/. Как беше там рекламата -"чиста водка - мръсни приказки" . В случая - винце.
Само дето препуших и недоспах, та ми е малко смотано и с леко главоболие.

Измих я с топла водичка. Иначе цяла сутрин пак мрънкоти и ми виси по краката
Нашите взеха Катето за Дупница до утре. 
Но съм напълно съгласна, че винаги се търси сеира във всички реалитата
=%26%231050%3B%26%231072%3B%26%231083%3B%26%231080%3B%26%231085% … %3B%26%231080%3B!

Всички сме болни, най-много аз. Кашляме като туберколозни, нещо страшно е. Детето и мъжа ми вчера ходили на лекар, преслушани са - нищо страшно, просто трябва да пият отхрачващи, а Бобо и 2-3 дни вентолин, че има пак лек спазъм
Тъй е, като не успях вчера да ида на лекар 


.Кофтито е че след още една седмица отпуската приключва и заминава за Кипър.Уредихме паспората на Павел, след 3-4 седмици ще е готов и предполагам че през февруари, като намери подходяща квартира баща му ще отидем поне за 2-3 месеца, та така ....
...Довечера ще имаме гости и се надявам да се държи прилично
А, и още нещо. На всяко закашляне се изпотявам обилно. Това малко ме плаши, защото сестра ми така беше, като имаше пневмония Препоръчани теми