно на море за седмица отивам  ooooh! Blush
Виж целия пост
# 230
Ще трябва да им се примолим да махнат пепелниците от ресторанта обаче, заради бебетата, защото както е малък, ако се и задими, ще стане отврат Sick

Интересно какво ли ще кажат пушачите ако махнеме пепелниците  Mr. Green Whistling

Ми аз не знам до колко трябва да си дебилен, за да пушиш в присъствието на десет бебета и 5 малки деца в не особено голямо помещение Rolling Eyes Като пушач потвърждавам, че това никога не бих го направила Naughty
Виж целия пост
# 231
Искам да попитам Ваня Тодорова (не помня ника, затова пиша името) дали ще идва, че не е изпратила капаро. От хотела ме питат. Резервацията важи и може да се плати на място, но все пак искат да знаят дали ще идвате.

Ами изпратихме капаро, още щом получихме фактурата Sad
Виж целия пост
# 232
Цяла сутрин се мъкна по доктори, идването ни беше на косъм, но оле! ще дойдем, няма отърване тоя път Mr. Green
Абе кви хавлии, аз само на детето ще взема, те няма ли да ни дадат и за басейна newsm78
Виж целия пост
# 233
Искам да попитам Ваня Тодорова (не помня ника, затова пиша името) дали ще идва, че не е изпратила капаро. От хотела ме питат. Резервацията важи и може да се плати на място, но все пак искат да знаят дали ще идвате.

Ами изпратихме капаро, още щом получихме фактурата Sad

Писах им да питам какво става с твоето капаро. Как им го изпратихте - през банка или през e-pay? Кое име пише?
Чакам отговор от тях и веднага ще ти пиша като получа. Може ако искаш по-бързо да разбереш да им звъннеш и да се уточните какво става. Thinking
Виж целия пост
# 234
Момичета, някой знае ли от колко часа е настаняването в хотела?
Виж целия пост
# 235
Алави, отговориха ми че ще проверят дали има превод, но нямало как да стане днес. Утре при настаняването щели да знаят. Дано всичко е наред. Важното е че стаята си е резервирана и ще ви чака.
Виж целия пост
# 236
Алави, отговориха ми че ще проверят дали има превод, но нямало как да стане днес. Утре при настаняването щели да знаят. Дано всичко е наред. Важното е че стаята си е резервирана и ще ви чака.


Благодаря ти, и ние се обадихме. Всичко е наред, не е бил на мое име преводът, сигурно затова.
Виж целия пост
# 237
Села ви, обикновено след 12.
Виж целия пост
# 238
Села ви, обикновено след 12.

По принцип е след14ч, но не вярвам да си им били пълни стаите, та едва ли ще е проблем Wink

Ние ще тръгнем в 10ч, но ще минем през селото на Любо  и ще починем 1 час.
Виж целия пост
# 239
Ние отпадаме, Йоанка се разболя... Cry

Има ли някой, който не е направил резервация, но смята да пътува? Да ползва нашата резервация и капарото...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия