
С малко закъснение (по разбираеми причини) се включвам и аз! Честито на всички рожденици с пожелание за много здраве и красиви детски усмивки
Изкарахме страхотно Рождения Ден на Борис! За малкото човече имаше торта Ферари (естествено червено
). Бяхме взели и от онези магически свещички, които след като духнеш, се запалват отново самички
. Милият, голям зор видя
. Беше толкова щастлив, очичките му грееха, пляскаше с ръце и пееше "Хепи бъдей тъ ю"
. От понеделник сме и на градина. Госпожите много го хвалят- бързо се е адаптирал и нямали никакви проблеми с него. Самият той ходи с нетърпение. Хайде рождениците (минали и настоящи) да разказват как е минал празника
. Желая ви весел и усмихнат ден! 






Изживях най-големия си кошмар - да си гушкаш детето, да му тече кръвта и да си безсилен да помогнеш. 

ЗА ТЕБ

, което вози децата в мини каручка. Много се забавляваха с него. В лоби бара има огромна камина, която създава уют. Има си и детски кът, а и навън има площадка за деца. Персоналът е любезен и отзивчив, обслужването е страхотно. Бяхме там за 3 нощувки и не ни се тръгваше....Решили сме отново да отидем при първа възможност.


,и това да е последното произшествие на сладура ти.И при нас имаше подобно изпълнение,април месец.Поли се въртеша на стола на комютъра,но по едно време се увесила на облегалката,падна от стола,но за жалост падна на ръба на спалнята ,и си сцепи веждата. Като тръгна онази ти кръв,аз направо се шашнах,че е близо и до окото.Бързо я закарахме в бърза помощ.Но там пък,нямаха лепило да залепят раната
.Но за сметка на това ще спретнем един хубав рожден ден в къщи с много дечица
.
! Да ви се връщат стократно пожеланията
!

Препоръчани теми