Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 737 755
  • 3 011
# 255
Ха ха, много ме изкефи тази емотиконка  Mr. Green Joy
Сори за спама
Виж целия пост
# 256
Флоке, ти нямаш право да спамиш  Mr. Green Всеки път като видя, че си писала, идвам да чета за поредния ти Муньо  Laughing
Виж целия пост
# 257
Флоке, ти нямаш право да спамиш  Mr. Green Всеки път като видя, че си писала, идвам да чета за поредния ти Муньо  Laughing
Ами нямам нещо матРиал последно време...сега съм се наканила да излизам с един, ама той май не е муньо  Mr. Green Всеки случаи ако вземе да се изложи, първо на вас ще разкажа  Wink Laughing
Виж целия пост
# 258

- Ами като гледам прахосмукачката не работи, та трябва да почиствам с метла
Той:
- Е, как не работи. Преди малко отпушвах тоалетната с нея, че се беше запушила нещо... Sick Ужас...
Уф, как ще отпушва тоалетната по този начин Laughing Муньооо...
Виж целия пост
# 259
Като казахте тоалетна се сетих за муньо Б. Отивам му аз на гости, влизам в тоалетната и само дето не повърнах...ама тя не жълта, не кафява, ами черна направо  Sick Викам муньо, защо така не си чистиш тоалетната, бе. Като се разлюти този ми ти човек, като се разкрещя, как така съм смеела аз да го обвинявам, че не е чистник, той всеки път като ходел по голяма нужда си минавал тоалетната с четката  Crazy Та така мацки да знаете, препарати не ви трябват, само с четката е достатъчно  Mr. Green Пък да не ви разпрявам изобщо цялото им жилище в какво състояние беше...те и двамата със съквартиранта му едни косматички и козината си ли сменяха, не знам, но целия апартамент беше покрит с нещо като килим от къдрави косъмчета  Sick Пък и препарати нямат никакви, с душ гел и с шампоан съм им чистила банята  Rolling Eyes Ааа и тоалетна хартия се купуваше само когато аз съм на гости, поради изричното ми настояване  Laughing
Виж целия пост
# 260
Ааа и тоалетна хартия се купуваше само когато аз съм на гости, поради изричното ми настояване  Laughing
Това и аз съм го изживявала с тоалетната хартия... даже се почудих да не сме делили един и същи Муньо, ама моя беше в Англия, та май няма шанс. Уточнявам, че не бяхме гаджета, а за месец и нещо съквартиранти по принуда.
Та, Муньо никога не чистеше, казваше, че щом по цял ден е на работа и го не е в къщата, няма как да бъде изцапано. Хранеше се в кухнята над мивката, за да не мие чинии. Когато аз се появих, естествено се хванах да си подреждам стаята и питах за прахосмукачка, на което той се почеса, почеса и ми посочи килера. Намерих уреда, почнах да чистя и викам така и така съм пуснала прахосмукачката, да взема да мина с нея и коридора. Искам да ви кажа, че после прахосмукачката на работеше - беше се задръстила с косми... А мокетът от кафеникав цвят изведнъж стана зелен.
Да се върна на Муньо. В редките случаи, когато храната му не позволяваше да бъде изядена на крак над мивката, той си я носеше в един пластмасов поднос в стаята, разстилаше си вестници и хем ядеше, хем четеше. Като съм го заварвала в това положение, ми е казвал, че по-добре било така, отколкото като мен да се разкарвам до хола, да мие чинии.. smile3544 (поздрав за Флоке) Mr. Green
И да завърша образа му достойно. Той много се гордееше, че е пестелив (скръндза, бих вметнала, ама карай). Все ми натякваше, че трябва аз да платя цялата вода, защото съм я хабяла в пъти повече от него. Питам го добре де, чинии не миеш, къпеш се два пъти в седмицата, ами водата в тоалетната как я пестиш. Той ми се хилна и каза, че не я пуска. Бре, хвърли ме в бая размисъл и всеки път, като влезех в тоалетната, се вглеждах вътре и нищо нередно не намирах. До една хубава сутрин, когато навеждайки се да си мия зъбите, ме лъхна на урина от самата мивка. Ето как Муньо пестял вода - ами пикал в мивката doh
Виж целия пост
# 261
Уууффф, сетих се за един бивш дето си гасеше угарките от цигари където свари: в чинията ,където допреди малко е ял,в бутилки от бира, от кола, в чашите, а беее ужас!

Беше направил цялата пералня на жълти петна от тези цигари.(живеехме заедно и побеснявах !) И  то не за какво да е, а защото го мързеше като се бръсне, да си вземе пепелник, ами вземе , че остави запалената цигара на ръба на пералнята и я забрави там !!! Пералнята стоеше в банята да уточня ! Малеее ,как сме се карали заради това !  ooooh!
Мърляк вкъщи, но като тръгнеше да излиза беше голям чистофайник!
А да не ви разправям как пускаше пералнята! Трябва му на Муньо панталон , вземе панталона, сложи си го в пералнята и пере. Ще кажете вие, какъв е проблемът щом пуска пералнята ?! Кошът прелива от пране, но той не вземе да напълни цялата пералня , а си слага само това ,което на него му  е нужно . Един панталон-една пералня, една риза-втора пералня  #2gunfire

Флоке, поздрави и от мен! Тоя беше немец ! Mr. Green

Shirley-Ann , е няма такава гнусотия бррррр!

Виж целия пост
# 262
Флоке, ти нямаш право да спамиш  Mr. Green Всеки път като видя, че си писала, идвам да чета за поредния ти Муньо  Laughing
Ами нямам нещо матРиал последно време...сега съм се наканила да излизам с един, ама той май не е муньо  Mr. Green Всеки случаи ако вземе да се изложи, първо на вас ще разкажа  Wink Laughing
Флоке, пожелавам ти този да е Антимуньо, нищо че темата ще обеднее  Wink
Виж целия пост
# 263
Shirley-Ann , е няма такава гнусотия бррррр!
Абе аз съм му се молила да престане, заплашвала съм, че ще се изнеса и сам да си плаща наема, но Муньо не се трогваше от нищо.
Искаше и гадже да ме прави. Да бееее Naughty
Флоке, успех този път! Hug
Виж целия пост
# 264
Флоке, ти нямаш право да спамиш  Mr. Green Всеки път като видя, че си писала, идвам да чета за поредния ти Муньо  Laughing
Ами нямам нещо матРиал последно време...сега съм се наканила да излизам с един, ама той май не е муньо  Mr. Green Всеки случаи ако вземе да се изложи, първо на вас ще разкажа  Wink Laughing
Флоке, пожелавам ти този да е Антимуньо, нищо че темата ще обеднее  Wink

 Naughty Гле'й сИга,
в периода на сгаджосване МуньоФФци  нЕма никогИЖ (или почти) - всички са чистички, спретнати, Фнимателни, общуват почти разумно и даже слушат!  Shocked

Екстрите се разкриват по-късно. В някой случаи след генериране на подпис и деца (не задължително в този ред).  Tired
Виж целия пост
# 265
Муньо и приятелите му пък миеха чинии по следния начин- събираха мръсна посуда, докато не остане ни една чиста чиния и после си ходеха на гости по къщите да мият задружно  Laughing Ох преди малко изрових едни стари снимки и се търкалям от смях, той не стига, че муньо, ами и грозееен Joy
Муньо Ким пък се къпеше по 2-3 пъти в седмицата, а през останалото време по типично немски ползваше това, като леко го намокряше и обтриваше тялото си с него Mr. Green (припад smile3544)
Пумукъл, Shirley-Ann, мерси, дано  Hug

Виж целия пост
# 266
Екстрите се разкриват по-късно. В някой случаи след генериране на подпис и деца (не задължително в този ред).  Tired

Като мине 'тръпката'  Mr. Green
Виж целия пост
# 267
Екстрите се разкриват по-късно. В някой случаи след генериране на подпис и деца (не задължително в този ред).  Tired

Като мине 'тръпката'  Mr. Green

Или заслепението на жената  Wink Някои се мислят за толкова неотразими, че и в началото не се прикриват  Laughing
Виж целия пост
# 268
Някои се мислят за толкова неотразими, че и в началото не се прикриват  Laughing

Е ! Това е тъпо ... но като се замисля ....  Thinking това си е лукс. Да са тъпи могат само богатите мъже .....  Thinking И красивите жени .... за нас - простолюдието да си тъп е направо катастрофа  Whistling
Виж целия пост
# 269
Някои се мислят за толкова неотразими, че и в началото не се прикриват  Laughing

Е ! Това е тъпо ...

Немо, темата е за Муньовци Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия