Мамолози - гр. София

  • 1 815 507
  • 6 627
# 4 185
Миналата година ходих при Василев в Санте, уж нямаше нищо, но и той нищо не ми даде като документ и снимка.

По-скоро е инцидент. 14 години съм пациентка на Василев, винаги ми дава снимка от ехографа с кратки писмени обяснения, независимо в кой кабинет съм. Никога не съм ходила при него по ЗК. Вероятно на снимката няма никакви "находки" и затова не ви я дава...Confused
Задължително е да ви даде лист с обобщение за вашето състояние на база на прегледа. Изисквайте...
Виж целия пост
# 4 186
Аз също съм пациентка на Василев от години. Нямам находка - няма ехографска снимка, но винаги имам лист от прегледа (на който абсолютно нищо не мога да разчета, какъв е тоя почерк просто 😳🤐).
Виж целия пост
# 4 187
Вчера бях при василен в частния му кабинет. Това ми е трето посещение при него. Предишните два пъти ходих в Красна поляна. Единия път имах огромно запушване и само нарисува кой участък от гърдата обхваща, но не пусна снимка.
 Сега не беше по различно. Почеркът му наистина е типично лекарски. Ако има б.О означава без особености. Пред мен дамата която чакаше държеше един лист на който беше отбелязано на две местя някакви находки от предишни прегледи.
 Доволна съм от лекаря, а чудесно впечатление  ми направи и дамата на регистратура в София санте Simple Smile
 Друго, което ми хареса на прегледа е че усещам как плъзга накрайника на ехографа и в частта на подмишниците за да огледа и там Simple Smile
Виж целия пост
# 4 188
Благодаря за отговорите!
А с ехограф ли ви гледа или с мамограф? Мен - само с ехограф, но аз съм на 40 г вече и се чудя, не трябва ли и с мамограф вече...
Виж целия пост
# 4 189
Благодаря за отговорите!
А с ехограф ли ви гледа или с мамограф. Мен - само с ехограф, но аз съм на 40 г вече и се чедя, не трябва ли и с мамограф вече...
В медицинския център има само ехограф. Аз ходя на мамографска снимка в болницата на всеки две години. Ако до момента не сте правила снимка е хубаво да направите.
Виж целия пост
# 4 190
Питайте лекаря относно мамография. По здравна каса профилактично се полага чакк след 50 години, така, че не се знае при вас дали е нужно.
Виж целия пост
# 4 191
Много ви благодаря!
Виж целия пост
# 4 192
Благодаря за отговорите!
А с ехограф ли ви гледа или с мамограф. Мен - само с ехограф, но аз съм на 40 г вече и се чедя, не трябва ли и с мамограф вече...
В медицинския център има само ехограф. Аз ходя на мамографска снимка в болницата на всеки две години. Ако до момента не сте правила снимка е хубаво да направите.
Не зависи толкова от възрастта. Общо взето лекарят трябва да прецени дали има нужда от мамограф. Ако структурата на гърдите е по-плътна, с ехограф се вижда по-добре.
Виж целия пост
# 4 193
При мен откриха рака на ехограф ,на следващия ден ходих за второ мнение и там ме гледа с ехограф и после мамограф.Докторът каза,че на мамографа изобщо не се виждали при мен,заради структурата на гърдите и добре,че бил ехографа.
Виж целия пост
# 4 194
При мен също се виждаше по-добре на ехограф, заради плътната структура, а не мамография, при такава структура се препоръчва или контрастна мамография, или ЯМР при съмнения.
Виж целия пост
# 4 195
Добро утро Simple Smile
Дали някоя от вас скоро е ходила при Д-р Монева на Плиска? Дали работи , при тази обстановка с коронавируса нормално?
Виж целия пост
# 4 196
Ходих м. януари, но вече не е до х-л Плиска, а само в Бодимед на Позитано.
Виж целия пост
# 4 197
Здравейте.
На кой телефон си записахте час за д-р Монева?
Виж целия пост
# 4 198
Д-р Монева   
Скрит текст:
0887267105
Виж целия пост
# 4 199
Благодаря ви. Жалко, че вече не работи на Плиска.

На този номер тя ли отговаря? Каква е цената на прегледа при нея сега, от две години не съм ходила?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия