Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от признаците на речевото развитие по месеци?
Какви дейности могат да помогнат за развитието на речта при децата?
Какви са някои от признаците на речеви затруднения при деца?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от признаците на речевото развитие по месеци?
Признаците на речевото развитие по месеци включват различни етапи като гласни звуци, гърлени звуци, първи вериги от срички, различни гласни и съгласни, използване на прости изречения, различаване между малко и много, формулиране на въпроси и други. Тези етапи представляват нормалното развитие на речта при децата.
-
Какви дейности могат да помогнат за развитието на речта при децата?
-
Какви са някои от признаците на речеви затруднения при деца?
Признаците на речеви затруднения при децата могат да варират, но могат да включват непрекъснато говорене, липса на интерес към книгите, трудности при образуването на изречения и невъзможност да се състави изречение от поне две думи до 2-годишна възраст. Други подобни симптоми също могат да бъдат показателни.
-
Кои са някои от препоръките за намиране на добър логопед за дете?
-
Можете ли да препоръчате добър логопед и психолог в София?
1 точка, как пък го нагласиха това, някакви тестове ли попълвахте? При кои "светила" ходихте. Сподели моля те? В какво се състояха самите "огледи". Невролозите винаги слагат "хиперактвност", логопедите "моторно-сензорна алалия", психолози, психиатрии или ГРР, аутизъм
ама в каква държава живеем само
хич не им се връзвай на глупостите.
По-добре е да потърсиш второ мнение.
а име .....някак не върви да звънем и "ооо намерих ви телефона в един форум...случайно да сте логопед?"
По този начин обличането на блузата е много по лесно,а и се забавлява.ще се научи скоро и ще го похваля.
Те са способни да ти изкарат акъла понякога,лошо е ако се окаже ,че не е имало защо.
Ей много ги обичат тези аналогии. Моят сигурно не иска да говори, за да не ми каже колко съм глупава