Да украсим храната с храна 2

  • 132 528
  • 527
# 75
Офф !
Просто не намерих подобна тема - сори  Embarassed
Та !

Какво е поставка за чаша или солница ?

Ако си мислите, че е картонче с някаква картинка-реклама на бира, безалкохолно или кафе - други имат различна представа за това.




Горното е подходящо за редовни потребители  Grinning





Истински произведения на изкуството - вижте ги:

http://fishki.net/comment.php?id=59840


Яйца ! И кво ?  newsm78 Ами пак така - много идеи и железни нерви. Резултата - зашеметяващ !  Crazy




Целия пост :
http://fishki.net/comment.php?id=59839

Пак извинете за ОФФ-а  Embarassed

Виж целия пост
# 76
От доста време следя темата, тъй като ми е много интересна. Ето и нещо от мен, на което се натъкнах случайно:

http://3.bp.blogspot.com/_kqfGW5X7ogw/SUkdjbzGNcI/AAAAAAAAAiE/dO … 55_974e736f60.jpg

http://3.bp.blogspot.com/_kqfGW5X7ogw/SUkdW6VIj6I/AAAAAAAAAh0/-O … 27_84eea79887.jpg
Виж целия пост
# 77
От доста време следя темата, тъй като ми е много интересна. Ето и нещо от мен, на което се натъкнах случайно:

http://3.bp.blogspot.com/_kqfGW5X7ogw/SUkdjbzGNcI/AAAAAAAAAiE/dO … 55_974e736f60.jpg

http://3.bp.blogspot.com/_kqfGW5X7ogw/SUkdW6VIj6I/AAAAAAAAAh0/-O … 27_84eea79887.jpg



Е как да развалиш такова произведение на изкуството  ooooh!
Виж целия пост
# 78
 

Bento (弁当 илиべんとう?) e готова храна - фабрично или домашно пакетирани ястия , често в японската кухня. Традиционната Bento се състои от ориз, риба или месо, и един или няколко пресни или варени зеленчуци като гарнитура. Контейнерите, в които се полага храната, варират от еднократни масово производство до  ръчно изработени lacquerware. Въпреки че Бенто е достъпна на много места в  Япония - магазини Bento , гари и универсални магазини, тя все още е често срещана при японските домакини,които  отделят твърде много време и енергия за приготвянето на един привлекателно опакован обяд.

Bento може да бъде много сложно подредена храна в стил наречен kyaraben. Често се провждат конкурси, където Bento любители се конкурират за най-естетичен пакет. Kyaraben обикновено е храна, украсена да изглежда като хора, животни или символи и елементи като цветя и растения.

Има подобни форми на опаковка обяд във Филипините (Baon), Корея (Dosirak), Тайван (Biandang) и Индия (Tiffin).


Може да разгледате Kyaraben          тук      или      тук

Виж целия пост
# 79
Nemo, в интересни сайтове търсиш рецепти. Joy hahaha hahaha

(или солнички)
Виж целия пост
# 80
запис
Виж целия пост
# 81
Страхотни идеи има тук  newsm10
labrex страхотни неща показваш , благодаря ти   bouquet

И да не е само запис ето и нещо от мен от последните дни /някои от идеите са от форума/


Виж целия пост
# 82
vesi_nn много красиви неща. Peace  Би ли споделила за рулото от какво е?От вътре е стефани,но най-горния пласт какво е?
Виж целия пост
# 83
 Големи красоти има тук  Peace
Виж целия пост
# 84
me4ta22 благодаря, рулото е по тази рецепта Яйчено руло, но аз добавих вътре и кисели краставички и варен морков, става много вкусно и лесно  Wink

Виж целия пост
# 85

Снимката е от руски сайт.

Виж целия пост
# 86

Снимката е от руски сайт.


Тази също :  Peace

Виж целия пост
# 87
Еее,такава прекрасна тема,пък аз да я изпусна.... Естествено,адмирации към vesi_nn - нейните салати са просто уникални...А полегналата Тодорка на Пепика е просто върха - много семпла,но невероятно оригинална...А идеите,които дава  labrex са много свежи и "чоплещи" ръцете - ...да творят... От един линк,който тя ми беше пуснала със сандвичи само от хляб,аз взех идеята за едно жирафче (моето е с повече неща),което малката ме кара редовно да правя. Сигурно сте го виждали в темата ми за забавни садвичи,но пак да го пусна :


....и гонейки творенията на vesi_nn  - една салатка с бедна окраска :
Виж целия пост
# 88
Благодаря ви момичета  Hug
Medora сандвичите ти са страхотни  smile3501 възхищавам ти се на търпението, копирала съм си всичките ти снимки и щом моето мъниче порасне още малко ще се възползвам от идеите ти  Heart Eyes
labrex благодаря ти за безценната информация която ни предоставяш   bouquet и както е казала Medora тя те изкушава да твориш, ето още нещо от мен от днес /разбира се съвсем скромно/
Виж целия пост
# 89
Medora ,   vesi_nn , радвам се, че ви вършат работа линковете. Знам, че сте майсторки и мераклийки, затова, като намеря нещо интересно, го споделям. Много красиви неща правите!     chef  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия