Мамолози - гр. София

  • 1 816 091
  • 6 631
# 1 140
Верно! Не е истина Anelia01, dimana1975 и се регистрирахте само, за да ни похвалите този чудесен човек и специалист д-р Цанов?
Уникално .... какви ли не чудеса може да види човек в нета  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 141
В работа организират профилактичен преглед. Ще бъде проведен от д-р Л. Дамянов, "МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР ЗА ЧОВЕШКА РЕПРОДУКЦИЯ" ООД. Не съм ходила няколко години, много ще ми бъде удобно, но ако не мога да съм сигурна, че ще бъде направен от добър професионалист предпочитам да се организирам и отида при проверен лекар. Не намерих нищо конкретно за Дамянов. Няколко по-скоро негативни отзива и то по отношение качествата му като генеколог. Какво бихте ме посъветвали? Отзиви за Дамянов? (с фамилна обремененост съм и не искам просто да отчитам преглед)
Виж целия пост
# 1 142
Можете ли да ми препоръчате мамолог / по възможност да е жена /, който работи с направления?
По-лесно ми беше да си взема направление, отколкото да намеря къде да го използвам  Tired
Благодаря!
Виж целия пост
# 1 143
Аз лично снаправление отидох в Токуда, но ми дадоха направление за мамография. И снимката показа, че всичко е наред и не се наложи преглед след това. Но съм била там при жена и е много печена, преди 2 години. Работят с направление.
Виж целия пост
# 1 144
Ами личният лекар може да ти даде само направление за мамография. Дали ще ти го ползват за ехография е друг въпрос. Др. Енчева от Първа градска при която ходих е много внимателна, но ми направи и мамография и ехография(която си платих). Може би, защото се оплаквах от болки от две седмици, не знам.
Виж целия пост
# 1 145
Личната лекарка не може вече да издава направление за мамолог, само гинеколог може. Преди бях взела от личната, ама сега не.
Аз имам леки болки според мен в следствие на кърменето, но казаха, че мамографията била мн подробна и няма нужда от ехограф.
Виж целия пост
# 1 146
Личната лекарка не може вече да издава направление за мамолог, само гинеколог може. Преди бях взела от личната, ама сега не.
Аз имам леки болки според мен в следствие на кърменето, но казаха, че мамографията била мн подробна и няма нужда от ехограф.
Личните лекари могат да  издават направление за мамолог/мамография - от 2009 година се върна стария ред - така,че такова направление може да ти издаде както личен лекар така и специалист.
В Болница"Токуда" жената е доц.Галина Кирова - добър лекар и специалист и човек.А мъжа е д-р Валентин Иванов - той също е добър лекар.
Виж целия пост
# 1 147
docsi  на мен личната каза, че не може да ми издаде и ме изпрати на гинеколог, от там ми дадоха направление за мамолог. Исках час и ми казаха, че не било за мамолог, а за мамография, и че ако лекаря прецени, че има нещо обезпокоително, ще ме види лекар. Казаха, че снимката е ок. Но защо им беше да ме облъчват сега, не знам. А аз имам едно придърпване в дясната гърда, преди цикъл и като спортувам, понякога го усещам.
Виж целия пост
# 1 148
nikolina-pikolina, личната ти явно е заплес. На мен  личният ми лекар ми даде направление за мамолог преди около 3 месеца без да ме праща при друг лекар. Преди години наистина ме разкарваха до личния, после гинеколог и накрая мамолог.
Виж целия пост
# 1 149
nikolina-pikolina, личната ти явно е заплес. На мен  личният ми лекар ми даде направление за мамолог преди около 3 месеца без да ме праща при друг лекар. Преди години наистина ме разкарваха до личния, после гинеколог и накрая мамолог.
На мен личната ми даде направление миналия месец  Peace
Виж целия пост
# 1 150
И моето направление е от личната за мамография. От този мекец  Peace

Утре имам час при Цанов за ехограф. Сега съм в голяма чуденка при него ли да ида  newsm78 Просто наистина не знам какво да правя. Не го познавам що за лекар е, от друга страна доста близки приятелки се изказаха негативно за него. Дори от тук прочетеното се разколебавам.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 151
abet   вземи си направлението и иди някъде другаде, но не и при този ..... категорично ще е едно нищо, а най-лошото е че такъв "лекар" би могъл спокойно да пропусне нещо важно - а всъщност нали затова ходим на тези прегледи.
Обади се в Дженерали и виж дали има начин да те вместят при д-р Перчева с това направление или иди в 1-ва градска при Стоименов или в 1-АГ Света София при Василев.
Все добри лекари и доста старателни в прегледите.  Peace
Виж целия пост
# 1 152
abet   вземи си направлението и иди някъде другаде, но не и при този ..... категорично ще е едно нищо, а най-лошото е че такъв "лекар" би могъл спокойно да пропусне нещо важно - а всъщност нали затова ходим на тези прегледи.
Обади се в Дженерали и виж дали има начин да те вместят при д-р Перчева с това направление или иди в 1-ва градска при Стоименов или в 1-АГ Света София при Василев.
Все добри лекари и доста старателни в прегледите.  Peace

Лени, благодаря ти  Peace

Всъщност аз нямам направление / за ехограф нали не дават/ и е все едно защото така и така си е платено. Аз нямах представа кой да потърся. Съвсем случайно попаднах при този Цанов. Просто Младост ми е близко до работата. Предполагам снимките от мамографа ще свършат работа при всеки. Голям съм лаик в тази област  newsm78
Сега обаче ти вече ми посочи някои имена. Ще потърся някой на всяка цена.
Благодаря ти още веднъж  Peace
Виж целия пост
# 1 153
abet, при д-р Перчева отиди в частния и кабинет или в Дженерали /там също преглежда тя и пак е платен прегледа до колкото помня - не работят с направления/. Ако искаш координати, ще ти пратя. Вероятно ще ти запише час за след 2-3 седмици, но така е, чака се. При Стоименов или Василев също може, разбира се. Може при тях да е по-свободно.
И да, носи си снимката от мамографа задължително. Изчакай си деня на прегледа спокойна и без стрес до колкото можеш. Hug

Аз също не бих отишла при този Цанов. Ако е същия, когото даваха по "Господари на ефира', просто нямам думи да изкажа възмущението си от постъпката му и не бих му се доверила по никакъв повод. Това, което е направил е нелепо и подсъдимо от всякъде. #2gunfire

Успех и стискам палци! Hug
Виж целия пост
# 1 154
abet   вземи си направлението и иди някъде другаде, но не и при този ..... категорично ще е едно нищо, а най-лошото е че такъв "лекар" би могъл спокойно да пропусне нещо важно - а всъщност нали затова ходим на тези прегледи.
Обади се в Дженерали и виж дали има начин да те вместят при д-р Перчева с това направление или иди в 1-ва градска при Стоименов или в 1-АГ Света София при Василев.
Все добри лекари и доста старателни в прегледите.  Peace

 Peace И аз така бих постъпила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия