Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са таксите за детска градина за многодетните семейства?
Какви са разпоредбите за таксите в детските градини на Столична община?
Как мога да намеря информация за таксите в детските градини?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са таксите за детска градина за многодетните семейства?
Таксите за детска градина за многодетните семейства включват отстъпка за второто и третото дете. За първото родено дете в многодетно семейство се плаща 50% от таксата, а за второто родено дете се плаща 55%, а третото дете е освободено от такса. Това важи дори ако по-големите деца вече посещават градината.
-
Какви са разпоредбите за таксите в детските градини на Столична община?
-
Как мога да намеря информация за таксите в детските градини?
-
Как да се подготвя за среща с потенциални спонсори за събитие?
-
Какво е тънкият момент, свързан с разходите за празниците?
Знам за какво говориш и ние сме в подобен период.
....той.....
а на нас не малко ,а много ни е мъчно за Испания,не знам кога ще започнем да свикваме в Родината ...ох ...да не започвам тази тема ...


!!!Едното в събота,другото в неделя-не сме ги усетили.Така беше и с каките и се надявам така да продължи докрая на никненето.Тя е на мама Мишелинчето-пухкаво,мекичко и гушкаво
. Дано и останалите да ви поникнат толкова лесничко
И става все по трудно. Дори не искам да си мисля за идващите празници. Остава ни само да се молим един от двама ни да си намери работа и то възможно най-бързо- (не го приемайте като оплакване, просто си споделям. Знам, че не сме единствените). Все пак щом не сме лягали гладни, имаме покрив над главата си, здрави сме и се обичаме, всичко е наред. Разбира се винаги може да е и по добре, но да благодарим на Бог и за това което имаме. Ех момичета, само за едно нещо ми е доста тъжно - че няма да дойдем на срещата и ще пропусна възможноста да се за запозная с вас
. Но на вас пожелавам да си изкарате страхотно на нея и разбира се после ще очаквам снимки. И то много. Сега е време да си лягам
и ако болежките не са много силни и да се наспя
.

) - той поне е предоволен от преживяването, никой не ги е надминал в купонясването.
,защото този грип пак ми обърка операцията, но стискам палци до края на седмицата дано се поразмине.Само дето на рожденника парти не организирахме, но ще му се реванширам.

