да си разтълкуваме съня 2

  • 104 554
  • 761
# 675
Неееее, досега не видях да тълкувате съня буквално. Затова питам  Twisted Evil
Виж целия пост
# 676
Неееее, досега не видях да тълкувате съня буквално. Затова питам  Twisted Evil
Шегувам се ти да не се обиди Hug Hug Hug   не знам какво значи това Peace
Виж целия пост
# 677
И аз се шегувам - темата е интересна.  Laughing
Виж целия пост
# 678
И аз се шегувам - темата е интересна.  Laughing
И аз същото се питам, но не мога да си отговоря сама, а рядко някой се включва да ми разтълкува сънищата.  Crazy
Относно падането на зъб - отърваване от проблем означава. Ти сама си си отговорила, да беше си прочела поста ... То така ако умираха хора нямаше да има жив човек на земята.
Бебе - ново начало, ама смъркащо кока  newsm78 Помисли си дали не си чула, видяла нещо подобно наяве - филм, история някой да ти е разказал???
Що се отнася за починали хора, като сънувате - отидете на църква, запалете свещ, запишете името да се чете по време на литургията, поговорете със свещеника. Ако ви е близък човека и знаете какво е обичал да яде/пие приживе, купете го и подайте на някого. И друг път като сънувате умрели не се страхувайте от тях, слушайте ги какво ви казват. Те не се появяват току така в съня.
Сънувах свако ми някъде около рождения му ден, той беше починал преди 5-6 месеца, 1 ден преди единия му внук да навърши една годинка, а другите му внуци 5 години. Бяхме седнали един до друг и около нас играеха деца, той се обърна към мен и каза: Съжалявам, че нама да мога да се радвам на внуците си. Аз го прегърнах и се събудих. Никога не сме били близки, но явно аз имам тази способност и той дойде при мен да сподели болката си.
Виж целия пост
# 679
Аз пък сънувах сън, който съм сънувала и друг път.  Laughing Но този път беше малко по-дълъг и ходих и на други места.  Crazy
Виж целия пост
# 680
Наскоро сънувах много странен сън. Бях с майка ми в една огромна бяла зала пълна с хора. Нямаше никакви столове, мебели или нещо такова. Само в средата на един  подиум голяма бяла мраморна маса. Върху нея беше поставено нещо като ковчег, само че прозрачно и пълно догоре в вода. По едно време се появи една делегация, качиха се на тази мраморна маса и хората в залата започнаха да си шепнат нещо и всички говореха за Тодор Живков. След малко докараха един мъж (според представите, които имам за Тодор Живков, този нямаше нищо общо с него). Сложиха го на единия край на "ковчега" и започнаха да му връзват всякакви тежести по тялото. По едно време го пуснаха и от тежестите той падна във водата и започна да се дави. Виждаше се всичко от прозрачния ковчег, а хората в залата се радваха. Някой от хората от делегацията сложи сребърна чиния пред лицето му, за да не се вижда как се мъчи. Сънят беше толкова реален, а образът на човека мога да позная, ако го видя. Но със сигурност този едър мъж с кестенява коса не беше Т. Живков.

ПП: Продължението е, че на същата сутрин, като отидох в сервиза да си взема колата в стаичката на монтьора беше закачен портрет на другаря Т. Живков (но тоя път истинския)

Все още този сън ми е в съзнанието, но и така не успях да разбера какво значение може да носи,
Виж целия пост
# 681
Бебе - ново начало, ама смъркащо кока  newsm78 Помисли си дали не си чула, видяла нещо подобно наяве - филм, история някой да ти е разказал???

зорика,  Hug
Филм ще да е било  Simple Smile . "Забранена любов" гледах и там една кока, едно чудо  Crazy
Виж целия пост
# 682
Снощи сънувах, че съм бременна и ще раждам, даже ми изтекоха водите, усещах бебето в корема си, но си стоях в къщи и все нещо ставаше, че не тръгвах з аболницата, дойде линейка, но ми казаха, че е рано, и си тръгнаха, след далго чакане и много притеснения от моя страна дали бебето ще е добре, без вода около него отидох в болницата, но и там ме размотаваха.... събудих се....

Някакви идеи какво значи това? newsm78
Виж целия пост
# 683
  Булечка, планирате ли второ дете?
Виж целия пост
# 684
А аз снощи сънувах истината...тоест такава ситуация, която е едно към едно с реалността - не че се е случвала, но съм 100% убедена, че ако се случи - ще е точно с такъв сценарии.
Виж целия пост
# 685
Снощи сънувах, че съм бременна и ще раждам, даже ми изтекоха водите, усещах бебето в корема си, но си стоях в къщи и все нещо ставаше, че не тръгвах з аболницата, дойде линейка, но ми казаха, че е рано, и си тръгнаха, след далго чакане и много притеснения от моя страна дали бебето ще е добре, без вода около него отидох в болницата, но и там ме размотаваха.... събудих се....

Някакви идеи какво значи това

   Бременност-някаква грижа,тегло,трудност...
Виж целия пост
# 686
 Булечка, планирате ли второ дете?

Да, мислим по въпроса!!!

(Но вчера сутринта ми дойде, не съм бременна, поне за сега)


   Бременност-някаква грижа,тегло,трудност...

Мдаааа, мерси, но вече всичко се нареди!!!
Виж целия пост
# 687
Но вчера сутринта ми дойде, не съм бременна, поне за сега)[/size][/color]

 Усетила си, че ти идва насън, затово си сънувала, че ти изтичат водите.
Виж целия пост
# 688
Напоследък доста често сънувам влакове и как седя и чакам влакове, за да пътувам нанякъде. Какво ли може да означава. От малка не съм пътувала с влак, а последните седмици през нощ все пътувам ли пътувам насън...
Виж целия пост
# 689
  Може би се усещаш в застой?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия