става въпрос за Театъра "Иван Вазов". Магазина се намира зад президенството. Не знам как се казва улицата, но утре ще погледна и ще ти дам повече инфо 
Голяма галимация е вкъщи, днес пазаруване, чистене, готвене, че и от Плевен пътувахме и направо ми се разказа играта. Четох ви по диагонал и не разбрах кой ще оперират на Ра 
Прословутата Коста Дорада ме впечатли само с две неща - прекарасни широки плажни ивици, ситен пясък като кадифе и кристална вода на Средиземноморието. Останалото са провинциални градчета/ обиколихме целия район - Реус, Тарагона, Салу, Ла Пинеда, само до Камбрилс решихме да не ходим, защото ни домързя/ и курорти тип "Слънчев бряг" - т.е. нищо особено, хотели, хотели и пак хотели. Звездите им категорично не отговарят, една надолу им давам. Анимацията беше пълно безумие
Архитектурата му е страхотна, и старинната, и тази от миналия век, и най-новата. Впечатлих се и от инфраструктурата - грамадни булеварди, маркировката свети, пешеходната пътека е закон Божи, като навсякъде в Европа. Но иначе испанците са си мърлячи, точно като нас
Аз такъв скъпо градски транспорт не си и представях - сто и петдесет километра с автобус, 20 евро
Мисля, че причината е в скъпите автомагистрали. И храната в ресторантите беше цифра, и сангрията/ 13 евро каничката в обикновено заведенийце
Една Прага примерно е сто пъти по мой тип град, с повече дух и повече чар.
Уникално изживяване, уникално!

Сигурно защото аз съм по зиморничава. Сега чета за този Есберитокс 
Както и да е, надявам се скоро да се оправи и третия опит да трае повече от седмица 
, а сега изчезвам да разгледам на Белинда
Вечното оправдание е ама това е асматичен пристъп. Алооо, не на мене тия


Казва някой думички като"гол,цеце(цвете),мама,баба,айде"Показва колко голям ще стане,имитира как кашля татко му 



ама да си призная стигнах до 200 и някоя си .... утре пак, че се замаях
Докато гледах, мъж ми се мотаеше около мене и видя твоя сниман до джоланите, завидя му
Карайте по-отгоре, отгоре, по един на десет кадъра и ще схванете общата картинка
Чак влязох в профила й да прочета. Егати майтапа
Деситооооооо, Деситооо, не те виждам, мацко, с три чавенца в градската, по едно на цица и едно да пази с чадърче от папраци
А, честито, да сте живи и здрави
успях да разгледам всички снимки от Испания.Страхотни са!Божеее тия фонтани,тия сградиии,пък да не говорим за тия сергии...по едно време лиги ми потекоха.
и кога ли съм получила звездичка,та съм станала от новак ентусиаст
Ако искаш нещо да коригирам свиркай.
Снимки утре ще гледам за закуска.
Ние тук се хвалим как децата казали няколко думи, а ти направо Алекс ученичка я направи 
Ама да ти кажа, улучила си момента с това кукуригу. Сами ме направи сама да си говоря само за 24 часа. Комбинацията от зъби, температура и постоянен плач ми видя сметката. Днес ходих на френски като ударена с мокър парцал. Идеята за гости без деца я прегръщам с две ръце 
Аз се сетих за Рос от Приятели като го видях 

Препоръчани теми