Да украсим храната с храна 2

  • 132 528
  • 527
# 405
Мисля че пита, само по Интернет ли се поръчват такива инструменти
Виж целия пост
# 406
 Joy ама съм и аз една Simple Smile
Виж целия пост
# 407
Здравейте, момичета!
Моите произведения са като миниатюри в сравнение с красотите на Тони от Бургас. Аз не съм професионалистка като нея, това ми е хоби. Преподавател съм по английски във Варна. Никога не съм украсявала блок-маса, моите неща са за домашна обстановка и всичко се яде, не е само за украса. Изработвам неща за подарък и по поръчка на близки, приятели и познати и на техни познати. Моите кошници и вази от диня са пълни с топки диня и други плодове, а на пъпешите семките са извадени.



С карвинг започнах да се занимавам преди около 3 години, когато се роди моят внук. Тъкмо по телевизията бяха показали как Влади Илиев прави лебеди от диня. Наистина някои от най-красивите неща се правят само с остър нож. По-миналата година си купих и куфарчето с инструменти. Има го и сега в магазина във Варна и все още струва 99лв. Аз ползвам всичките инструменти от куфарчето.
Виж целия пост
# 408
Здравейте момичета ! Не съм ви забравил, но не намирам какво да постна Grinning

Ето една идейка за нещо по така:



Знам че 14-ти мина ... ама ако само тогава трябваше да казваме колко обичаме някой ..   Whistling
Виж целия пост
# 409
Преподавател съм по английски във Варна.
Мисля си  Thinking дали не трябва да се срещнеш с тони от Бургас.Разстоянието между двата града е малко,а и със сигурност има какво да научите една от друга. Wink

Find_NEMO,как направи това с кафето?Какво е ?Сметана?
Виж целия пост
# 410
Find_NEMO,как направи това с кафето?Какво е ?Сметана?

не са мои  Embarassed  за сега съм на гювечета и по-простички манджи, които не са за снимане и за които получих кураж именно от тази тема ... за това следя  Embarassed
Виж целия пост
# 411
Find_NEMO,как направи това с кафето?Какво е ?Сметана?

не са мои  Embarassed  за сега съм на гювечета и по-простички манджи, които не са за снимане и за които получих кураж именно от тази тема ... за това следя  Embarassed
Не се прави на скромен ами сложи снимка и на нещо твое.оправните момичета ще ти кажат къде бъркаш. Wink Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 412
Здравейте, от две седмици не съм влизала и гледам, че  Goldi59 ви радва с красотите си  Hug newsm20  Hands Clap
bliznacite2004  hahaha страшно е мезенцето  smile3501

Да ви почерпя с една тортичка, моето момиченце в събота стана на 2 годинки:
И няколко салатки: Пъстрата кокошка
Серенце с мишлета
Катеричка
Сандвич Лебедите
Мезенце Паун

Виж целия пост
# 413
Веси,Веси,златни ръце имаш Heart Eyes
Виж целия пост
# 414
vesi_nn,златни ръце имаш!  smile3501
Виж целия пост
# 415
ВесиHug Страшна си ! Нямам думи просто...... Crazy  Flutter Всичко е чудесно !   bouquet  bouquet  bouquet
Да ти е жива и здрава дъщеричката !  Heart Eyes
Виж целия пост
# 416
Веси, браво   bouquet. Ще споделиш ли какво точно е сиренцето с мишките?
Виж целия пост
# 417
Веси,  newsm20
Виж целия пост
# 418
Веси, като видя какво си показала, само ох-кам, ах-кам, уау-кам и все едни такива звуци издавам, думи нямам! Да ти е живо и здраво момиченцето, представям си как се радва на тия красоти! Невероятна си!  bouquet
Виж целия пост
# 419
Веси, "сиренцето" от"Сиренце с мишлета" какво включва?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия