Жената зодия Риби 10

  • 25 168
  • 736
# 540
Гледам тука филии мятате.Мен някой няма ли да ме покани? Cry Mr. GreenДелинце,едни спагети няма ли да врътнеш заради мен?Аз на Лунка пак ще изям филиите ,няма да им се размине. smile3521Луне,с каквоса тия филии бре душа? newsm78Хули,да вземеш да черпиш по едно-няма значение какво-,че знаеш ли как съм жадна?! Mr. Green
Лелеееееее,уредих си закуската. smile3532
А Нелка я няма .Тя беше по голеееееееееееемите закуски.Нелиииииииииииии?НА рапорт. Joy
И сега сериозно.Как сте момичета?Нали знаете,че много ви обичам. Crazy
Сега нещо неразбрах тука ама ,видях ,че има недоволни от зодията си. ConfusedЩо така?! Rolling EyesНе си знаят май предимствата ,а?!
Виж целия пост
# 541
Иве, станаха с активен въглен....  Mr. Green Намазани с масълце и с мерудия поръсени. Чай от шипки за разкош, с медец вътре. Приказна закусчица, предимно щото е много лесна. Blush
Голямото освен хремата и запушения нос, сабале се излюпи и с дращещо гърло.
Виж целия пост
# 542
Цитат
Голямото освен хремата и запушения нос, сабале се излюпи и с дращещо гърло.
ха честито!
Виж целия пост
# 543
Алеле Мамо. ooooh!Лунка,грипчето и вас застигна.Бих казала ,че тази закусчита действа и за т.е. против  Toilet р-во,така както я обасняваш. ooooh!Нелка,вие оправихтели се?
Виж целия пост
# 544
не,ние си кашляме от миналата седмица и сме си в къщи.
Виж целия пост
# 545
Аре, мацки - нападайте



Ама как елегантно ви наливам, а? Само Ми4ка била барманка  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 546
Хули,наздраве Crazy
Аз кУтУ една пияница първа се присламчвам  dontknow
Виж целия пост
# 547
Хули,наздраве Crazy
Аз кУтУ една пияница първа се присламчвам  dontknow
Аз мълчаливо лоча... Mr. Green
Виж целия пост
# 548
Хули,наздраве Crazy
Аз кУтУ една пияница първа се присламчвам  dontknow
Аз мълчаливо лоча... Mr. Green
Вашият отговор е.......истина......
Виж целия пост
# 549
еееее Хули,аз си поръчах пиенето по обяд,а ти сега ми сипваш. Rolling Eyes Mr. Green А и от Дели и ЛУнка,немога да се вредя.АААА ма ха!Няма дя се бутате. Crossing Arms Mr. Green
Виж целия пост
# 550
наздраве!

Виж целия пост
# 551
Гледам тука филии мятате.Мен някой няма ли да ме покани? Cry
Естествено, че има, Иве!  Hug  Каним тъ на цял сезон от Досиетата Хикс, много пуканки и каквото обичаш да пиеш.   Grinning    bouquet   
Виж целия пост
# 552
лека караулна
Виж целия пост
# 553
добро утро!наспахте ли се?

Виж целия пост
# 554

Топли,топли ,парят Crazy
Ставайте поспалани Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия