Какво Ви е мнението за д-р Даниела Станева от Майчин дом-гр.Варна?

  • 26 962
  • 27
# 15
Аз пък до сега не съм забелязала да е алчна. Ти къде ражда в Майчин дом ли?
Виж целия пост
# 16
И аз не съм забелязала да е алчна  Peace
Виж целия пост
# 17
Много е грозно че в голяма степен отрицателните мнения са от гости...Какво да кажа, да се прави оценка на специалист учил десет години от някой който няма елементарни езикови познания направо е жалко.
Виж целия пост
# 18
Аз също не съм доволна! Не стига че с дни се молих на личната да ми даде направление за гинеколог а накрая беше безсмислено. Прегледа бе 2 минути не повече въобще не и се занимаваше и накрая ми заяви да отида в майчин дом там имало ваксина против рак която е на стойност около 700 лев. Интересно ми е как ми казва че ще ми слага ваксина като не ми е пуснала нито едно изследване.
Виж целия пост
# 19
Аз не мисля, че е лош лекар или човек. И преди да давате някакви изказвания, проверете предварително, това, което говорите, защото взучи меко казано смешно от устата на хора, които не са здравни работници
Виж целия пост
# 20
Раждах при тази докторка... Супер алчна е. Само за да не раздели парите за раждането, изгони анестезиолога, надявайки се, че ще справи сама със ситуацията и едва не загубих бебето си от това...

ти чуваш ли се какви глупости пишеш
Виж целия пост
# 21
Призовавам всички бъдещи майки да не се доверяват на доктор Даниела Станева от Майчин дом, Варна.
Благодарение на нейната некомпетентност и най- вече незаинтересованост се пролучиха големи усложнения за бебчо при раждането на сестра ми.
Раждането беше планирано естествено и предизвикано малко по-рано по молба доктор Станева, която бързаше да излезе отпуск. За времето от 3 часа контракции и напъни, доктор Станева е била там за 5 минути през които си е гледала телефона. След като 3 часа не е успяло да излезе бебчето са започнали да и скачат по корема и да го натискат, което също не е дало резултат и решиха да направят секцио.
Оказва се, че бебчо е бил застанал леко накриво и е нямало шанс да се роди естествено, но нали доктор Станева е била там за 5 мин, не е успяла да го прецени още в началото и да направи секцио.
От 3 часа напъни и натискане на корема, при което главичката на бебето се е притискала в тазовите кости, бебчето се роди със силно деформиран череп /пинг-понг фрактура/. Преди да навърши 24 часа на бебо му правиха скенер на главата и операция на черепа да поправят деформацията. Бебчето стоя 5 дена в кувиоз и цялото набодено със системи в окръжна болница, докато майката беше в майчин дом след секцио. Всеки ден акушерките са питали майката дали кърми... На всичкото отгоре, когато от окръжна болница пожелаха да изпишат бебчо и да го прехвърлят в Майчин дом при майката, от там отказаха да го приемат.... Пълно безобразие... Въпреки всичко бебчо сега изглежда добре и вярваме и се надяваме, че няма да има проблеми в бъдеше, което е най важното.
Пиша, за да не се повтаря този кошмар за други майки и близките им, т.к. при напълно здрави майка и бебе се получи сериозна травма по вина на лекарите, което си е престъпление.
Виж целия пост
# 22
Тази докторка ми препоръча лекарство, което да стопи миомните ми възли, като ми даде 100 процентова гаранция, че всичко ще е наред. Дадох 1200 лв и наистина 6 месеца всичко беше ОК. Нооо... след това стана по-зле. С цялата си наглост ми поиска и 1000 лв за операция. Е, не и ги дадох. Направиха ми операцията в Онкодиспансера в Шумен без да плащам. Сега тя е в черния ми списък на лекари. Никога повече няма да я потърся, камо ли да и се доверя!!!
Виж целия пост
# 23
,
Виж целия пост
# 24
Аз също съм много разочарована от д-р Станева, водеше ми бременността до към края на 7ми месец, след което се отказах и отидох при друг лекар понеже като разбра че няма да раждам при нея в Майчин дом ме претупа и направо ми каза да отида да си взема накрая направлението за раждане без да ме преглежда повече, убеждава ме дълго време да раждам при нея и да не ходя другаде , за да не ми излиза по скъпо,Първите месеци бременността ми беше ад, повръщах по 10пъти на ден, причерняваше ми , само дето не припадах, като парцал бях и като й казвах тя ми каза, че било нормално , а аз доколкото знам ги включват на система известно  време и това гадене и повръщане се облекчава, обаче тя въобще не ме отразяваше, после една моя позната се записа пак при нея обаче в Майчин дом, а аз ходех в Св.Анна, плати около 600лв за всички изследвания през бременността, като тя накрая и нея претупа и каза, че нямало нужда да й правят всички изследвания, при условие , че тя си ги е платила, а на всичкото отгоре вместо витамини й объркала рецептата и предписала хапчета за диабетици, и после като отиде да и иска сметка едната сестра й взела рецептата и не й я дала повече, плюс това й объркала термина, и тя накрая също се отказа от нея и отиде при друг лекар, Това е моето мнение и повече никога няма да отида при нея, дано да съм била полезна.
Виж целия пост
# 25
И аз имам лоши спомени от д-р Станева. Отказах се от нея, но сега се чудя при коя да ходя. Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог  newsm78
Виж целия пост
# 26
И аз имам лоши спомени от д-р Станева. Отказах се от нея, но сега се чудя при коя да ходя. Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог  newsm78


д-р Ст.Славчев е страхотен , аз при него се преместих, има много пациенти , но никой не е върнал, работи в св.анна, 205кабинет
Виж целия пост
# 27
Искам да изразя огромната си благодарност към доктор Даниела Станева, която след шест месеца ходене по мъките успя да постави песар с точните размери на моята 81-годишна майка.
Песарът е нов модел, изработен по американски технологии, и до този момент не е бил използван в България. Доктор Станева се справи изключително професионално и помогна на майка ми да избегне сериозни усложнения, свързани с тежкото ѝ изсипване.
Тя е не само невероятен лекар, но и прекрасен човек. Беше изключително внимателна, спокойна, положителна и окуражаваща с майка ми, както и с мен като нейна дъщеря. Благодарение на нея бяха спестени много страхове, тревоги и страдания.
Сърдечно благодаря на доктор Станева за професионализма, човечността и грижата!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия