Мамолози - гр. София

  • 1 815 773
  • 6 631
# 3 630
Правиха ли ви пункция в България, от колко време сте забелязали кистите? Пожелавам Ви много сила в борбата!
Виж целия пост
# 3 631
Добре де, как си представяте да се осъществи този съвет? Уважавам всяко мнение, но няма как всички да се юрнем и да се преглеждаме в чужбина - причините няма смисъл да ги посочвам защо. Аз съм с установени кисти от 17 години и това, което знам е, че те не могат да се изродят в рак, НО затруднят откриването му, понеже може да го закриват. 
С такива изкавания напрягате потребителките, които нямат възможността да се прегледат в чужбина....някои дори едва успяват да заделят средства за преглед и тук. Затова апелирам за по-умерено изказване и  хвърляне на обвинения, относно способностите на лекарите в България.
Виж целия пост
# 3 632
Аз съм с РМЖ от 1992 година. С двустранна мастектомия. Лекувана съм само и единствено в България.
Не виждам причини да търсим лечение в чужбина, след като тук се прилагат всички съвременни методи и лекарства.
Виж целия пост
# 3 633
С такива изкавания напрягате потребителките, които нямат възможността да се прегледат в чужбина....някои дори едва успяват да заделят средства за преглед и тук. Затова апелирам за по-умерено изказване и  хвърляне на обвинения, относно способностите на лекарите в България.
Кой ти мисли за това, че подобни изказвания могат да нанесат много повече вреди, отколкото ползи. Разбирам огорчението на дамата, както и страха и, но аз пък мога да разкажа някои доста интересни случаи и от чужбина. Това ,че някои се лекува извън България не му гарантира безсмъртие, нали? Пък и там /в чужбина/ хората се разболяват и умират от болестите, от които се разболяваме и умираме тук.
 mary_12, пожелавам Ви здраве и бързо и адекватно лечение, което да понесете леко.
На всички ви здраве!
Виж целия пост
# 3 634
С такива изкавания напрягате потребителките, които нямат възможността да се прегледат в чужбина....някои дори едва успяват да заделят средства за преглед и тук. Затова апелирам за по-умерено изказване и  хвърляне на обвинения, относно способностите на лекарите в България.
Кой ти мисли за това, че подобни изказвания могат да нанесат много повече вреди, отколкото ползи. Разбирам огорчението на дамата, както и страха и, но аз пък мога да разкажа някои доста интересни случаи и от чужбина. Това ,че някои се лекува извън България не му гарантира безсмъртие, нали? Пък и там /в чужбина/ хората се разболяват и умират от болестите, от които се разболяваме и умираме тук.
 mary_12, пожелавам Ви здраве и бързо и адекватно лечение, което да понесете леко.
На всички ви здраве!
Не исках да прозвуча нападателно към дамата. Желая й да оздравее, да се пробори с тази гад и още дълги години спокоен и щастлив живот. Реагирах така, защото няма как апелът й да бъде последван, а и наистина смятам, за неоправдано да се заклеймяват нашите лекари.
Виж целия пост
# 3 635
Момичета, търся спешно мамолог, мамолог хирург.... Който да работи ТАЗИ вечер. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 3 636
Моля всички, които по някакъв начин са огорчени от лекарите тук да внимават какво пишат, защото нямате идея такъв вид пост до какво може да доведе. Аз не съм хипохондрик по принцип, но като го прочетох и ми настръхна косата, защото аз също имам кисти и фиброаденом. И колкото и да съм спокойна, тези думи ми вкараха една тревога, че едва ли не имам нещо лошо, което лекарите не виждат. А уж вярвам на моя лекар.
Съжалявам за това, което се е случило на дамата и ѝ пожелавам всичко да бъде с щастлив край, но моля ви, подбирайте си думите в такъв тип теми!
Виж целия пост
# 3 637
Е темата нали е за това,да споделяме и да си правим изводи.На всеки лекар може да се случи да недогледа нещо ,пък и понякога при агресивен рак може да се развие между два прегледа и лекаря да няма вина,че не е видял нещо си,но когато за един и същи лекар се съберат повечко такива негативни коментари,то трябва лампичката да ни светне .
Виж целия пост
# 3 638
Е не може да се пише да отиваме всички в Германия да се прегледаме. Всеки може да си купи самолетен билет, но за кой град? Кой ще му запише час за лекар? Знаете ли поне един телефонен номер на мамолог в Германия, клиниката в която работи и графикът му за приеми?
Виж целия пост
# 3 639
Здравейте, някой дали знае дали Др Василев ще ме приеме ли без час т.с мога  да изчакам колкото е нужно става въпрос за Света София-Санте или на друго място ? Спешно ми е..
Виж целия пост
# 3 640
Най-вероятно ДА,но му се обадете на личния телефон ,за да каже кога.
Виж целия пост
# 3 641
Ние няма как да знаем как евентуално би постъпил друг човек. Вероятно и той може да не обещае нищо, защото и той не знае каква би била ситуацията в момента, в който ще отидете и дали няма да е ден, в който още само 5 пациентки са отишли без час.
Аз отидох в кабинета му на Т. Каблешков да си запазя час при рецепционистката. Не носех никакви предишни резултати. Беше в самия край на работния му ден и нямаше никой. Той излезе от кабинета си, видя ме, чу че си запазвам час за някога и каза "Влезте да ви видя сега."
И добре, че ме видя ТОГАВА.
Виж целия пост
# 3 642
Вчера бях на преглед при Василев.Докато чаках реда си по телефона се обадиха няколко пациентки по телефона и жената,която приемаше обажданията все ги насочваше за след 17-17.30ч да звънят или минат,че е по-спокойно.(Малко странична информация: Не бях ходила няколко години на профилактичен преглед и бях притеснена от своята небрежност.Но в чакалнята се лееше сръбска музика от някакъв тв канал и ми изпари всички мисли от главата Simple Smile )
Виж целия пост
# 3 643
Здравейте, д-р Василев преглежда ли още в Санте? Не намирам информация в страницата им и в Супер док също не излиза като опции този МЦ. Само Вита, а за там няма свободни часове.
Виж целия пост
# 3 644
Да,преглежда!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия