Мамолози - гр. София

  • 1 816 206
  • 6 631
# 1 035
Ели, предполагам, че добър избор би бил доц. Гаврилов от Онкологията.
Виж целия пост
# 1 036
Успях да изчета темата и ще посетим др. Перчева и доц. Гаврилов.
Виж целия пост
# 1 037
Тъѝ като незнам към коя тема да се обърна ще задам въпроса тук ,ако някоѝ може да ми помогне.Детето ми е на 3,1г.момиче и все още не може да говори хубаво.Казва само някоѝ думи правилно(мама,тати,баба,бати,кола).Към какъв лекар да се обърна?
Виж целия пост
# 1 038
 mimi1982, трябва да се обърнете към логопед.
Не съм наясно колко думички трябва да има в речника си дете на тази възраст, но за свое успокоение се консултирайте. Peace
Виж целия пост
# 1 039
Успях да изчета темата и ще посетим др. Перчева и доц. Гаврилов.
Освен доц. Гаврилов и др. Марков от онкологията също е добър.
Виж целия пост
# 1 040
Аз съм оперирана от д-р Гаранина  миналото лято - махна ми фиброаденом 2.5 см. За нея мога да кажа, че е много добър специалист и много добър човек - спокойна, усмихната, внимателна. Не претупва прегледа, дава яснота по всички въпроси, интересува се от пациента, дава и личен телефон за връзка при евентуална нужда. Почерпих информация за нея само от интернет, /трябваше да взема решение бързо,/ доверих й се на 100 процента и не сгреших. Разбира се, нещата при мен са добре ЗАСЕГА - чета за много жени с няколко операции, всичко може да се повтори /дано не се случва/, но за Гаранина зная - това е моят лекар.
Виж целия пост
# 1 041
  За мен в онкологията най-добра е Доц.Александрова!  Споделяла съм в темата за нея. Благодарение на професионализма и,дечицата ми си имат мама!
Виж целия пост
# 1 042
Успях да изчета темата и ще посетим др. Перчева и доц. Гаврилов.
Така доколкото хвърлих едно око д-р Перчева преглежда събота  newsm78
Може ли да ми кажете къди, ако може координати  Praynig
Само през уикенда мога спокойно да оставя децата на мъжът ми, а и държа на ехографско изледване, а не само опипване  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 043
http://www.mamolog.info/
Виж целия пост
# 1 044
благодаря, ще си запиша час за частния й кабинет. Там има ехограф нали  newsm78
Виж целия пост
# 1 045
Не знам. Още не сме стигнали до там.
Виж целия пост
# 1 046
благодаря, ще си запиша час за частния й кабинет. Там има ехограф нали  newsm78
Да има ехограф и много приятен прием от нейна страна Wink
Виж целия пост
# 1 047
А колко струва прегледа при д-р Перчева?
Виж целия пост
# 1 048
Аз бях преди месец и платих 30лв. за пълен преглед и инструктаж са профилактика.
Виж целия пост
# 1 049
Аз бях преди месец и платих 30лв. за пълен преглед и инструктаж са профилактика.
тази цена в частния кабинет ли плати или в дженерали? Аз предпочитам в частния кабинет, че при това Дженерали няма как да спра колата, а и съм с бебе  ooooh! (оказа се, че ще водя бебката с мен)
Аз днес се обаждах, но беше много заета и каза утре сутрин да звъня да се разберем за час. После ще пиша. Нещо много съм се притеснила  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия