подсъзнанието може всичко 16

  • 100 007
  • 461
# 180
ПЕСЕН ЗА ДОБРОТО - Недялко Йорданов

 Hug


Мижке  , три са руните за увеличение на благосъстоянието  Rolling Eyes  ам?
В руските сайтве са дадени тези три :

FEHU - ФЕХУ
DAGAZ - ДАГАЦ
OTHEL - ОТЕА
Виж целия пост
# 181
http://www.beinsadouno.com/articles.php?id=358
На мен много ми допадна написаното!
Самата истина Hug
Обърнете време и на другите статии в сайта-например на лекуването с мисъл
Виж целия пост
# 182
Отдавна имам този сайт при моите любими. Ще го споделя с вас

(Дано да не се повтарям,извинете ме ,ако е така)

http://zashto-kak.hit.bg/index.htm

"Мъдрост за всеки ден" д-р Уейн Дайър
Никой не е способен да предизвика в теб гняв или стрес, само ти самият можеш да го сториш, в зависимост от начина, по който възприемаш твоя свят.


"Не можеш да научиш човека на нищо.
Можеш само да му помогнеш
да го открие вътре в себе си."
Галилео

Ще се радвам да намери всеки по нещо полезни4ко за себе си Hug
Виж целия пост
# 183
Здравейте! Изчетох цялата тема до сега и доста от информацията в началото. Първо се зачудих къде съм била до сега, а не съм намерила тази тема? Но знам, че няма нищо случайно в това и така е трябвало да стане т.к. точно сега съм много объркана и ме е страх от неизвестното. Но от прочетеното до тук малко се обнадеждих и смятам да се взема в ръце. Благодаря ви и ще продължавам да чета  bouquet
Виж целия пост
# 184
Първо се зачудих къде съм била до сега, а не съм намерила тази тема? Но знам, че няма нищо случайно в това и така е трябвало да стане
и аз това си мислех преди няколко дни Grinning
ko10c   виж какво съвпадение има в нашите линийки , извинявам се не е по темата, но исках да го напиша
Виж целия пост
# 185
Мижке  , три са руните за увеличение на благосъстоянието  Rolling Eyes  ам?
В руските сайтве са дадени тези три :

FEHU - ФЕХУ
DAGAZ - ДАГАЦ
OTHEL - ОТЕА

DAGAZ също е за благосъстояние, но аз мисля да пробвам с FEHU   Grinning
Тя е много силна руна  Hug


Момичета, сигурно вече няма да имам достаъчно време за активно писане и за следене на темата, тъй като започнах нещо от излкючителна важност за мен и там ще съсредоточа цялата си енергия. Разбира се, винаги като мога ще ви чета (и пиша)  Grinning
Много, много ви обичам!!! И ви прегръщам много!!!
Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 186
Тия слогани много ми се понравиха и определено са подходящи за нас Hug

Pepsi - Dare for more - "Осмели се да искаш повече"
Apple - Think different - "Мисли различно"
Nike - Just do it!  - "Просто го направи!"
Philips - Let's make things better - "Нека направим нещата по-добре"


welcome на новичките

mijjjka , newsm10

 Wink Аз днес доста си разредих портмонето  hahaha hahaha hahaha

 


Виж целия пост
# 187
Мижке  , три са руните за увеличение на благосъстоянието  Rolling Eyes  ам?
В руските сайтве са дадени тези три :

FEHU - ФЕХУ
DAGAZ - ДАГАЦ
OTHEL - ОТЕА

DAGAZ също е за благосъстояние, но аз мисля да пробвам с FEHU   Grinning
Тя е много силна руна  Hug

Много, много ви обичам!!! И ви прегръщам много!!! [/b] Hug Hug Hug

МиЖ   Heart Eyes успех в начинанието  Hug

FEHU  може да се съчетава и с другите две  Wink и така силата и да се удвои  Peace
Утре така или иначе съм си вкъщи с малкия и ще гледам да преведа неща от рус. сайт тук  Hug


Виж целия пост
# 188
Искам да споделя тук  един блог, на който случайно попаднах и много ми хареса!

http://www.sibir.bg/blog/Lisankata

( незнам как ги преименувате тук, все пак съм новак )

Всички момичета тук са невероятни  Hug, аз все още чета 12та тема  Embarassed!!!

Имам въпрос относно портмонето, моето е тъмно зелено( прочетох тук, че този цвят е точно цвета  на парите), дали да го сменя?

  bouquet
Виж целия пост
# 189


mijjjka       успех, и да не секва Енергията ти!
Виж целия пост
# 190
balevski, ако портмонето ти доставя удоволствие и ти радва окото, не го сменяй, защото предполагам е купено с радост. Всяко нещо, което ни носи радост, е добре за нас  Peace
Виж целия пост
# 191
 Hug

 След зареждането на портмонето,днес имам страхотни придобивки.направо съм #Crazy,много бързо действа.Сега слагам и на моят "Тома-неверни "портмонето,докато спи да се зареди Laughing Mr. Green

Мижжка,успех в това с което си се захванала.И минавай насам,че ще ни липсваш Hug  bouquet

Момичета,много си извинявам,от седмица че и повече,не мога да ви следя подробно.нещо ме интересува,а не мога да намеря къде сте го писали.За руните иде реч,за какво точно служат?предварително се извинявам ако ми е глупав въпроса,но ме интересува.Благодаря ви предварително  bouquet

Яница Hug Hug Hug за малката Вики.

Аз още търся червено портмоне.И аз  имам въпрос относно иконите с портмонето?пречат ли? newsm78

Обичам ви и ви пожелавам лека нощ  bouquet
Виж целия пост
# 192
моето портмоне е вишнево червено ,как да го заредя ,че не съм в час
извинявам се предварително  bouquet
Виж целия пост
# 193
jorjito, след като зарядното чудесно ти зарежда портмонето и носи придобивки, що ти трябва, мила, да търсиш червено портмоне. Нали и така си действа?   Peace А за руните е дълга работа, няма как да се обясни с една дума, защото няма да е пълно. При всички положения обаче изискват подробно изучаване. Няма да минеш набързо с тях  Wink

Вал, преди 1-2 страници има техниката. Даже мисля, че е оцветен текстът, така че ще се ориентираш  Simple Smile
Виж целия пост
# 194
моето портмоне е вишнево червено ,как да го заредя ,че не съм в час
извинявам се предварително  bouquet

valen_tina  Peace - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=430717.msg12577275#msg12577275

Hug Desss ...И още един способ който може да предизвика недоумение , но затова пък ще ви накара да се усмихнете   Laughing
Опитайте да заредите вашето портмоне със зарядното устройство от мобилния телефон  newsm47 Ще попитате как ? Отговарям ви : просто взимате зарядното и пъхате единия край в портмонето а другия в контакта ииии зареждате  Hug Резултат не се чака дълго    Wink
Ако този метод ви е накарал да се усмихнете  Grinning значи всичко е надобре и  действайте. Flowers Four Leaf Clover



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия