107 книги и филми,храна за дуШата.Нова средиземноморско италианска диета

  • 31 635
  • 740
# 75
А може да не е разбрала кой е приятеля.. мисля, че ББ каза.
Виж целия пост
# 76
По-интересно е какви са:

1) "изключително големи заслуги към Република България";
2) "изключително големи заслуги за двустранните отношения с Република България и за развитието на международното сътрудничество, укрепването на сигурността и мира между народите, както и за защита на правата и свободата на човека"

на Берлускони... Може пък Обама да знае. Simple Smile
Виж целия пост
# 77
е сега и въпроси задаваш...
Виж целия пост
# 78
Ох, Боже! Много сме зле ние тука, искам да ви кажа!!! Ма той Силвио носител вече, от 30 септември още......
Нали сега отворих Уикипедия, за да сложа горните цитати, и чета:

30 септември 2009   Силвио Берлускони, министър-председател на Италианската република
„за изключително големия му принос за развитието и задълбочаването на българо-италианските отношения.“

А малко по-нагоре и това:

24 февруари 2009   Джорджо Наполитано, президент на Италианската република
„за изключително големите му заслуги за развитието и укрепването на българо-италианските отношения.“
Виж целия пост
# 79
аха, не компютри, а компоти... Laughing
Виж целия пост
# 80
Аз нищичко не знаех за тези така плодотворни международни отношения.
Виж целия пост
# 81
По-интересно е какви са:

1) "изключително големи заслуги към Република България";
2) "изключително големи заслуги за двустранните отношения с Република България и за развитието на международното сътрудничество, укрепването на сигурността и мира между народите, както и за защита на правата и свободата на човека"

на Берлускони... Може пък Обама да знае. Simple Smile

Абе нали казваха, че ходел с Дарина Павлова, сигурно това имат предвид "изключително големи заслуги за двустранните отношения с Република България"...ке каволо... newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 82
Пак аз. Rolling Eyes Днес направих плах опита да сложа малко ред из умалелите детски дреШки и тези,които са останали от голямата систърка уж за малката. Доста неЩо отделих за Каритас и мисля ,4е Ще има оЩе няколко пъти по толкова. Надявам се най-после да успея да сложа някакъв относителен ред из гардеробите на децата. Confused

хм, то4но онзи ден Щях да питам за дрехите  Rolling Eyes
много дрехи имат мойте деца, особено малката  #Crazy уж не купувам кой знае колко, ама като тръгна да оправям все излизат разни неЩа, дето даже не ги е обли4ала  Shocked
срам ме е от мене си направо, по принцип съм противник на такива разхиЩения. да не говорим, 4е растем много бързо и не мога да и хвана размерите, онзи ден ходих да сменям яке и блузки разни.
и да попитам дали само аз имам проблеми с панталоните, ако не е с анцунг, е все с гол кръст ooooh!
не знам как успява, ама вси4ки панталони, които са добре като дължина, са Широки в талията. сложих ластици с коп4ета (като тия на дрехите за бременни), ама тя успява или да скъса коп4ето, или да го извади от илика и пак гол кръст newsm78

и по повод "бабеШките" ле4ения, помня какви са ме карали да ги пия и в Здравния има една тема, гледам, в България си се използват оЩе. аз, ако се опитам да дам такива неЩа на мойте, Ще предизвикам рев и драйфане (сори)  Rolling Eyes
една паппа реале съм купила уж да им подобрявам имунната система, ама и нея не искат  Shocked
едвам успявам лекарствата да давам, но нали номерът е да не се стига до тях  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 83
Аз (за сега) нямам проблеми с дрешките. Купувам малко по-големи и се носят, докато омалеят, и дори в тази възраст на ускорен разстеж, успява да си носи дрехите по няколко сезона. Реално купувам много малко дрехи, други ми подаряват и се старая да не се презапасявам. Омалелите дрешки пращам на едни братовчеди във Франция, които са страхотни комунисти и поради това не желаят да работят (щот' нали шефовете са капиталисти, буржоа и експлоататори ooooh!) и се радват на всички придобивки, които са без пари. Тоест, успяла съм да затворя цикъла и съм доволна. Simple Smile
Колкото до голия кръст, мен лично не ме притеснява, понеже детето ми е много здраво (да чукам да дърво) и не се разболява, ако му подухва отнякъде. Откакто е без памперс, слагам потник, който загащвам в слиповете и ако загащването оцелее - оцелее, ако не - не се впечатлявам.

П.П. Изказах се като някоя "мърлява холандска майка" май (oт тези, дето децата им си играят боси в пясъчника през зимата, знаете, чели сте), а не като старателна българка? Laughing
Виж целия пост
# 84
Аз (за сега) нямам проблеми с дрешките. Купувам малко по-големи и се носят, докато омалеят, и дори в тази възраст на ускорен разстеж, успява да си носи дрехите по няколко сезона. Реално купувам много малко дрехи, други ми подаряват и се старая да не се презапасявам. Омалелите дрешки пращам на едни братовчеди във Франция, които са страхотни комунисти и поради това не желаят да работят (щот' нали шефовете са капиталисти, буржоа и експлоататори ooooh!) и се радват на всички придобивки, които са без пари. Тоест, успяла съм да затворя цикъла и съм доволна. Simple Smile
Колкото до голия кръст, мен лично не ме притеснява, понеже детето ми е много здраво (да чукам да дърво) и не се разболява, ако му подухва отнякъде. Откакто е без памперс, слагам потник, който загащвам в слиповете и ако загащването оцелее - оцелее, ако не - не се впечатлявам.

П.П. Изказах се като някоя "мърлява холандска майка" май (oт тези, дето децата им си играят боси в пясъчника през зимата, знаете, чели сте), а не като старателна българка? Laughing

аз тук отдавна съм признала, 4е съм мърля4ка  Mr. Green, не е в това проблема, естети4еско ми е питането  Embarassed
4е се дразня да я облека хубаво сутрин и да я заваря надве4ер с хип хоп изглед  Mr. Green

пп. с голямата успявах и аз да си организирам сезоните, но тази има особени темпове на растеж  Confused
Виж целия пост
# 85
Аз изхвърлих един куп дрехи, някои от тях почти не носени. На сестра ми почти не носени дънки и панталонки, които са и умалели за един сезон и в които не мога да се вкарам заминаха и те на боклука. Мъчно не мъчно в нас нямаше повече място, аз иначе не обичам да хвърлям каквото и да е, ама пък в крайна сметка не трябва да робуваме на вещи.
Пък аз тази година съм си купила само 1 жилетка за зимния сезон, а от Ит се запасих с няколко пуловера. Сега съм на вълна шалове, ама почти всичките ми пари заминават по лекари  Sad
Виж целия пост
# 86
Ами виж сега, и ние го докарваме на хип-хоп. Твоята щерка е много слаба в талията, а пък моят човек си има изхвръкнало коремче Wink та така или иначе панталоните се смъкват надолу.

Колкото до обличането, намирам и българските, и италианските майки за много навличащи, излишно.
Аз, ако ви кажа как спи на съседката дъщерята, ще паднете. #Crazy Много ли ще е клюкарско, ако наистина споделя? Laughing
Виж целия пост
# 87
Ами виж сега, и ние го докарваме на хип-хоп. Твоята щерка е много слаба в талията, а пък моят човек си има изхвръкнало коремче Wink та така или иначе панталоните се смъкват надолу.

Колкото до обличането, намирам и българските, и италианските майки за много навличащи, излишно.
Аз, ако ви кажа как спи на съседката дъщерята, ще паднете. #Crazy Много ли ще е клюкарско, ако наистина споделя? Laughing

аха, пускай клЮката  Twisted Evil
(съЩото мисля и аз)

и мойта е оЩе с детско корем4е, не е 'и4 слаба, но е висо4ка и оттам проблемът  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 88
Пак аз. Rolling Eyes Днес направих плах опита да сложа малко ред из умалелите детски дреШки и тези,които са останали от голямата систърка уж за малката. Доста неЩо отделих за Каритас и мисля ,4е Ще има оЩе няколко пъти по толкова. Надявам се най-после да успея да сложа някакъв относителен ред из гардеробите на децата. Confused

хм, то4но онзи ден Щях да питам за дрехите  Rolling Eyes
много дрехи имат мойте деца, особено малката  #Crazy уж не купувам кой знае колко, ама като тръгна да оправям все излизат разни неЩа, дето даже не ги е обли4ала  Shocked
срам ме е от мене си направо, по принцип съм противник на такива разхиЩения. да не говорим, 4е растем много бързо и не мога да и хвана размерите, онзи ден ходих да сменям яке и блузки разни.
и да попитам дали само аз имам проблеми с панталоните, ако не е с анцунг, е все с гол кръст ooooh!
не знам как успява, ама вси4ки панталони, които са добре като дължина, са Широки в талията. сложих ластици с коп4ета (като тия на дрехите за бременни), ама тя успява или да скъса коп4ето, или да го извади от илика и пак гол кръст newsm78

и по повод "бабеШките" ле4ения, помня какви са ме карали да ги пия и в Здравния има една тема, гледам, в България си се използват оЩе. аз, ако се опитам да дам такива неЩа на мойте, Ще предизвикам рев и драйфане (сори)  Rolling Eyes
една паппа реале съм купила уж да им подобрявам имунната система, ама и нея не искат  Shocked
едвам успявам лекарствата да давам, но нали номерът е да не се стига до тях  Rolling Eyes

Голия кръст при нас е must  Mr. Green Не знам какво прави и струва,но ве4но е с блузата и потника извън панталона и наведе ли се кръста и лъсва. Tired Аз по принцип панталони без ластик не купувам а и освен ластика слагаме и колан,ина4е и падат. Голямата няма много дрехи,заЩото и купувам каквото е нужно в на4алото на сезона въпреки,4е цените са ужасни,но пробвах няколко пъти да взема на салдо и като дойде време да ги носи все са и малки неЩата.. ooooh!
За малката пазя по4ти вси4ко от голямата и бях с твърдото намерение да рециклирам както досега.,Оба4е в4ера като правих 4истката се оказа,4е болШинството от неЩата са я с някое леке,я някъде скъсано/изтъркано ,хем съм ги прала и проверявала преди да ги прибера и накрая се ядосах и елиминирах пове4ето.Сега Ще трябва и на нея да и купя едно две неЩа,но за късмет кара пове4е на анцузи и паму4ни блузки та се надявам да мина по тънката лайсна,4е и без това съм обявила фалит и до края на другия месец трябва да се въздържам от хар4лъци. Confused

 
....
Колкото до голия кръст, мен лично не ме притеснява, понеже детето ми е много здраво (да чукам да дърво) и не се разболява, ако му подухва отнякъде. Откакто е без памперс, слагам потник, който загащвам в слиповете и ако загащването оцелее - оцелее, ако не - не се впечатлявам.

П.П. Изказах се като някоя "мърлява холандска майка" май (oт тези, дето децата им си играят боси в пясъчника през зимата, знаете, чели сте), а не като старателна българка? Laughing


Пиколинка и Джулия беШе много здраво дете докато не тръгна на детска градина. Confused Але пък взе да боледува оЩе от бебе,Щото сестра и или братов4едите и носеха вирус4ета от у4илиЩе и тя горката ги караШе наред. Sad

СноЩи Щях да падна от потрес.Прибира се господин Съпружеското тяло заедно с децата.Аз гладя.И ме по4ва оЩе от вратата "Какво е тва ужасно яке дет си купила на Джулия.Откъде го измисли..." Пояснявам,преди няколко дни и купих едно късо пухено яке,тип Бомбер,4ерно на цвят и седи доста лъскаво,не знам как да го обясня,неЩо подобно на това . ИмаШе едно светло лилаво,което Щях да и взема понеже знам ,4е харесва лилаво ама беШе останал голям номер и това 4ерното.Пък цената беШе изгодна и аз реШих да и го взема.Пробвах и го,много сладко седеШе и в4ера я пуснах с него на у4илиЩе понеже беШе студено.Знам,4е свекърва ми е дуднала,как съм могла да и купя такова тъмно яке и този моя се е присъединил и сноЩи направо ми вдигна кръвното.Той Щял да и купува каквото трябва Щом аз не съм можела да преценя какво било подходяЩо за едно дете в първи клас. Shocked
Виж целия пост
# 89
Ми значи Mr. Green боди с къс ръкав, отгоре боди с дълъг ръкав, леко пуловерче без ръкав, чорапи, отгоре дебела пижама от spugna от тези, които се затварят от горе до долу, включително и на краката са като ританки и ..... върха на сладоледа ..... шалче на врата #Crazy Аз тук паднах направо и попитах не я ли е страх, че може да се задуши, "не, понеже не е стегнато, а само леко заметнато". Цялата процедура по обличането на пижамата се извършва пред радиатора.
Това дете е вечно със сополи и кашлица, дори и лятото. А от есен до пролет пие антибиотици по 100 пъти, понеже прави ангини, бронхити и не знам си още какво. Майката и дума не ще да чуе, че я изнежва, това били естествените изисквания на детето, а е майка, която чете куп литература за правилно отглеждане на деца.....
Това е. Наклюкарих. Но това е нещо, което толкова силно ме впечатлява, че просто не мога да не го споделя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия