Да украсим храната с храна 2

  • 132 525
  • 527
# 30
А не ми каза как реагираха на розичките - учудиха ли се - изядоха ли ги ... ъъъ т.е.  знам че са си изяли - аз бих - но ме интересуваха коментарите  Grinning
Реакцията беше " newsm09Joy
Харесаха се и се изядоха на секундата  Whistling и как няма да се изядат като направих само 3 розички - пробно Mr. Green Joy hahaha 
А ти не спирай да даваш идеи Crazy ама по лесни,че да можем и ние да ги правим Hug
Виж целия пост
# 31


http://supercook.ru/decoration/decoration-01.html
http://kaleidoskopche.blogspot.com/2009/08/blog-post_25.html
Виж целия пост
# 32
Това с Лебеда от ябълка и аз съм го правила! Е не ми е  бил толкова хубав, ама пак беше ефектен! Grinning
 А рибите са много сладурски!
Виж целия пост
# 33
Кравата ме разби, petq*  hahaha

Само ушите не довиждам от какво са ?   smile3557
Виж целия пост
# 34
За кравата не знам, но рибите са страхотни. И хич не се сещам от какво са направени Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 35
Мисля, че са от тиква  Wink
Виж целия пост
# 36
За кравата не знам, но рибите са страхотни. И хич не се сещам от какво са направени Rolling Eyes.



Рибите според мен са от морков и това е карвинг- така се казваше нали?  Blush

Ама сега като видях поста на  Криси` - май ще се съглася с нея  Peace
Виж целия пост
# 37
Мисля, че са от тиква  Wink

аз реших, че е морков  Rolling Eyes

Лалетата обаче ме грабнаха....и не ми се виждат трудни за изпълнение.  Simple Smile
Виж целия пост
# 38
Видяхте ли тези яйца ?  Crazy

                               
Виж целия пост
# 39
Видяхте ли тези яйца ?  Crazy...

Да Laughing, видяхме ги. Страхотни. Идеи как се правят? Най-вероятно продуктите се поставят в нещо яйцевидно с дупка и се желира после.
Виж целия пост
# 40
ето така се правят  Яйца Фаберже

Пълнката - колкото е по-разноцветна, толкова по интересно  става.
Виж целия пост
# 41
пеп-4o, няма никакви тайни за теб в кухнята !   bouquet
Виж целия пост
# 42
Яйцата са невероятни newsm09
Виж целия пост
# 43
пеп-4o, няма никакви тайни за теб в кухнята !   bouquet

като имам време, обичам да се заигравам  Wink

ето ми и Картофените розички, но  вече правя само  за украса и не повече от 1 на човек, за наяждане е доста трудоемко.
Виж целия пост
# 44
Тъкмо щях да пиша, че Пеп-4о е специалистка по онези ефектни яйца и виждам, че тя се е включила.  Simple Smile
Мен ме впечатлиха лалетата и цветето в чинията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия