Мамолози - гр. София

  • 1 816 135
  • 6 631
# 1 125
Имате ли наблюдение върху професионализма на Д-р Валентин Иванов?
Сега работи в Токуда в София, а преди това 14 години е работил в Национален онкологичен център.
Какво е мнението ви за него?
Виж целия пост
# 1 126
 Абсолютно смятам че д-р Цанов е отличен професионалист.Освен това не разбирам как може да се правят подобни  квалификации от неквалафицирани хора. Това си е оплюване.Едно е да не си доволен от нечие отношение друго е да даваш оценки за професионалните качества на някого.

Виж целия пост
# 1 127
Днес бях при д-р Цанов от 25 ДКЦ в Младост. Правиха ми мамография. С направление. За мое съжаление имам петно и се налага ехография, която ще е платена защото не се поема от касата. Съжалявам за петното не за платения преглед. Дано не е нищо притеснително.
Всъщност исках да пиша за Цанов. Доста груб и цапнат в устата, но ми направи изключително добро впечатление. Пред кабинета му е пълно с народ. Иска обаче да ми направи ехография в частния си кабинет, в център Санто, защото апарата бил доста по- нов и модерен. Всъщност е все тая къде ще ида, защото навсякъде ще платя.
И все пак някой има ли впечатления, които да сподели с мен.
Нали се сещате, че в момента съм стресната и уплашена. Макар да знам, че сега стрелям напосоки и нищо не се знае.
Виж целия пост
# 1 128
Днес бях при д-р Цанов от 25 ДКЦ в Младост. Правиха ми мамография. С направление. За мое съжаление имам петно и се налага ехография, която ще е платена защото не се поема от касата. Съжалявам за петното не за платения преглед. Дано не е нищо притеснително.
Всъщност исках да пиша за Цанов. Доста груб и цапнат в устата, но ми направи изключително добро впечатление. Пред кабинета му е пълно с народ. Иска обаче да ми направи ехография в частния си кабинет, в център Санто, защото апарата бил доста по- нов и модерен. Всъщност е все тая къде ще ида, защото навсякъде ще платя.
И все пак някой има ли впечатления, които да сподели с мен.
Нали се сещате, че в момента съм стресната и уплашена. Макар да знам, че сега стрелям напосоки и нищо не се знае.
Имам му доверие ,дано всичко да е наред.Стискам ти палци.
Виж целия пост
# 1 129
За мен д-р Цанов от Младост 3 трябва да е първи в черния списък на мамолозите в София.20дена след  операция на фиброаденом отидох при него за преглед.Изненадата и съжалението ми беше голямо от некадърността на този любимец  на ,, Господари на ефира,,.След прегледа  ми даде една бележчица, защото нямаше принтер на ехографа.На мястото на операцията имам фиброаденом с размери 2см.и трябва да се отстрани . За по-обстойно изследване да отида в частния  му кабинет.До като бях при него не спираше да плюе по едни от най-добрите мамолози в София.Мили момичета и жени  внимавайте много  с  диагнозите на ТОЗИ МАМОЛГ,който не може да различи кога е  наличен един фиброаденом и кога нa  мястото на вече отстраненият  ф-ном е запълнено със секрет.
Виж целия пост
# 1 130
Много се извинявам, но не открих къде преглежда доц. Гаврилов и въобще някакви координати. Тук прочетох добри отзиви. Искам да заведа майка ми на преглед, а и аз също съм решила да мина въпреки, че съм на 27 г. Но знам, че профилактиката е много важна, а и с едно дете си е направо желателна. Не мога да разбера защо не правят на по-младите жени мамография!  ooooh!
Виж целия пост
# 1 131
Много се извинявам, но не открих къде преглежда доц. Гаврилов и въобще някакви координати. Тук прочетох добри отзиви. Искам да заведа майка ми на преглед, а и аз също съм решила да мина въпреки, че съм на 27 г. Но знам, че профилактиката е много важна, а и с едно дете си е направо желателна. Не мога да разбера защо не правят на по-младите жени мамография!  ooooh!
Не се прави мамография на по-млади жени, ако не е наложителна, защото тъканта на мл. жлези на възраст до към 25 г. е по-плътна, а на мамографа буквално ти притискат гърдите отдолу и отгоре като палачинка.Grinning Ако 20-25 г. жена я стиснат на мамографа, ще и изкочат очите сигурно. Mr. Green. Но ако лекар прецени, че е нужно, няма мърдане.

На профилактичен преглед се ходи още след 20 г. Peace
Ти, betsy, e трябвало oще след раждането да отидеш да се прегледаш /след като по-рано не си ходила/. Препоръчително е и след спиране на кърменето също, ако си кърмила.

Някое от момичетата, които скоро са били при доц. Гаврилов със сигурност ще се включи да ти даде кординати! Peace
Виж целия пост
# 1 132
За мен д-р Цанов от Младост 3 трябва да е първи в черния списък на мамолозите в София.20дена след  операция на фиброаденом отидох при него за преглед.Изненадата и съжалението ми беше голямо от некадърността на този любимец  на ,, Господари на ефира,,.След прегледа  ми даде една бележчица, защото нямаше принтер на ехографа.На мястото на операцията имам фиброаденом с размери 2см.и трябва да се отстрани . За по-обстойно изследване да отида в частния  му кабинет.До като бях при него не спираше да плюе по едни от най-добрите мамолози в София.Мили момичета и жени  внимавайте много  с  диагнозите на ТОЗИ МАМОЛГ,който не може да различи кога е  наличен един фиброаденом и кога нa  мястото на вече отстраненият  ф-ном е запълнено със секрет.

Благодаря и за твоето мнение. Моя приятелка също се изказа за него негативно. Вече имам записан час. Ще ида, но дано няма нещо притеснително. И на всяка цена ще потърся друго мнение.

Понякога много ме е яд, че съм жена. Даже доста често. Инак щях да се боря само с " простачката ме алармира"  Joy
Шегувам се, ама нали и трябва да се посмеем  Hug

Хубава вечер от мен.
Виж целия пост
# 1 133
Bibita мерси за отговора.  HugЗнам, че отдавна трябваше да отида, но и на мен ми казваха, че съм нямала нужда. Иначе миналата година ходих на ехограф, но не съм убедена колко разбираше от това докторът, който ме гледа. И затова искам мамолог да ме види, както и майка ми, която последно си прави мамография преди почти две години, а при нея е задължително.

Ще чакам някой да даде координати на доц. Гаврилов.

abet  Joyтвоя пост ме развесели, но си е истина - това да си жена в днешно време си е голямо изпитание! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 134
Разбира се, че има ехограф в частния си кабинет доц. Гаврилов. На първичния преглед задължително иска и ехограф там да се направи.

Частен кабинет в кв. Гео Милев, ул. Манастирска 8, вход отстрани на кооперацията.
Приемни дни сряда и четвъртък след 14 ч.
Тел. (02) 870 22 16


Не знам какъв е редът за преглед в Онкологията, където работи Гаврилов.

Малко по-настоятелно търсене на информацията, която ви интересува, няма да навреди  Peace Инфото е от няколко страници по-назад в темата.
Виж целия пост
# 1 135
Здравейте,

Преди две седмици се прибрах от Германия и вероятно ще поостана. По принцип всяка година ни преглеждаха и това се включваше в осигуровката, беше нещо като задължителен преглед и се покриваше изцяло, защото там добрите специалисти са доста скъпи.

В този ред на мисли прочетох доста мнения във форума и честно казано съм объркана, защото не намерих адрес или специалист за който да има категорично позитивни мнения. Честно казано, готова съм да си доплатя, въпреки че не съм привърженикчка на тази практика. През цялото време не съм спирала да се осигурявам и предпочитам да отида някъде кадето мога да мина по здравната каса и специалиста е добър.

Моля препоръчайте ми някой добър мамолог от когото имате лични впечатления.

Пропуснах да добавя, че съм в София на 35 години и не съм сигурна дали е необходимо единствено мамография или ехография. Профилактиките в Германия ни правеха едиснтвено ехография, защото мисля че имаше забрана за мамография преди 40 г. , незнам тук как е
Виж целия пост
# 1 136
veronika.plugchieva, един от специалистите, при които аз съм ходила и имам доверие е д-р Стоименов. Много жени от тази тема биха подкрепили мнението ми - че е много внимателен и добър специалист в областта. Само за него знам аз да работи по здравна каса. Тел. му е 0889 666 720, служ. след 13.30 - 02/ 80 59 354. На моблиния ако не ти вдигне през деня, спокойно можеш и вечер да го търсиш до към 8 ч.

Имай предвид, че за час по здравна каса се чака. Може би 3 и понякога повече седмици и прегледите са в определени часове от деня.

Прави се ехография на всички и ако лекаря прецени, че е нужно или нещо се колебае /ако има съмнения за нещо злокачествено или други неясноти/, се прави и мамография.Peace
Виж целия пост
# 1 137
След препоръка преди дни си направих първия мамологичен преглед в клиника"ЕВРОМЕДИК",която работи с най-модерните апарати в момента в София.Прегледа ме  Д-р Цанов , доволна съм и искам да го препоръчам.Беше се любезен и ми обясни доста за профилактиката.Клиниката работи със здравната каса,не се чака с дни и има предварително записване на тел.8780384 на регистратурата,ул.Ал.Жендов"№6.Това е до зала Универсиада.Доктор Цанов записва пациенти и на моб.тел.0888661118.Разбрах,че работи и в друг център със  здравна каса,без предварително записване.
Виж целия пост
# 1 138
Посетих др. Цанов в клиника "Евромедик". Бих казала, че е изключителен мамолог. Разполагат с дигитален мамограф, 4 измерен ехо-мамограф. Подобна апаратура не бях виждала досега. След като ходих при др. Стоименов и при др. Свещанов, добри мамолози, видях тази техника и ще посещавам само др. Цанов. Клиника "Евромедик" се намира на Александър Жендов 6 ( до зала Универсиада ). Тел - 02/ 878 03 84; GSM: 0885 890 838. За първи път виждам такава апаратура и бях посрещната от изключително любезен доктор.
Виж целия пост
# 1 139
 Joy
 Joy
 Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия