Жената зодия Риби 10

  • 25 168
  • 736
# 510
Сега разбирам защо съм толкова нещастен - защото съм мъж риби... дори жените риби не харесват мъже риби, а би трябвало да ги разбират поне са от една и съща зодия... Всички жени имат отрицателно мнение за мъжете риби - мекушави били, безхарактерни, мързеливци.... абе с една дума нищо не става от нас мъжете риби... И какво да направя - зодията не мога да си променя, освен да си вържа въжето на шията че да се оттърва от тази несправедливост да се родя мъж зодия риби... И тайно да се надявам че в следващия си живот ще се преродя поне зодия Лъв... как гордо звучи само - Лъв а не някаква си там гадна риба....  Tired Tired Sad
Виж целия пост
# 511
ivafara и ние сме в къщи ,болни! Crazyслед вируса с повръщане,температура и болки в главата,сега се сдобихме със суха кашлица и гингивит!вече ми иде да се гръмна!
Виж целия пост
# 512
то и лъвовете не са цветя за мирисане!
msi горе главата,може да си изключение от тези гадните!ама и ние много добре те посрещнахме! Mr. Greenщо не каза ,че си рибок?
Виж целия пост
# 513
Сега разбирам защо съм толкова нещастен - защото съм мъж риби... дори жените риби не харесват мъже риби, а би трябвало да ги разбират поне са от една и съща зодия... Всички жени имат отрицателно мнение за мъжете риби - мекушави били, безхарактерни, мързеливци.... абе с една дума нищо не става от нас мъжете риби... И какво да направя - зодията не мога да си променя, освен да си вържа въжето на шията че да се оттърва от тази несправедливост да се родя мъж зодия риби... И тайно да се надявам че в следващия си живот ще се преродя поне зодия Лъв... как гордо звучи само - Лъв а не някаква си там гадна риба....  Tired Tired Sad
msi,първо добре дошъл в аквариума  Hug
Само докъто те четях и ми настръхнаха люспите Tired ooooh!
Виж целия пост
# 514
Лелеее Нелка и ти ли си в кюпа мила? ooooh!егати скапания грип.тръшна ни всички. #Cussing out
msi ,е споко де. не е чак толкава зле.Ти какво си мислиш,че да си лъв е лесно ли?!Ами!Добре дошъл.А сега се оплачи при нас рибоците,защо говориш така за себе си?! Wink
Виж целия пост
# 515
Всичките мъже риби ,които познавам са работохолици.Чак за сметка на близките.Но може да се разчита на тях,особено за нещо сериозно
Виж целия пост
# 516
айдеее отново типи4но рибешко поведение-яяяяя стига депресиии
Виж целия пост
# 517
айдеее отново типи4но рибешко поведение-яяяяя стига депресиии
Виж целия пост
# 518
Сега разбирам защо съм толкова нещастен - защото съм мъж риби... дори жените риби не харесват мъже риби, а би трябвало да ги разбират поне са от една и съща зодия... Всички жени имат отрицателно мнение за мъжете риби - мекушави били, безхарактерни, мързеливци.... абе с една дума нищо не става от нас мъжете риби... И какво да направя - зодията не мога да си променя, освен да си вържа въжето на шията че да се оттърва от тази несправедливост да се родя мъж зодия риби... И тайно да се надявам че в следващия си живот ще се преродя поне зодия Лъв... как гордо звучи само - Лъв а не някаква си там гадна риба....  Tired Tired Sad

Аз мисля, че в едно женско "общество", стане ли въпрос за мъже, всички се слагат под един знаменател, независимо от зодията.И обратното.
Ако това ще те успокои влез да прочетеш какво пишат за мъжете Водолеи.И там имаше едни бисери...
Виж целия пост
# 519
яяя стига -кой както си го направи.Като се дава да е шматарок , тъй ще е ..
оня моя дто беше си мислеше ,4е с пари вси4ко става ама без мама не си сваляше и гащите.........
комплексарската история,и да се трепе щеше -миииии да ска4а от моста го пратих ,уви само на приказки беше.Накрая като ме вкара няколко пъти в шокова зала заради жестоко нервни кризи, го направих сам да си говори,поизцуцах го, направих го рогоносец много пъти и му показах ,4е ще съм па4а тогава когато АЗ кажа.........................................
4 години ми се такова майката...............и след като родих пак идваше да дебне.........психопат
Виж целия пост
# 520
яяя стига -кой както си го направи.Като се дава да е шматарок , тъй ще е ..
оня моя дто беше си мислеше ,4е с пари вси4ко става ама без мама не си сваляше и гащите.........
комплексарската история,и да се трепе щеше -миииии да ска4а от моста го пратих ,уви само на приказки беше.Накрая като ме вкара няколко пъти в шокова зала заради жестоко нервни кризи, го направих сам да си говори,поизцуцах го, направих го рогоносец много пъти и му показах ,4е ще съм па4а тогава когато АЗ кажа.........................................
4 години ми се такова майката...............и след като родих пак идваше да дебне.........психопат
Мда,вярвам ти Laughing
Моята риба го върнах в първи клас Flutter На стар краставичар, краставици ще продава.
Виж целия пост
# 521
Добър ве4ер  Heart Eyes
боли ме гърлото  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 522
Всички жени имат отрицателно мнение за мъжете риби
То и за други зодии им е същото мнението, вкл. и за моята - Водолей. Ама ще свикнеш, споко. И после няма да ти пука вече. Wink
Виж целия пост
# 523
А сега се оплачи при нас рибоците,защо говориш така за себе си?! Wink

Ами ето заради това... малко ли е..

Всичките мъже риби ,които познавам са работохолици. Чак за сметка на близките. Но може да се разчита на тях, особено за нещо сериозно
и
мъже Риби-психопати,певнивци ама зверски  и нищо хубаво,освен 4е можеш да ги правиш на лудииииии.
 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
и още...
А с мъже Риби съм си нямала работа, пък и май не познавам, ама са ми казвали, че са доста гадни, не са като нас... newsm53

Е от всичко казано до тук може би трябва да подскачам от радост... Може би съм наказан за някакви стари грехове да се родя мъж риби...  Tired
Виж целия пост
# 524
Всички жени имат отрицателно мнение за мъжете риби
То и за други зодии им е същото мнението, вкл. и за моята - Водолей. Ама ще свикнеш, споко. И после няма да ти пука вече. Wink
Спокойно приятел, нема един мъж дето да е читав на 100%, независимо от зодията  Joy Joy Joy
Ама си добре дошъл тук, пописвай и не се кахъри Grinning
Освен да пописваш и споделяш разни битови простотии, можеш и да попийваш и да похапваш, а можеш и да почерпиш  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия