Мамолози - гр. София

  • 1 815 299
  • 6 627
# 2 220
В Тина Киркова прегледа при мамолог без направление е 40лв.   Peace Може да се запази час на тел 02 4470219.

Здравейте, не мога да се свържа с тях, знаете ли, ако отида на място без направление дали ще успея да вляза същия ден или ще ми дадат час за друг ден? Благодаря предварително за отговора.
Виж целия пост
# 2 221
Ако си за платен прием, ще почакаш и ще те приемат и без записан час.
Виж целия пост
# 2 222
Ако си за платен прием, ще почакаш и ще те приемат и без записан час.
Благодаря.
Виж целия пост
# 2 223
В приемния кабинет в Онкологията в Дървеница всеки ден ли има мамолог или само в определени дни от седмицата? Ако отида ей така, дали ще мога да мина преглед? Иначе знам, че часове не се записват.
Виж целия пост
# 2 224
Мисля че ще можеш да минеш, но ще трябва да почакаш, за да минат жените за превръзки. Аз лично миналата година ходих в събота и дори тогава успях да мина, след съответното изчакване. Независимо, че ми се накараха защо идвам в този ден, никой не ме върна. Успех  Peace
Виж целия пост
# 2 225
Freya_85, благодаря ти за информацията. Ще ида в делничен ден.
Виж целия пост
# 2 226
Момичета от Бургас съм и ми откриха на ехография 3 възела, единия по-голям. Тук задължително искат да се оперирам, но ми се иска да чуя и второ мнение. Днес цял ден звъня на д-р гавраилов на телефоните посочени в сайта му, но никой не отговаря. Може ли някой да ми даде актуална информация как записва часове и дали не е в отпуск? Както и този ли е телефона за записване на часове: 0887 825538?
Виж целия пост
# 2 227
 vkas,
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 228
Момичета от Бургас съм и ми откриха на ехография 3 възела, единия по-голям. Тук задължително искат да се оперирам, но ми се иска да чуя и второ мнение. Днес цял ден звъня на д-р гавраилов на телефоните посочени в сайта му, но никой не отговаря. Може ли някой да ми даде актуална информация как записва часове и дали не е в отпуск? Както и този ли е телефона за записване на часове: 0887 825538?
vkas доколкото знам Гаврилов е отпуск, а и при него става със записване - към месец се чака.Знам какво могат да ти кажат в  Бургас - минала съм по този път и ако не ти се чака може да отидеш до ВМА -там има също много добър екип.
Виж целия пост
# 2 229
Благодаря Ви, момичета. Разбрах за доктор Габваилов, че е в отпуск. А във ВМА кои лекари оперират?
Виж целия пост
# 2 230
vkas, проф. Д-р Гаврилов преглежда 2 пъти в годината в Бургас. До колкото разбрах на 02.09 т.е. в сряда ще е тук. Ако искаш повече информация - на лични.
Виж целия пост
# 2 231
С риск да прозвуча като мрънкало ...За мен проф. Гаврилов е може би най добрия в България. Ходила съм при него в кабинета му в София /в кв. Гео Милев - бе доста отдавна - сега е другаде/ и бях удивена от професионализма там - освен преглед от него имаше и специалист ехограф и специалист микробилог /не съм сигурна за специалността -който веднага под микроскоп гледа пробата/и навсякъде професорът бе с теб .Ходила съм при него  и в Бургас - за съжаление прегледа бе в кабинета на др .Ковачева - гинеколог - новата сграда срещу изхода на линейките от първа поликлиника -т.е не е оборудван за прегледа . Освен това  бе само палпация...което според мен е недостатъчно....И ако нещата все още са  същите .... лично аз бих препоръчала да се отиде в кабинета му в София.
Виж целия пост
# 2 232
Момичета ходих при проф. Червеняков в МБАЛ "Сердика". За съжаление съм за операция - отново потвърждение - съмнение за карцином. При д-р Гавраилов се чака доста и за преглед и за операция и затова у дома взехме решение да ме оперира проф. Червеняков в екип. Много се моля резултатите да са добри.
Благодаря на всички за помощта и подкрепата на тези, които ми писаха на лични.
Виж целия пост
# 2 233
vkas, успех! Всички тук ще ти стискаме палци!
Виж целия пост
# 2 234
vkas сигурна съм че всичко ще бъде наред .....Извинявай едва сега видях питането ти за ВМА- ако не е късно .....там съм ходила при др. Кесов  и доц. Байчев и двамата са много добри ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия