107 книги и филми,храна за дуШата.Нова средиземноморско италианска диета

  • 31 648
  • 740
# 120
Аз веднъж-дваж съм се лакирала в червено и имах чувството, че всички в маникюра ми зяпат:)
Виж целия пост
# 121
Щото тука всички си гризят ноктите и нямат маникюр, особено младите, завиждали са Simple Smile
Виж целия пост
# 122
Я да ви питам - вие лакирате ли се? Имам предвид в червено, винено червено.
Тъй като аз не, т.е само безцветен лак отвреме навреме, а ми харесва къс маникюр в червено, дали ще е много скандално да се лакирамSimple Smile Аз като се замисля не съм виждала лакирани жени ( освен някакви бледи цветове ...).

На мен пък ми се повръща вече от "френч". Красиво е, дълги години ми е харесвало, правила съм си, но откакто не съществуват вече други нокти, освен френч, ми втръсна ужасно много.
Аз се лакирам червено на краката, винаги. На ръцете сменям, но най-често е бледо розово, което стои почти като безцветен лак. Иначе слагам и червено, и тъмно винено лилаво, но тези обикновено махам до 2 дена, понеже не мога да ги издържа постоянно и с всякакви дрехи.

Льоли, уби ме влачещите се крака в лачени обувки. Joy
Виж целия пост
# 123
Харесвам тъмно винено 4ервено,мнооого тъмно лилаво (тип патладжан ) биеЩо към 4ерно. На фази съм.Харесва ми и мноого бледо розово или лилаво биеЩо по4ти на натЮр,както и безцветен лак. Ярко 4ервен лак никога не съм слагала, но на 4ужди ръце ми харесва и не ми стои вулгарно освен ако ноктите не са дълги 3-4 см. Peace
Виж целия пост
# 124
  Да се разпиша в петъчната раздумка.  Wink

Миленче, много си е хубаво якето.  Hug 
    Забелязвам и аз в моя мъж различни предубеждения, като например, че ризите трябвало да са само сини и бели.  Rolling Eyes
   Свеки ми казваше да съм му приготвяла на една закачалка ризата и панталона, като комбинация, че не можел да се оправя  #Crazy
   Все едно е малко дете...  Mr. Green

  А за лаковете, от САЩ ни е останала манията за хубав маникюр, така че и двете с дъщерята, сме винаги лакирани. Wink
    У дома има сигурно над 100 ралични лака, а тя е станала такава майсторка, че   даже си изкарва по някое евро в университета с найл арт.  Peace
   Има страхотна фантазия.  Grinning

 
Виж целия пост
# 125
Barbabeau не съм го гледала този филм, ще го потърся.
Аз също не се скандализирам, ама все пак става въпрос за деца на по 5-6 години. Аз не мога да си представя да нося на ръце 6 годишно дете, защото се е уморило. Нито пък да го бутам в коли4ка. Както и да е, всеки сам си решва какво да прави с детето си, нищо против нямам, да са живи и здрави.

Аз си правя най-често френски маникюр, понякога слагам и тъмно червен. Ярко червения не се възприе много добре в Ит., но в крайна сметка не ми пука особено. Повечето пъти гледам да е по-светъл, че на тъмния много личи като се олющи дори малко. Тъмно лилаво и аз обичам много. Червен на краката много ми харесва, откакто четох ''Версия Пеликан''  Laughing

Да ви се похваля, от другата седмица почвам курс по фотография  Mr. Green
Виж целия пост
# 126
Лени, а какво е станало в метрото в Мелбърн всъщност? Мислех, че ще пускаш линк. Simple Smile

Кала, за приятелката с травмата на гърба питаш, предполагам. Добре мина всичко. Имаше дори лека бременност, след като болките в гърба отшумяха. Имаше някакво удебеление на плацентата в следствие на падането, но в крайна сметка не се яви проблем и през юли роди живо и здраво момченце. Simple Smile
Виж целия пост
# 127
Barbabeau не съм го гледала този филм, ще го потърся.
Аз също не се скандализирам, ама все пак става въпрос за деца на по 5-6 години. Аз не мога да си представя да нося на ръце 6 годишно дете, защото се е уморило. Нито пък да го бутам в коли4ка. Както и да е, всеки сам си решва какво да прави с детето си, нищо против нямам, да са живи и здрави.

Аз си правя най-често френски маникюр, понякога слагам и тъмно червен. Ярко червения не се възприе много добре в Ит., но в крайна сметка не ми пука особено. Повечето пъти гледам да е по-светъл, че на тъмния много личи като се олющи дори малко. Тъмно лилаво и аз обичам много. Червен на краката много ми харесва, откакто четох ''Версия Пеликан''  Laughing

Да ви се похваля, от другата седмица почвам курс по фотография   Mr. Green

Ооооо,супер. Blush
Аз ако имах време и възможност бих изкарала курс по немски,мнооого ми се иска да го нау4а както и интензивен по английски (моя е хванал не паяжини ми не знам какво Embarassed ) ама не тук а някъде в Кралството примерно. Twisted Evil

Аз за срамотите френ4 не мога да си правя,голям съм лев4о. Embarassed Ина4е много ми харесва. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 128
x-x-x,а каква марка точно са бисквитите?Аз имах предвид да направя една торта, поне в моето семейство се нарича "бетон-торта", може да се направи и като сладък салам, прави се с маслен и млечен крем смесени, а бисквитите са начупени на парченца. Въобще ме е избило на готвене, като няма друго за правене.   chef

Ljoli, в момента в шкафа имам пакет от тези (има и нарисувана една ябълка на опаковката, ама не намерих в нета):

Преди съм купувала други, в синя опаковка. Все още съм като марсианец в Италия, затова ми е трудно да ти кажа конкретни марки или от кой супермаркет съм ги купила, но се ориентирам по картинката (предполагам GS или Panorama). Мисля, че има и малки опаковки (като на картинката), но моите са от 1 кг - т.е. вътре има няколко малки пакетчета точно като българските обикновени бисквити. На вкус и форма са абсолютно еднакви.
Виж целия пост
# 129
Ани, чудесно ...много се радвам  Heart Eyes

Вие избихте рибата с тия 'навлиичания'  Mr. Green но има тежки случаи наистина....и не знам дали децата са маммони...аз майките поскоро бих ги нарекла така...просто се престарават до късна възраст-старост....то вярно,че детето си е винаги дете и не само майката е виновна,но това обгрижване бррррррр

Белламоре, начален курс ли започваш?къде се провежда?

        
Виж целия пост
# 130
Barbabeau не съм го гледала този филм, ще го потърся.
Аз също не се скандализирам, ама все пак става въпрос за деца на по 5-6 години. Аз не мога да си представя да нося на ръце 6 годишно дете, защото се е уморило. Нито пък да го бутам в коли4ка. Както и да е, всеки сам си решва какво да прави с детето си, нищо против нямам, да са живи и здрави.

Аз си правя най-често френски маникюр, понякога слагам и тъмно червен. Ярко червения не се възприе много добре в Ит., но в крайна сметка не ми пука особено. Повечето пъти гледам да е по-светъл, че на тъмния много личи като се олющи дори малко. Тъмно лилаво и аз обичам много. Червен на краката много ми харесва, откакто четох ''Версия Пеликан''  Laughing

Да ви се похваля, от другата седмица почвам курс по фотография  Mr. Green

Ооооо,супер. Blush
Аз ако имах време и възможност бих изкарала курс по немски,мнооого ми се иска да го нау4а както и интензивен по английски (моя е хванал не паяжини ми не знам какво Embarassed ) ама не тук а някъде в Кралството примерно. Twisted Evil

Ми този курс се организира от университета и е гратис, пък на мен програмата ми е доста свободна този семестър, та мисля да се възползвам.
Kaлa да начален курс се води, има по 3 лекции и 1 упражнение на седмица, като ще има и някакви разходки по Витоша.


Ух не пиша от моя комп и много бавно става.
Виж целия пост
# 131
Деси, честито за курса по фотография!

На мен ми е странно да гледам големи италианчета в колички и с биберони в устата. Но за носенето, и аз се изкушавам да нося моята принцеса на ръце, когато е изморена. Все още си е моето "бебе", макар и да тежи двайсет килца.... Всъщност повече е неудобна дължината й, отколкото килограмите. Но пък е безкрайно щастлива да я поглезя като бебе....
Виж целия пост
# 132
Ани, направо ме шокира с "клюката" ти, горкото дете!  Shocked Ама кой както го разбира.... Аз се опитвам да намеря златната среда, защото зимата виждам по улиците както навлечени като за сибирските полета деца, така и лееекинко облечени във ветровити и влажни дни (което  ще рече много студени), и двете крайности хич не ми допадат. Та пластовото обличане се тачи много, шапки, шалове и ръкавици също, защото основно на мотори ги разнасяме насам-натам, и са просто задължителни. Естествено, в слънчев и неветровит зимен ден, пеша, сме с голи глави (да не ви обяснявам колко бабки по улицата ме спираха с големия, когато беше малък и в количка, да съм му сложела шапка, че ще настине горкото....).
Колкото до големи деца в колички, и тук не са рядко срещано явление, че някой даже и с биба в устата - винаги съм се потрисала. И Дирокич, ясно се различават тия дето вършат сто неща за отрицателно време, за които количката е необходимост, от нямащите работа и щляещи се казалинги.
Лакове не успявам да сложа - дори и да намеря време, то траят 1 ден, при което се изнервям и нищо не слагам. Ми то мия непрекъснато с ръцете си, лака си пада, и това си е.
Мнооого мразя като някой ме критикува как си обличам децата, ама много (от естетическа гледна точка говоря). Това да ми заобясняват че якето било късо, или обувките - не знам си какво.... отрязвам ги веднага. Даже и мъжо.
Както и да е, отивам да си взимам детето от детска и да го водя на джудо, докато малкия дявол спи, че усети ли ме, страшо става (голяма лепка е).
Виж целия пост
# 133
Като ви слушам, имам чувството, че ще съм ужасна майка  Laughing (ако бъда някой ден де)
Като се знам каква съм зиморничава и как се навличам с по два пуловера зимата (в къщи), не знам как ще си навличам детето, горкото  Mr. Green
Виж целия пост
# 134
Като ви слушам, имам чувството, че ще съм ужасна майка  Laughing (ако бъда някой ден де)
Като се знам каква съм зиморничава и как се навличам с по два пуловера зимата (в къщи), не знам как ще си навличам детето, горкото  Mr. Green

Няма да се пУаШиШ... Ако знаеШ аз кви теории развивах и кви железни убеждения имах по нЕкои въпроси преди да проимам деца,мани,мани. Гестапо пасти да яде. Twisted Evil После оба4е според ситуацията и според нуждата неЩата се напасват и си идват на мястото,така ,4е свиркай си. Whistling Wink
Десита,и моя лак трае от ден до пладне,да не мислиШ.... Аз за това и не слагам 4есто.. Rolling Eyes
Бях се сетила да те питам какво стана след оная диагноза на Валтер за свинския грип. Как се "излекува"? Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия