НОЕМВРИйски щъркелчета тракат с човки, хвърляме ботуши - слагаме пантофки!

  • 32 461
  • 748
# 240
СБруни, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ТЕБ! МНОГО ХУБАВИ МИГОВЕ ТИ ЖЕЛАЯ и ТРЕПЕТНО ОЧАКВАНЕ!!!! Hug
Виж целия пост
# 241
Честит рожден ден на тригодишните сладури Теди, Катето и двамата Борковци! Да са живи и здрави, и да радват мама и тати!

Бъди щастлива, Сбруни! Здраве и радост ти желая и на твоя празник!

И само здраве пожелавам в това свинско време на всички рожденици от групата, които празнуваха или очакват с трепет трите си годинки! Другото само ще си дойде....
Виж целия пост
# 242
ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ ДНИ НА ТЕДИ, КАТЕТО, ДВАМАТА БОБЧОВЦИ!!!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА АЛЕКС И ЕМА!!!
НЕКА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, УМНИ И ВИНАГИ ВЕСЕЛИ!!! ЧЕСТИТО И НА МАМИТЕ   bouquet!!!



СБРУНИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! МНОГО ЗДРАВЕ, НАСТРОЕНИЕ И ТРЕПЕТНО ОЧАКВАНЕ НА ПОДАРЪЧЕТО В КОРЕМЧЕТО ТИ!!!


Целувки и успешна седмица от мен, тати, двете каки и бебо!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 243
Момичета черпя всички за 3-тата годинка на Емка  Mr. Green





Това е тортата за детската градина, довечера ще ви почерпя и с другата торта  Wink




Честит Рожден Ден на Александра!!!
  bouquet   bouquet   bouquet

Честит Рожден Ден на Тедката!!! Много здраве му пожелавам и червени бузки:))))



Честит Рожден ден на Борис, Илина и Катерина!!!!!
Виж целия пост
# 244
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМА!С ПОЖЕЛАНИЯ ДА Е ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКСАНДРА!С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЗДРАВЕ И ЩУРИ ДЕТСКИ ИГРИ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТЕДИ,КАТЕТО,ИЛИНА  БОБИ И БОБИ!ДА СА ЗДРАВИ,ВЕСЕЛИ И ДА ИЗЖИВЕЯТ ЩАСТЛИВО, НЕЗАБРАВИМО ДЕТСТВО,ПЪЛНО С МНОГО УСМИВКИ И ВЕСЕЛИ ИГРИ!


Виж целия пост
# 245
Честит рожден ден, сладка Емка   bouquet! Да си жива и здрава, винаги така лъчезарна и усмихната и много, много щастлива   bouquet!
Честит рожден ден на Александра   bouquet! Да е жива и здрава и само радост да носи на мама и тате   bouquet!
Силве, честит рожден ден аъа закъснение и на теб   bouquet! Да си жива и здрава, винаги така усмихната и пълна с енергия   bouquet!
Виж целия пост
# 246
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЧАРОВНАТА И СЛАДКА ЕМКА!ЖЕЛАЕМ И МНОГО ЗДРАВЕ,ВЕСЕЛИ И ЩУРИ ДЕТСКИ ИГРИ И ДА НОСИ САМО РАДОСТ ВКЪЩИ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКСАНДРА!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА,ВЕСЕЛО И НЕЗАБРАВИМО ДЕТСТВО!
ЗА ГОРДИТЕ МАМИ  bouquet
Виж целия пост
# 247
Да са живи и здрави двете рожденички Ема и Алекс! Много радост за мама и тати!
Виж целия пост
# 248
ЧЕСТИТ ТРЕТИ РОЖДЕН ДЕН НА СОФИЯ, АЛЕКСАНДЪР И АНГЕЛ!!!
ЧЕСТИТО НА ПАТЕРИЧКА И НА ЕМА И АЛЕКСАНДРА!!!
НЕКА НАШИТЕ СЛАДУРКОВЦИ ДА СА МНОГО ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ, ЩАСТЛИ И ОБИЧАНИ!!!!



МНОГО ЗДРАВЕ И ЗА ЩАСТЛИВИТЕ МАМИ  Hug
Виж целия пост
# 249
Честит рожден ден на синеочко Алекс, на принцеса Софи и на Ангелчо с красивите маслинови очи! Мили деца, пожелавам ви прекрасно детство, много весели игри и да сте винаги много здрави!
Виж целия пост
# 250
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СОФИ, АЛЕКС И АНГЕЛЧО!!!ЖЕЛАЯ ИМ ДА СА МНОГО ЗДРАВИ, МНОГО УСМИХНАТИ И ЩАСТЛИВИ!ДА ИМАТ ЕДНО ПРЕКРАСНО И НЕЗАБРАВИМО ДЕТСТВО!!!

ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ, КОИТО ВЕЧЕ ПРАЗНУВАХА!МНОГО, МНОГО ЩАСТИЕ И УСМИВКИ ВИ ЖЕЛАЯ!


Виж целия пост
# 251
Здравейте!

Влизам набързичко да почерпя за моето пораснало момченце Simple Smile
   

На другите малки рожденници днес - Ангелчо и София, както и на празнувалите през изминалите дни пожелавам да растат здрави, весели и умни деца. Много да слушат и да радват семействата си   Hug

Благодаря за честитките от името на младежа  Mr. Green

И не на последно място - честит първи сняг  Wink

Приятен ден на всички!  Heart Eyes


Виж целия пост
# 252
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКС,СОФИ И АНГЕЛЧО!С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЗДРАВЕ, И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!
Виж целия пост
# 253
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТЕДКАТА, БОБО И БОБО, КАТИ, АЛЕКС, ЕМКА, ИЛИНКА, АЛЕКСАНДЪР И АЛЕКСАНДРА, СОФИЯ И АНГЕЛЧО!ЖЕЛАЯ ИМ ДА БЪДАТ ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЦА!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСНАЛИТЕ ВЕНИ И СИЛВЕТО  Hug

иЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЗАКЪСНЕЛИТЕ ЧЕСТИТКИ, НО МОНИ ПАК Е БОЛЕН И МАЛКО СЪМ РАЗСЕЯНА И НЕ СТИГНАХ ДО КОМПА  Embarassed

Виж целия пост
# 254
Честит празник на всички дечица , да растат здрави и обичани!

gadamer , тортата ме впечатли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия