Помощ в търсенето на работа 2

  • 74 557
  • 720
# 225
Аз препоръчвам горещо ето тук: http://www.englishforeveryone.hit.bg/ Безплатно е и е много лесно обяснено ... Simple Smile

Супер е  Peace
Не го прегледах целия сайт.Има ли нещо където мога да чуя как се произнасят нещата?

Златенце,кофти работа  Confused Айша ти е дала добър съвет.Макар,че гаранция няма,че на новото място нещата ще са по-добри или по-ясни.
Виж целия пост
# 226
Аз препоръчвам горещо ето тук: http://www.englishforeveryone.hit.bg/ Безплатно е и е много лесно обяснено ... Simple Smile

Нещо не можах да го отворя този сайт Embarassed Къде трябва да кликна Rolling Eyes
Свалих си уроците на Релакса, харесват ми, ще си ги пускам да ги слушам.
А дали има нещо подобно, но за Бизнес Английски?
Виж целия пост
# 227
Златенце, съжалявам за ситуацията при вас! И аз бих посъветвала мъж ти да си търси друга работа, докато работи на тази.  Peace

А като цяло съвет към всички - вдигайте си квалификацията, може с език, и с допълнителни магистратури, или просто с четене, така си вдигате и цената! Желая ви успех от все сърце!  Hug
Виж целия пост
# 228
Аз препоръчвам горещо ето тук: http://www.englishforeveryone.hit.bg/ Безплатно е и е много лесно обяснено ... Simple Smile

Нещо не можах да го отворя този сайт Embarassed Къде трябва да кликна Rolling Eyes
Свалих си уроците на Релакса, харесват ми, ще си ги пускам да ги слушам.
А дали има нещо подобно, но за Бизнес Английски?

Аз също не успях да отваря с Операта, която обикновено ползвам, но с Експлоръра успях!
Виж целия пост
# 229
А като цяло съвет към всички - вдигайте си квалификацията, може с език, и с допълнителни магистратури, или просто с четене, така си вдигате и цената! Желая ви успех от все сърце!  Hug

Много добро пожелание  Hug
Мога да го правя само с езика и четенето  Confused
Надявам се обаче наистина да си вдигна цената  Wink
Виж целия пост
# 230
И аз съм от търсещите работа. Много полезни съвети прочетох в темата. Успех на всички ни!
Виж целия пост
# 231
А като цяло съвет към всички - вдигайте си квалификацията, може с език, и с допълнителни магистратури, или просто с четене, така си вдигате и цената! Желая ви успех от все сърце!  Hug

Много добро пожелание  Hug
Мога да го правя само с езика и четенето  Confused
Надявам се обаче наистина да си вдигна цената  Wink
И четенето не е малко, при всички положения е по-добре от нищо  Peace
Виж целия пост
# 232
Аз препоръчвам горещо ето тук: http://www.englishforeveryone.hit.bg/ Безплатно е и е много лесно обяснено ... Simple Smile

Супер е  Peace
Не го прегледах целия сайт.Има ли нещо където мога да чуя как се произнасят нещата?

За жалост не. На мен много ми помогна, когато учех това, че гледах много филми и не четях субтитри. За произношение по-добро от реален разговор - няма, но като няма с кой - гледай предавания и филми само на английски  Peace
Виж целия пост
# 233
Да се включа и аз, нали се оглеждам за работа, без да я търся активно. Тоест пускам CV за всички длъжности, които ми се струват подходящи и отговарям на изискванията.
Е, какво да кажа.....за сега имам 1насрочено интервю...и то за работа, с която изобщо нямам намерение да се занимавам, нито се изкарват пари.

Парадокса е, че ей така, на майтап ако щете, кандидатствах и за домашна помощница. И за това не ме викнаха на интервю. ))) явно и за това не ставам.  Joy

Ноеми, нали знаеш, че всяко едно повишаване на квалификацията е свързано с пари. А когато нямаш работа, от къде да ги вземеш тези пари?
Ти и да си учиш език в къщи, накрая хората ти искат диплома. И перфектно да го знаеш, без документ може и да не ти го признаят.

В момента карам втора магистратура....но честно казано вече не виждам за какво ще ми послужи....а това са не малко пари...
Виж целия пост
# 234
На мен пък никъде на са и искали документ за езика, но затова пък съм имала доста интервюта- и по телефон, и на живо, и с българи  Laughing, и с чужденци, все на английски
На предната работа много много не ми с еналагаше да го ползвам, ама на тази в момента- постоянно, ако бях излъгала примерно, после щях да съм в безизходица
Виж целия пост
# 235
Не знам за вас, но аз съм напълно отчаяна. От 19 октомври досега - нищо. А съм подала доста СV-та. Никъде нищо. Направо ще полудея. 19 ноември наближава, а аз имам предвид само едно интервю, което чакам и се моля на Бог да ме вземат там  Praynig. Това интервю го чакам от 21 октомври, а днес сме вече 4 ноември. Като капак, казаха, че и тази седмица няма да е. Болни са шефовете. Другата седмица, евентуално.

Много се притеснявам да не отида на борсата. no
Виж целия пост
# 236
Здравейте момичета  Grinning
Аз да кажа,че бившия шеф вчера ми се обади пак да ходя при него да работя...появили се няколко проекта..та имало работа.Та днес се видяхме и пак отивам ,та да видим...
Не смея да подскачам от радост,щото да не си останем с тези няколко проекта....за 1-2 месеца да ги опаткаме....и пак да стане така...

Хем се радвам,хем ми е свито за след 2 месеца да имаме работа.
Пак ще пиша как вървят нещата  Peace
Успех на всички търсещи,че положението хич не е розово  Confused

Виж целия пост
# 237
то до интервю да се стигне....Май всичко става с връзки. Нямаш ли трудов стаж по длъжността, за която кандидатстваш нищо не става, колко си учил никой не го интересува. Някой ако си намери работа от обява да се похвали тука.
Виж целия пост
# 238
то до интервю да се стигне....Май всичко става с връзки. Нямаш ли трудов стаж по длъжността, за която кандидатстваш нищо не става, колко си учил никой не го интересува. Някой ако си намери работа от обява да се похвали тука.

аз съм подала сигурно на 30 места за длъжност, по която имам 5 години стаж... Файда. И мн.добър наглийски и нещата, които изискват, но пакщ ... никакъв отговор досега отникъде. Много ме е страх вече, че имам още 15 дни и после ... не ми се мисли.
Виж целия пост
# 239
galaUSA, до колкото разбирам сте затруднени материално. Защо напускаш преди да имаш друга работа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия