Тя каза, че 2-3 дни мога да стигам до 6 таблетки дневно и после 3 х1. 
Казва също така бебе всеки път като се види в огледалото или на снимка
Ключова дума в речника и е "пъпче". Много е смешна като го казва и сочи или нейното, или на бебетата или ми вдига блузата да търси моето. Също така е научила жизнено важните "хлебче" и "бабан" (банан). Казва още "здасти", придружено от ръкостискане, "чорапче" и "топка". От скоро когато и се ака казва "ако" или "како" и прикляка, ако сме навън или ме тегли към тоалетната и гърнето, ако сме си вкъщи. Остава да се научи да казва "пиш" и сме готови за акция по махане на памперса.
Аз днес звънях в НОИ и те ми казаха, че фирмата още не е превела осигуровките, но аз много не можах да разбера за кой месец и звъннах на счетоводителката да питам и се оказа, че още не са ги внесли за август, тези дни щели да ги внасят
Направо ми се дорева



А на офертата ми нищо ли няма да отговориш?


В интерес на истина на същия принцип минават и зеленчуците и плодовете. Но тях в умерени количества



добре поне, че не се е изплашила!
(в рецептата си пише гел, стига да има кой да прочете). Капнах по 1 капка, дано не съм объркала нещо
. И на Илия бяха изписали Инфлуцид. Не знам дали от него се повлия толкова бързо, но е факт че се оправи за един ден
. Дано и на вас ви мине толкова бързо.
при което го пляснах по ръцете, да видиш сега как сладко спи Препоръчани теми