




Спокойно, те сега си водят записки и после изведнъж ще проговорят всичко
Така, че внимавайте какви ги говорите още от сега
Дея много гукаше като съвсем мъничка и сега си дърдори нещо на бебешки, но смислени думи казва мама, тате, тата /за кака/, баба, деди, дай, да и не /поне доколкото си спомням в момента/. Иначе казва някои думи, които като ги слушаш звучат близко до истинската, но по-скоро като интонация /ох как го обясних само 

Знам, че е така и да не повярваш този път не съм се шашнала
Просто самия начин на лечение нещо не ми е ясен и затова попитах.



. Както се радвам и на малки (в смисъл дребнички) проходили дечица. Обаче аз не можах да видя при моите деца нито едно от двете неща
.
Има и едно сладко "опаааа", ама то без смисъл го казва, кога и падне
Снощи направих глупостта да я взема при нас и незнайно как в 4:30 тупна на земята
Явно спеше дълбоко, защото само изхленчи и пак си заспа.
Майка ми подло я научи да й дава телефон и в резултат вчера Лили се опита да преджоби едно момченце на площадката, търсеше телефон в джоба му и казваше "ало"
Препоръчани теми