Мамолози - гр. София

  • 1 815 741
  • 6 631
# 3 615
Потърсете 1-2-3 мнения, да направи биопсия и след това ако се налага да се оперира.
Виж целия пост
# 3 616
Още един глас за Василев. При мен също с ехограф откри злокачествено образувание.
Виж целия пост
# 3 617
Перчева не е никакъв специалист, нито пък добър лекар. Изключете я от всички бели списъци и не ѝ се доверявайте.
Виж целия пост
# 3 618
При когото и да отидете за консултация в Онкологията няма да сбъркате. Мненията за Василев и Младенов също се много добри. Скоро и аз търсих лекар за майка. Ходихме при д-р Полихронов и д-р Младенов. Мненията на двамата се припокриха.
Виж целия пост
# 3 619
Др ВАСИЛЕВ !
Виж целия пост
# 3 620
Интересно, хормоните не по фонд са по 17-18 лв, не по 25.

Satisfied
Кое точно ти стана интересно. Това ли обсъждаме тук - цената на хормоните?
Думата "например" не я ли видя.
Виж целия пост
# 3 621
Фри, защо така за Перчева, ходила съм при нея, бяха ми я препоръчали като добра?
Виж целия пост
# 3 622
Момичета, благодаря!

Днес имаше консултация с Полихрoнов, взе се и биопсия. Резултата от цитологичното изследване е “ту клетки-папиларен карценом-високодиференциран” направено то доц. Милев. Операцията е насрочена за следващия Четвъртък.

Да отиде ли за още едно мнение и при Василев?

Като изневиделица ми е всичко.  😭
Виж целия пост
# 3 623
Щом е доказано с резултати,няма смисъл.Доц Милев е добър патолог.Високодиференциран е добре.
Виж целия пост
# 3 624
Фри, защо така за Перчева, ходила съм при нея, бяха ми я препоръчали като добра?
Олив, препоръчали са ти я като добра в какво? Кабинетът ѝ е на удобно място или че има голям ехограф?
Тя ми "диагностицира" туморчетата като кисти, още си пазя документите. Взе ми и 10 лева за обучение за самодиагностика, де, (без да ме пита искам ли не искам ли), понеже си мислила че самата тя може и да обучава, толкова е учена. Добре, че отидох и на друго място, ако бях ѝ се доверила още да съм мъртва... Не съм спряла да повтарям мнението си за нея и няма да спра. Дори и да се е "подобрила" и да си е научила уроците, мнението ми за нея няма да се промени.
Ако бях я дала под съд за опит за убийство, дали щях да спечеля хах
Виж целия пост
# 3 625
Като добър диагностик ми я препоръчаха. Ходила съм при нея само в Сити клиник - тя ми направи мамография там, след като Василев ми откри тумора, за второ мнение отидох. После още 1-2 пъти се преглеждах при нея, контролно. Последният път /когато ми откриха тумор на другата гърда/ пак направих мамография там, но всичките й часове бяха заети и изследването ми направи Йорданов /май доцент/. Горе-долу това са ми срещите с нея. Фри, не споря - просто за първи път срещам негативно мнение за нея и затова питам.
Моите впечатления от Свещаров например са такива - отглеждах си 2 години първия тумор, като той твърдеше, че не е нищо тревожно...
Виж целия пост
# 3 626
Съжалявам да го кажа, но и при мен се получи с нея подобно нещо с нея. Имаш две кистички, то кой ли няма. И то при положение, че имам наследствена обремененост. И след няколко месеца бях с рак. Колежката ми я бяха питали след няколко годишно следене при нея, защо не е оперирана отдавна.  Изобщо....имайте едно наум.
Виж целия пост
# 3 627
Майка ми прави операция на фиброаденом при Байчев във ВМА.Изключително внимателен лекар и човек.Тя е голяма паника ,но при него склони.
Виж целия пост
# 3 628
Момичета ако имате кисти по гърдите задължително търсете добър лекар (в чужбина да ви прегледа)!! В Бг ме гледаха мамолози ,херурзи, хематолози в добрите частни клиники Токуда, Вита, Надежда и не видяха рак на гърдата 3 стадий с огромни разсейки в лимфен възел. В това число и Д-р Младенов който беше 100 процента сигурен че не е рак а обикновена проста киста! А познайте 2 седмици по късно в Германия - агресивен рак с разсейки в лимфите 3ти стадии! Ще ме скъсат от химия, лъче и какво ли не, с малки шансове за оцеляване.Детето ми е едва на 2 годинки! Ходих на всеки 6 месеца на профилактика защото имам фамилна обремененост-винаги бяха само кисти нищо страшно. Лекарите в Бг ми изгубиха времето и скасиха живота стократно. И после с цялата си арогантност обясняват в публикации как българките сме нямали култура на профилактика!!!Нещастници!!!Могат да открият рак само ако умреш от него! Съсипват семейства от некъдърност и безхаберие! Обричат хората и ги убеждават че те били виновни че не се следят!!! Пожелавам им със същото безхаберие да се отнесат към тях когато имат нужда!!!
Виж целия пост
# 3 629
Момичета ако имате кисти по гърдите задължително търсете добър лекар (в чужбина да ви прегледа)!! В Бг ме гледаха мамолози ,херурзи, хематолози в добрите частни клиники Токуда, Вита, Надежда и не видяха рак на гърдата 3 стадий с огромни разсейки в лимфен възел. В това число и Д-р Младенов който беше 100 процента сигурен че не е рак а обикновена проста киста! А познайте 2 седмици по късно в Германия - агресивен рак с разсейки в лимфите 3ти стадии! Ще ме скъсат от химия, лъче и какво ли не, с малки шансове за оцеляване.Детето ми е едва на 2 годинки! Ходих на всеки 6 месеца на профилактика защото имам фамилна обремененост-винаги бяха само кисти нищо страшно. Лекарите в Бг ми изгубиха времето и скасиха живота стократно. И после с цялата си арогантност обясняват в публикации как българките сме нямали култура на профилактика!!!Нещастници!!!Могат да открият рак само ако умреш от него! Съсипват семейства от некъдърност и безхаберие! Обричат хората и ги убеждават че те били виновни че не се следят!!! Пожелавам им със същото безхаберие да се отнесат към тях когато имат нужда!!!


Когато аз напиша подобно нещо да се преглеждат хората извън България елате да видите какво ми отговарят. Та и Вашето писание няма да стресне никого. Всичко е база на сравнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия