подсъзнанието може всичко 16

  • 100 007
  • 461
# 300
.....

От сега да питам има ли желаещи за среща в музея следващата събота?
Има, пу първа
Виж целия пост
# 301

тЦ, втора си    Mr. Green
Виж целия пост
# 302
.....

От сега да питам има ли желаещи за среща в музея следващата събота?

 newsm78 В колко часа  Thinking
Виж целия пост
# 303

ти сериозно ли питаш?    Mr. Green

13:30 устройва ли те да кацнеш?
Виж целия пост
# 304
Много ми харесват историите ви за действието на зарядното Joy 
Ще взема и аз да го направя във фирмата  Grinning

Имам един малко глупав въпрос. Следващото Новолуние, когато се пишат желания, е на 18 окт., нали?

Лека и приятна вечер на всички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 305

Имам един малко глупав въпрос. Следващото Новолуние, когато се пишат желания, е на 18 окт., нали?
Дам  Hug


Amitola  Wink
още от сега си заплювам съботата , пу.Пу  
В 13 ч ли ще пикирате  Laughing


Виж целия пост
# 306


Amitola  Wink
още от сега си заплювам съботата , пу.Пу  
В 13 ч ли ще пикирате  Laughing


Заплюването предпоследно ли да се брои?    Mr. Green

Към един и четвърт ще съм на линия - разпознавателно - ЗАРЯДНО у-во, заметнато на шалче през врата. Който е без - не е с нас!
Виж целия пост
# 307
 Joy Joy Joy

как ми се идва и на мен
Виж целия пост
# 308
В кой музей? Heart Eyes
Виж целия пост
# 309

з а п о в я д а й на купона, само кажи кога да те чакам(е), може и неделен да си спретнем.   Heart Eyes



Земята и Хората
Виж целия пост
# 310
здравейте момичета.... липсвахте ми   bouquet
за 15тината дни сте изписали хехееее, остават ми още три страници да прочета.

темите които сте дискутирали са доста интересни.
През ваканцията си прочетох Подсъзнанието за деца. Сега го прилагам върху себе си и детенцето. Записах се и на йога - с цела да се науча да медитирам. Засега не ми сеотдава, ама никак. Не съм открила още начина по който да спра мислите си... Може би защото няма миг в който да съм сама със себе си. Освен може би петте минути в които шофирам, оставила и детето в градината...
Дайте някакви ценни съвети и хитринки ... плс
Виж целия пост
# 311
И аз ще дойда на музей  Laughing

И аз мога да разкажа за зарядното... казах на жената дето ми гледа детето да каже на мъжа си как да си зарежда портфейла, защото знаех, че имат много разходи последните дни...  и на другият ден влизам по някое време през деня вкъщи и решихме с мъжа ми да и дадем бонус, хем ще и помогнем, хем няма да е притеснена... и влизам давам и паричките .... и тя ми каза, че цяла нощ нейният портфейл се е зареждал...  Laughing

Иначе и аз заредих моят, но при мен той се пълни често, но и се изпразва така...

Аз знам за една вана, която увеличава приходите, когато работиш за себе си... ако имате интерес ще я напиша... Изпробвана е и работи успешно.
Виж целия пост
# 312
Аз знам за една вана, която увеличава приходите, когато работиш за себе си... ако имате интерес ще я напиша... Изпробвана е и работи успешно.
Пиши да изпробваме и това  Laughing

Може би защото няма миг в който да съм сама със себе си. Освен може би петте минути в които шофирам, оставила и детето в градината...
Дайте някакви ценни съвети и хитринки ... плс
Просто намери време да останеш сама и да не бързаш за никъде.
Виж целия пост
# 313
Здравейте прекрасни  Hug
не съм спирала и за миг да ви чета. Вдъхновявящи сте.
Като стана въпрос за зарядмото... През седмицата дадох на продавачката в магазинчето ми (прекрасна пенсионерка) да чете "Подсъзнанието може всичко" (има си доста семейни проблеми, а и не мисли по най-положителния нячин), и вече ме гледа с други очи Sunglasses. Та представям си ако я накарам да пъха зарядното в касата  Shocked  Joy ,още не ми стиска  Mr. Green
Но ще ми е много интересно да разбера за ваната.
 Hug
Виж целия пост
# 314
Добро утро с тези прекрасти звуци http://www.youtube.com/watch?v=3hncJzoAiAw  Hug

Крен Hug пробвай с музика  Wink при мен тя действа м/у другото "Пеещите тибетски чаши" са точно за медитация и релакс  Grinning


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия