Мамолози - гр. София

  • 1 816 167
  • 6 631
# 1 050
В частния кабинет бях. Записах си час през интернет, но чаках две седмици. Наистина е много заета.
Виж целия пост
# 1 051
В частния кабинет бях. Записах си час през интернет, но чаках две седмици. Наистина е много заета.
не знаех, че има опция за записване по интернет. видях в контакти телефона и звъннах. Дано утре ми каже за същия ден или вдруги ден. Не мога да чакам две седмици, че ще откача  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 052
Предполагам, ако споделиш че имаш сериозни притеснения и търсиш спешно решение, ще те смести в графика си. Опитай и не се притеснявай. Трябва да мислим позитивно, за да ни се случват хубавите неща.
Виж целия пост
# 1 053
Аз бях преди месец и платих 30лв. за пълен преглед и инструктаж са профилактика.

А влиза ли и ехографското изследване в тази цена?
Виж целия пост
# 1 054
Мдааа
Виж целия пост
# 1 055
Здравейте!

Аз днес се обаждах на д-р Перчева да си запиша час и ми даде за 31.03,като аз исках да е събота или неделя, иначе ми предложи и по-ранна дата но в ден през седмицата.

Искам да попитам,как протича прегледа,за първи път отивам на мамолог и честно казано много ме е страх и ми е притеснено,все отлагах но най-накрая се реших.
Виж целия пост
# 1 056
Здравейте!

Аз днес се обаждах на д-р Перчева да си запиша час и ми даде за 31.03,като аз исках да е събота или неделя, иначе ми предложи и по-ранна дата но в ден през седмицата.

Искам да попитам,как протича прегледа,за първи път отивам на мамолог и честно казано много ме е страх и ми е притеснено,все отлагах но най-накрая се реших.

Перчева е лекарят, от който най- малко трябва да се притесняваш. Тя е толкова усмихната, че веднага ще те предразположи.  Grinning
Виж целия пост
# 1 057
В частния кабинет бях. Записах си час през интернет, но чаках две седмици. Наистина е много заета.

През формата за контакт ли си записа час? И аз искам да отида на профилактичен преглед при д-р Перчева. Нали кабинетът е в една сграда с Цибалаб?
Виж целия пост
# 1 058
Писах днес по-рано през формата за контакти за запазване на час, за сега нямам отговор, надявам скоро да ми отговорят, ако не ще се обадя по тел. след ден-два
Виж целия пост
# 1 059
Сутринта в 08.00 се обаждах да си запиша час, както се бяхме уговорили вчера. Каза, че може да ме види най-рано на 27.03, обаче единствения час тогава не ми беше удобен и се записах за 28.03  ooooh!.
Иначе й разказах какво ме притеснява и каза, че едва ли е нещо чак толкова, лошо, че да не може да чака 2 седмици. Малко ме поуспокои  Confused
Сега ща не ща ще чакам до 28 и се надявам най-вече всичко да е наред  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 060
Може би наистина сутрин трябва да се звъни, аз преди малко не успях да се свържа  Confused
Виж целия пост
# 1 061
Помощ момичета! Аз съм от Русе . Дъщеря ми е на 20г  с киста 9/6 мм която расте и се видоизменя и много други малки кистички и пролактин който е на горната граница. Това е от юни месец. Обиколих всички лекари в Русе и Варна всеки казва различни неща. Четох във форума виждам че по- голяма част от вас са писали за д-р Сещаров и доц. Гаврилов При кого да отида! Ще ми е трудно да взема час и за двамата в един ден   Simple Smile а и доколкото си мисля и ендокринолог ще трябва да търся  Simple Smile Дайте съвет и телефони за връзка с доц. Гаврилов 
Виж целия пост
# 1 062
Аз току що си записах час за д-р Перчева се следващия четвъртък - 22 март в 16.40 в Дженерали Закрила. Досега съм ходила при д-р Свещаров на преглед, но реших да сменя по ваши препоръки с тази лекарка. Стискайте ми палци, че ми е толкова притеснено.
Виж целия пост
# 1 063
Аз току що си записах час за д-р Перчева се следващия четвъртък - 22 март в 16.40 в Дженерали Закрила. Досега съм ходила при д-р Свещаров на преглед, но реших да сменя по ваши препоръки с тази лекарка. Стискайте ми палци, че ми е толкова притеснено.
Ето как послъгва че няма часове до 27  Sad
А и нали в Дженерали е до 14, след това на другия кабинет  newsm78
Иначе стискам палци за всички  Praynig
hipolita сестрата на мъжът ми е оперирарана млада млада при Гаврилов. Твърди, че е много добър. до него се добраха по препоръчка на друг доктор  Peace
Виж целия пост
# 1 064
В Дженерали може ли с направление, знаете ли?

Преди бях нейна пациентка /на д-р Перчева/, последните 2 г. ходех при д-р Стоименов, сега пак ще мина през нея. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия