Мамолози - гр. София

  • 1 815 323
  • 6 627
# 2 130
Къде се намира кабинета на д-р Полихронов и каква е цената на прегледа? Благодаря много!
Цената е  от 40 до 70лв, ако се налага биопсия се оскъпява с още 30лв...това ми казаха по тел. току що.
Да попитам той в кабинета на ул. Иван Асен 16 в кои дни преглежда?  Само сряда?

Как се определя дали ще е 40 или 70? Толкова ли е наистина? По-нагоре друг каза 30лв. И какво точно включва прегледа Simple Smile
Виж целия пост
# 2 131
Може ли съвет за отличен мамолог, внимателен, може и в частна клиника, за платена консултация.
Виж целия пост
# 2 132
Завеждащ Торакална клиника в Онкологията - проф. д-р Иван Гаврилов

Платен прием - палпация - 50 лв., ехомамографията я забравих колко беше, но май 25 лв.
Кабинетът му се намира в непосредствена близост до метростанция Мусагеница.

http://www.gavrilov.bg/
Виж целия пост
# 2 133
Много благодаря.
Как не се сетих сама. Страхотен лекар е.
Виж целия пост
# 2 134
Къде се намира кабинета на д-р Полихронов и каква е цената на прегледа? Благодаря много!
Цената е  от 40 до 70лв, ако се налага биопсия се оскъпява с още 30лв...това ми казаха по тел. току що.
Да попитам той в кабинета на ул. Иван Асен 16 в кои дни преглежда?  Само сряда?

Как се определя дали ще е 40 или 70? Толкова ли е наистина? По-нагоре друг каза 30лв. И какво точно включва прегледа Simple Smile
Не мога да отговоря, за съжаление ми се наложи да отменя вчерашният преглед:(
Виж целия пост
# 2 135
Къде се намира кабинета на д-р Полихронов и каква е цената на прегледа? Благодаря много!
Цената е  от 40 до 70лв, ако се налага биопсия се оскъпява с още 30лв...това ми казаха по тел. току що.
Да попитам той в кабинета на ул. Иван Асен 16 в кои дни преглежда?  Само сряда?

Как се определя дали ще е 40 или 70? Толкова ли е наистина? По-нагоре друг каза 30лв. И какво точно включва прегледа Simple Smile
Аз дадох 60 лв. Прегледът беше първо с ръчен/ ох, забравих как се казваше думата, направи обстоен и дълъг преглед на всяка гърда с ръце/ и след това ехограф.
Виж целия пост
# 2 136
Преглед с палпация плюс ехограф при д-р Полихронов е 60лв. Wink
Виж целия пост
# 2 137
Случайно да знаете д-р Монева от 25 ДКЦ къде работи/приема? Питам за приятелка, която е ходела при нея, но Монева вече не работи в 25 ДКЦ. Или евентуално да препоръчате друг мамолог в Младост, работещ с НЗОК?  Hug

Диданка, твоята приятелка намери ли си мамолог в Младост? Мислех да ида при Монева в 25 поликлиника, но от предните страници разбрах, че вече не работи там. Преди месец ме диагностицираха с Херпес Зостер и усетих, че ме боли около дясната гърда. Напипах две топчета, но личната каза, че най-вероятно това са възпалени лимфни възли покрай херпеса. А последните седмица-две усещах тъпа болка при двете подмишници. Сега вече болката я няма, но искам да се прегледам, защото последно ходих преди две години.  Confused
Виж целия пост
# 2 138
Диданка, твоята приятелка намери ли си мамолог в Младост? Мислех да ида при Монева в 25 поликлиника, но от предните страници разбрах, че вече не работи там. Преди месец ме диагностицираха с Херпес Зостер и усетих, че ме боли около дясната гърда. Напипах две топчета, но личната каза, че най-вероятно това са възпалени лимфни възли покрай херпеса. А последните седмица-две усещах тъпа болка при двете подмишници. Сега вече болката я няма, но искам да се прегледам, защото последно ходих преди две години.  Confused
Ами не, ходихме заедно в Онкологията, паднахме се при Гергов  Peace Прегледа струва 35 лв.  Peace
Виж целия пост
# 2 139
Ми то и Онкологията ми е близо, освен да се метна до там. Дали трябва да си запазя час? Иска ми се утре да я свърша тази работа. Не държа да се прегеждам при конретен лекар.  Thinking
Виж целия пост
# 2 140
Здравейте,
някой има ли впечатления от д-р Лора Дойчева, Токуда?
Виж целия пост
# 2 141
Леле тя в Токуда ли е вече.. Готина мацка, добър дигностик, но след като на 18 год. възраст ми предложи ненужна операция на фиброденом, с номера, че в критическата щяло да се превърне в злокачествено образувание, при все че доказан ФА има само 0,1%  да се изроди, я смених веднага. Препоръчвам ти Гаврилов или Стоименов.
Виж целия пост
# 2 142
Лора  Дойчева ,една изключително некомпетентна и некадърна  '' лекарка '' #2gunfire изобщо не си разбира от работата,изпатих си лошо от нея, как е станала ''лекар '',идея си нямам...... newsm78
Виж целия пост
# 2 143
Аз имам хубаво мнение за нея. Препоръчана ми е от приятелка и пътувах чак до изключително неудобната и далечна за мене V Градска болница за прегледи при нея.
Харесваше ми и организацията, която бяха въвели там, въпреки че липсваха часове за записване.
Сега вече в Токуда ли е? Може ли новите й координати и къде и как в Токуда?
Виж целия пост
# 2 144
Хубаво мнение имат хората, които не са имали проблеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия