Помощ в търсенето на работа 2

  • 74 557
  • 720
# 510
Момичета, вие пишете ли в СВ-то си броя и възрастта на децата си? Ползвам европейски формат и там не е зададено да се пише, но си мислех, че ако при някои работодатели това е решаващо, май е по-добре да се напише, за да не ти губят времето и да не таиш празни надежди.

В крайна сметка не смятам, че работодателя го засяга в такава голяма степен моето семейно положение и дали съм с деца, или не.
Онзи ден бях с мои приятели, които пък не са задавали на интервюто такива въпроси и сега са с 4 служителки по майчинство Confused А те не са фирма от 100човека, където може и да не се усети липсата, толкова.
Ще си вземат заместници, не виждам какъв е проблема. Въпросите за деца, родители, професии на съпруга и от този род са много неприятни. Лично аз не смятам, че броят на децата ми или възрастта им оказват влияние на това, какъв специалист съм.
Виж целия пост
# 511
След дълго търсене ,най стене открих моето място ,въпреки кризата Grinning
не можете да си представите колко съм щастлива,че вече работя,в сферата в която исках,банков служител Hugмногоооооооооооооооооо съм щастлива,пожелавам успех и на другите
Виж целия пост
# 512
ИЗВИНИТЕЛНИЯТ МИ ПОСТ

С този пост искам да взема думите си назад. Става въпрос за написаното от мен по-напред в тази тема, че агенциите за подбор на персонал не вършат работа  Embarassed
На мен ми предложиха работа - това, което искам, за парите които искам, и то във фирмата, в която исках. Всичко, благодарение на ManPower - агенцията, която ме представи там. Те наистина си свършиха страхотно работата, защото първо към мен подходиха доста професионално, за разлика от другите агенции, където съм била. И цялото кандидатстване, цялата процедура беше проведена на високо и изискано ниво. Срам ме е като се замисля какво казах преди - казах го заради всички други агенции, през които съм минала. Но от ManPower просто ми обориха мнението от раз. Те самите работят по доста по-стриктен, сериозен метод. Аз казах какво искам, и те търсиха само това, точно това, точно за мен, в точната фирма. Намериха ми го. Благодарна съм им много.

От 4 януари ще започна работа. На всички ви желая успех от сърце  Hug
... и на мене, също  Grinning
Виж целия пост
# 513
galaUSA, много се радвам!

Пожелавам ти успех и бързо да свикнеш с новата работа!
Дано това да е твоята фирма!

bezsram, честито и на теб!
Успех и бързо усвояване на новите неща!

Колко добре започва седмицата!
Виж целия пост
# 514
Ехеее страхотни новини!!! galaUSA , понякога така ни кипва, че слагаме всички под общ знаменател. Поздрави  Hug Моного успех на новите работни места  Peace
Виж целия пост
# 515
Здравейте,

Честито на тези, които са си намерили работа и успех на тези, които продължават с търсенето  Peace

Аз не бих написала семейно положение, брой и възраст на децата си в автобиография. Принципно въпроси свързани с възрастта, семейното ви положение, броя деца, плановете ви деца и т.н. не би трябвало да се задават по време на интервю, ако интервюиращият е професионалист. Някои такива въпроси са противозаконни и могат да се сметнат за дискриминационни  Wink Ако интервюто не е от най-важните за вас, можете спокойно да откажете/ заобиколите отговарянето на подобни въпроси, за да видите резултата след това  Crazy

Галя, честито   bouquet Както във всяка професия, и при агенциите за подбор има и добри, и лоши попадения. Радвам се, че поне малко си смекчила отношението си към тия индивиди  Crazy

Хубав ден!
Виж целия пост
# 516
Stryper  Hug
galaUSA браво Hug успех
и на всички други желая късмет в намирането не просто на каквато и да е работа а тази ,която вие с удоволствие бихте вършили Hug
Виж целия пост
# 517
На всички ви благодаря много за поздравленията.
Това е поредната сприятеляваща тема  Hug

Успех на всички от мене!   bouquet  bouquet  bouquet

Виж целия пост
# 518
galaUSA, това е супер новина!  Hug
Честито!!  bouquet
Виж целия пост
# 519
Гала, казах ли ти аз, че има много професионални агенции за подбор на персонал, трябва само да знаеш кои са  Wink

Важното е, че си го разбрала от личен опит - честито  Grinning
Виж целия пост
# 520
Поздравления за всички, които напускат редиците на временно безработните!
Пожелавам им никога вече да не попадат пак в тях и много късмет!
Виж целия пост
# 521
bezsram, и на теб честито!!   bouquet

Браво, момичета!!
Виж целия пост
# 522
Муми  Hug
Виж целия пост
# 523
ИЗВИНИТЕЛНИЯТ МИ ПОСТ

С този пост искам да взема думите си назад. Става въпрос за написаното от мен по-напред в тази тема, че агенциите за подбор на персонал не вършат работа  Embarassed
На мен ми предложиха работа - това, което искам, за парите които искам, и то във фирмата, в която исках. Всичко, благодарение на ManPower - агенцията, която ме представи там. Те наистина си свършиха страхотно работата, защото първо към мен подходиха доста професионално, за разлика от другите агенции, където съм била. И цялото кандидатстване, цялата процедура беше проведена на високо и изискано ниво. Срам ме е като се замисля какво казах преди - казах го заради всички други агенции, през които съм минала. Но от ManPower просто ми обориха мнението от раз. Те самите работят по доста по-стриктен, сериозен метод. Аз казах какво искам, и те търсиха само това, точно това, точно за мен, в точната фирма. Намериха ми го. Благодарна съм им много.

От 4 януари ще започна работа. На всички ви желая успех от сърце  Hug
... и на мене, също  Grinning
Браво,много се радвам,пожелавам на всички да си намерят прекрасна работа   bouquet newsm18  bigdance2
Виж целия пост
# 524
Честито на новоназначените и успех на още търсещите! Laughing
В момента сформирам екип от финансови консултанти,става дума за Пловдив.Ако някоя съфорумка се интересува,може да ми пише на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия