Перник-20

  • 63 423
  • 756
# 750
Кате, много е сладък Криско!
А торта къде поръчахте? Събирам идеи за нашия първи рожден ден  Simple Smile
Виж целия пост
# 751
Голям сладур е Криско! И тортата му е супер! Искам и аз такава!  Grinning
И не е зле някой да пусне нова тема. Ако няма желаещи, може този някой да съм аз  Mr. Green
Виж целия пост
# 752
Наистина е сладък Криско! А тортата е от трафопоста на Бучински път, нали?
Виж целия пост
# 753
Наистина е сладък Криско! А тортата е от трафопоста на Бучински път, нали?
Да от там е. Peace
Виж целия пост
# 754
Здравейте и от  мен!
Имам си момиченце на 2 месеца. Обаче много сме недоволни от нашата лекарка. Държи се ужасно надменно и на всеки въпрос отговара е " Това не е ваша работа. Вие трябва да следите само дали наддава бебето." Не пише в картона, много й идвало. И какво ли още не. Моля ви препоръчайте ми педиатър от който сте доволни тук в Перник. Чувала съм добри отзиви само за д-р Кокалова...
Виж целия пост
# 755
ТОВА Е НОВАТА ТЕМА     http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=471362.new#new
Виж целия пост
# 756
Здравейте и от  мен!
Имам си момиченце на 2 месеца. Обаче много сме недоволни от нашата лекарка. Държи се ужасно надменно и на всеки въпрос отговара е " Това не е ваша работа. Вие трябва да следите само дали наддава бебето." Не пише в картона, много й идвало. И какво ли още не. Моля ви препоръчайте ми педиатър от който сте доволни тук в Перник. Чувала съм добри отзиви само за д-р Кокалова...
За педиатър съм чувала много добри отзиви за д-р Вилма Любомирова била много добра и обращала много внимание на децата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия