.

Гледам уж да огранича контактите до минимум; страшничко е с този грип. А при нас дори още не се е разразил... 
И моля те, дай малко повече инфо - как протече, защо решихте да направите снимка и т.н. Откакто те прочетох към обяд, все това мисля - Моника откакто е тръгнала на градина, сутрин като стане, се съдира да кашля (около 10-на минути) и това е - цял ден нищо. На другата сутрин същото...Водих я няколко пъти на преглед - гърдите са чисти; всичко уж е ОК. Но ти сега дълбоко ме замисли...
Честит рожден ден на всички ноемврийчета, родени днес - Гошко и Румен, и рождениците от предишните дни! Малката Ваяна да е жива и здрава, и да радва мама! Боил да расте силен като богатир! Много целувки на мамите Ива и Рени! На патеричка прегръдки за рождения ден на Златна!
! Да бъде все така умна и изобретателна, винаги здрава и много щастлива
!
! Да са много здрави и щастливи
!
.
....



И от бронхит \нямаше Т, нямаше други симптоми\ се стигна до задържане на секрет и усложнението.
.
Препоръчани теми