подсъзнанието може всичко 16

  • 100 007
  • 461
# 285
Леле, много интересна тема!!!....ама няма изчитанеее   Blush
Поздравявам ви!
Виж целия пост
# 286
juliet, и аз много я харесвам зелената мантра. Много ме успокоява.
В момента съм след провал и се чудя къде сгреших и какво не направих както трябва.
 
Виж целия пост
# 287
Отивам да се заредя емоционално в Нощта на музеите и галериите
Виж целия пост
# 288
jd, и аз споделям твоето мнение за парите!  Peace Само че аз почнах с Кийосаки преди години. Много ми харесват книгите и бих искала и играта да я играя, даже проучвах къде има. Лошото, че той не дава насоки как да почнем. При него съветите за инвестиции са с вече направен капитал, докато Бодо Шефер дава старт с неговите практични съвети. Simple Smile Аз доста добре си организирах сметките благодарение на неговите книги. Wink

Да ви споделя една смешка за зареждането.
Нали работя във фризьорски салон. Всички там ме слушат като почвам да разказвам за ритуалите на новолунието, а оня ден разправях за зареждането със зарядното та шефката взе че сложи зарядното в касата. Същия ден една клиентка накупи лореалски продукти за сума над 140 лв. освен че направи и на мен здрав оборот, та шефката не спря да се кефи какработи зарядното.  Joy
На сутринта, разбира се, пак сложи да се зарежда касата. hahaha
Виж целия пост
# 289
jd,.... та шефката взе че сложи зарядното в касата. Същия ден една клиентка накупи лореалски продукти за сума над 140 лв. освен че направи и на мен здрав оборот, та шефката не спря да се кефи какработи зарядното.  Joy
На сутринта, разбира се, пак сложи да се зарежда касата. hahaha

 Joy  Вие сте класика в жанра- направо в касата  Joy
Но е истина, че всеки ден зареждам портмонето и всеки ден получавам някакви пари от понеделник насам   Simple Smile
Виж целия пост
# 290
sVeshti4ka, и двамата имат добри идеи, дори и без капитал  Peace .За мен беше интересно, когато обсъждахме с приятелка, как всяка е видяла и запомнила различни неща от едни и същи книги. Включително от "Богат татко, беден татко", "Подсъзнанието може всичко" и куп други неща. Сега чета книгата на Кйиосаки за това, как да организираме времето си, за да имаме време за всичко - семейство, удоволствия, хоби. Далеч не само и единствено за работа.

 Joy Joy Joy Това с касата много ме разсмя. Да взема да пробвам печеловника в нас  Joy
При мен имаше неочаквани приходи, но и такива разходи. Но пък ... малко инвестиция се падат май ... ясно, че Вселена си знае работата, от нас се иска малко да помогнем, с позитивна мисъл и усмивка  Hug
Виж целия пост
# 291
Здравейте,
някой от вас правил ли е тибетската прошка и как се е почувствал след това?
Виж целия пост
# 292
monada , от всякаква прошка се чувстваш прероден, лек, усещаш че душата ти прелива и искаш да Обичаш и да раздаваш себе си. Велико нещо е прошката, но аз да си призная я открих след 30 та си година  Embarassed
Виж целия пост
# 293
Прощавайки на хората, които са те наранили прощаваш най-вече на себе си. И тогава се разгръща свободата, защото разбираш,че няма виновни. Просто си имал нужда тази болка , за да разбереш,че всичко е в твоя избор , за даго изживееш.
Виж целия пост
# 294
monada , от всякаква прошка се чувстваш прероден, лек, усещаш че душата ти прелива и искаш да Обичаш и да раздаваш себе си. Велико нещо е прошката, но аз да си призная я открих след 30 та си година  Embarassed

Напълно съм съгласна, защото съм го изпитвала, но четох, че този тибетски ритуал е малко по-различен, по специално със седмицата, която следва след това. ще се радвам ако някой сподели ефекта от него.
Виж целия пост
# 295
Здравейте момичета и момчета!!!
И аз да ви разкажа една случка със зарядно Wink Работя в малка фирма и фанансите ни са като скачени съдове, като има в чекмеджето има и в протмонето... Шефът е симпатяга, доста е отворен, направи специална много красива мини - полица, на която да си държим дървото на парите на югоизток  Laughing, но все пак на моменти му идват в повече моите шантави експерименти, за това реших за момента да не му казвам за зарядното да видя първо какво ще стане. Повечето в офиса сме с телефони от една марка и си имаме едно зарядно, което си стои постоянно включено в контакта, другия му край стои на бюрото ми и там си ги зареждаме... Тайничко го прекарах под бюрото си, да не се вижда и го пъхнах в чекмеджето-каса, хем ми беше любопитно, хем забавно какво ще стане и познайте... Преди три дни изработихме една доста голяма поръчка, повечето ни клиенти са строителни фирми и сега доста бавят плащанията, понякога с месеци, а пък тези пари ни трябват бързо. В деня, в който пуснах зарядното, шефа се обади на клиентите да им издадем поръчката и те му казаха, че могат да платят най-малко след две седмици, но да им занесе фактурата още на следващия ден, за да си чака реда за плащане в счетоводството, той съвсем се оклюма. Аз реших да оставя зарядното цяла нощ в чекмеджето - на другия ден като отиде да им носи фактурата, му платиха цялата сума, ненадейно получили някакви пари, които и те самите не очаквали и имали възможност да му платят веднага. Познайте сега къде е другия край на зарядното Mr. Green
За Майничките - и аз се сещам за човека с камъните до Джумаята, много е коректен и си казва направо какъв е произхода на кристалите, в Халите обикновено цените са  #Crazy, периодично се появяват интересни камъни в Природонаучния музей на много достъпни цени, но нямат редовно зареждане и понякога просто нямат нищо и магазинчето дори не работи (точно срещу самата каса на музея е), има интересни бижута с камъни в магазина за дрехи на Заимов, само не се сещам как му е името, като вървиш по десния тротоар от Главната по посока към Юг-енерго горе-долу по средата, на витрината имат интересни дрехи в източен стил, една приятелка си купува често интересни камъни, ще я питам от къде и ще пиша. Чароид, нефрит и лунен камък (май и тигрово око) има в новото магазинче за подаръци в подлеза на аптека "Марица" от страната на Главната, първото в ляво (тук има и красиви зелени свещи), ако се сетя още нещо...
Амитола, тази кристална мандала ми подейства дори от екрана, представям си ефекта когато е наживо със своите си камъни... Благодаря, че я постна  bouquet
Хей, все повече хора се събуждат, това е чудесно, едни колеги напечатали стикерчета с усмивки и ги пръснали из целия квартал, дори в аптеката подариха едно на дъщеря ми, в хранителните стоки до нас, в кварталното кафене, по входните врати на кооперациите - много ми хареса, поздравявам ги за идеята Hug
Лени, пропуснах нощта на музеите, сигурно е било вълнуващо, нищо, догодина ще си доставя това удоволствие Wink
 Heart Eyes Hug  bouquet
Виж целия пост
# 296
Амитола, и мен ме заплени кристалната мандала  Heart Eyes
Но се питам от къде могат да се намерят камъни, обработени във формата на жезли? Поне в сайтовете на английски съм ги срещала като gemstone wands, на български може би имат друго име...
Чела съм, че чрез жезлите енергията се канализира по-добре.
Виж целия пост
# 297
Амитола, и мен ме заплени кристалната мандала  Heart Eyes
Но се питам от къде могат да се намерят камъни, обработени във формата на жезли? Поне в сайтовете на английски съм ги срещала като gemstone wands, на български може би имат друго име...
Чела съм, че чрез жезлите енергията се канализира по-добре.

Мише, толкова обработени не съм виждала никъде тук. И аз им се точа по вносните сайтове.  
В музея на есенния базар трябва да има жезли от планински кристал, необработени, клечки им казвам. Иначе продават пендели/махала от повече видове, но от тях да се купува за мандала, става скъпичко.

Мандала става с всякакви камъни






~ * ~

От сега да питам има ли желаещи за среща в музея следващата събота?
Виж целия пост
# 298
Амитола, кутията ти е пълна и не мога да ти пратя ЛС.
Виж целия пост
# 299

Амитола, тази кристална мандала ми подейства дори от екрана, представям си ефекта когато е наживо със своите си камъни... Благодаря, че я постна  bouquet

mimina     Hug   , наистина заниманието с кристали и особено реденето на мандали е неописуемо. Даже някои си ги снимам, толкова не ми се иска да ги развалям. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия