Да украсим храната с храна 2

  • 132 528
  • 527
# 390
Браво, Антоанета ! Страхотни красоти сте показали! За първи път се срещнах с това изкуство лятото във Варна , на изложение във ФК. Наистина се впечатлих много! Браво! Благодаря , че показахте тези красоти тук !   bouquet
Виж целия пост
# 391
Уникално е! Моите почитания към майсторката! Поклон!   bouquet
Виж целия пост
# 392
Антоанета , големи красоти правиш , браво !   bouquet
Виж целия пост
# 393
  bouquet
Честит празник на всички!

Виж целия пост
# 394
Вчера бях на рожден ден  bouquet



Всичко бяло е от сладка ряпа, а цветята са накачени върху пънче от краставица.
Направих и цяла чиния с картофени розички, но не успях да ги снимам Confused


Направо не истина  Heart Eyes ! Goldi59   bouquet !
Виж целия пост
# 395
Голди, ходиш ли на изложения, състезания? Даже не съм информирана дали има такива. Просто си разсъждавам. Simple Smile Прекрасни неща правиш!  Hug
Сега виждам какво е сътворила Тони. Слели са темите. Тони, всичко е разкошно!
Виж целия пост
# 396
Постоянно отварям снимките и гледам ли гледам  Grinning ! Възхитена съм   bouquet !

Ходите ли по състезания ? Това хоби ли ви е или професия ?
Виж целия пост
# 397
Голди- Големи красоти си сътворила отново !!!  smile3555  bouquet

от мен едно " мезе кола "  Simple Smile

Виж целия пост
# 398


от мен едно " мезе кола "  Simple Smile



Да ти имам количките марка "мезе"!   bouquet Grinning Онзи ден ги зърнах, но в лудницата не успях на спокойствие да разгледам всичко. Много са симпатични количките, но трябва сигурно и търпение да има човек да ги направи. Иначе са добри за мезе - пийваш, разглобяваш и си хрупкаш, че и луканчица има. Grinning

А на  Goldi59 нещата са си направо професионални. не знам дали не е по-добре да се обособят в отделна тема, та който се интересува, да ги има под ръка. В тая ще се смесят с другите красоти и манджи. Може би мод би могъл да отдели постовете и ги сложи в отделна темичка newsm78.
Виж целия пост
# 399
Голди- Големи красоти си сътворила отново !!!  smile3555  bouquet

от мен едно " мезе кола "  Simple Smile


  smile3501 Много е красиво!
Виж целия пост
# 400
Близначе, много идейно, браво Hug!
Виж целия пост
# 401
Здравейте на всички! С карвинг се занимавам от 4 години, като професия го практикувам само през сезона. Допълнително го практикувам по поръчки за сватби, рожденни дни, детски партита,балове и др.Мога много да ви разкажа за това прекрасно тайландско изкуство, което за съжаление е много малко познато у нас.Четох коментарите ви за инструментите. Повярвайте ми - техниката на тайския карвинг е такава, че и най-сложните фигури и детайли се изработват само с едно ножче - тайски нож. Лично аз работя само с него и това, което виждате от моята работа е направено само с него. Иначе имам голям куфар с инструменти, подарък от децата. Той е поръчка по интернет директно от Тайланд. Ако държите да имате инструменти може да си поръчате.Аз много рядко ги ползвам. Eто още снимки, които съм ви обещала        http://www.facebook.com/album.php?aid=1005&id=100000715478077&ref=mf        Praynig                                                                                                                                                                                  
Виж целия пост
# 402
labrex , Естел, Полина- благодаря ви .  Hug

toniburgas- Красота !   bouquet
Виж целия пост
# 403
чакам да получат в магазина....инструменти за карвинг...затова и аз продължавам да следя какво ще покаже още Goldi59   Peace....може би трябва да се отвори нова тема само за карвинг Thinking...,която да е свързана с помощ...как да се работи с инструментите и всичко останало свързано с карвинга... newsm78....все пак да не пречим тук на момичетата...но както прецените.. Peace

аз съм много запалена сега по тази тема  Money. Само по инструменти ли можеш да си намериш такива инструменти Simple Smile
Виж целия пост
# 404
чакам да получат в магазина....инструменти за карвинг...затова и аз продължавам да следя какво ще покаже още Goldi59   Peace....може би трябва да се отвори нова тема само за карвинг Thinking...,която да е свързана с помощ...как да се работи с инструментите и всичко останало свързано с карвинга... newsm78....все пак да не пречим тук на момичетата...но както прецените.. Peace

аз съм много запалена сега по тази тема  Money. Само по инструменти ли можеш да си намериш такива инструменти Simple Smile

Не те разбрах  newsm78 питаш ме от къде ще са инструментите или...?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия