Мамолози - гр. София

  • 1 815 325
  • 6 627
# 4 200
Да, на този номер тя отговаря. Не е променяла цената от 2 год - все си беше 40 лв.
Виж целия пост
# 4 201
Здравейте, може ли актуален номер на д-р Василев?
Виж целия пост
# 4 202
Виж целия пост
# 4 203
Соня Танушева (МЦ Хармония,Младост).


Много добър диагностика е, но не е конкретно мамолог.  Аз съм доволна.  Работи в болница Надежда с направление
Много ти благодаря! Необходимо ми е проследяване на една киста в гърдата,така че мисля при нея.
Аз не я препоръчвам ...
Поиска предходни изследваня и преписа от тях. Каза че имам фиброаденом, а това не е вярно ,после почна да увърта .Не съм доволна .
Виж целия пост
# 4 204

Това е добре да бъде сложено на първа страница поради големия интерес.
Виж целия пост
# 4 205
Момичета, темата е много дълга и нямам време да изчета всичко. Моля ви, помагайте. Търся сравнително добър мамолог, който работи със здравна каса, за редовен профилактичен преглед 4 месеца след спиране на кърменето.
Виж целия пост
# 4 206
Точно коментирания по-горе доктор Василев се вписва в критериите ви.
По здравна каса преглежда в СВ.София /бившата Тина Киркова /
 Изчела съм цялата тема и съм срещала максимум един или
Два отрицателни отзива.
Виж целия пост
# 4 207
Точно коментирания по-горе доктор Василев се вписва в критериите ви.
По здравна каса преглежда в СВ.София /бившата Тина Киркова /
 Изчела съм цялата тема и съм срещала максимум един или
Два отрицателни отзива.
А за д-р Младенов мнение от същата болница имате ли ?
Благодаря !
Виж целия пост
# 4 208
Аз лично предпочитам Василев пред него. При Младенов веднъж съм била ня преглед. На база личен опит не мога да кажа нищо лошо за него, но докато за Василев почти не мога да се сетя за лоша оценка, то за Младенов съм срещала и негативни мнения. Основната критика от страна на други потребителки е, че е лаконичен.
Виж целия пост
# 4 209
Аз съм малко в чуденка. Посетих Средкова и месец след нея Василев. Средкова искаше да реже едва ли не на следващия ден, имаше едно напрежение в прегледа, разпитваше докога възнамерявам да кърмя и др. Василев беше спокоен, прегледа ме спокойно, обясни да отида отново на преглед, като приключа с кърменето след 6 месеца някъде. И сега не знам на кого да се доверя.
Виж целия пост
# 4 210
Zila1, а каква е находката при вас? При две противоположни мнение може би е добре да се консултирате с още един лекар.
Виж целия пост
# 4 211
Аз съм доволна от Младенов. Вярно е, че е лаконичен, което в първите години и у мен предизвикваше несигурност. Имам малки кистички, които следя, но от време на време се обаждат и болят и обикновено се филмирам в тези периоди и тичам по лекари.
Младенов винаги лаконично казваше, че е всичко е ок, а аз нали притеснена по-късно ходих при още 2-ма лекари единия от които дори малко ми се сопна, че то за такива безобидни неща нямало необходимост да ходя два пъти годишно...Та поне при Младенов не съм срещала такова отношение. Лаконичен е, но ако задаваш конкретни въпроси, обяснява. Прегледа е обстоен в сравнение с другаде, където съм била. Ако има проблем се спира на проблемното място и оглежда добре по няколко пъти. Любезен е, никога не си е позволявал грубо отношение или неуместна забележка.
Виж целия пост
# 4 212
Zila1, а каква е находката при вас? При две противоположни мнение може би е добре да се консултирате с още един лекар.
Писала съм по-назад, няколко ФБ-а на двете гърди (2 големи) и няколко премахнати. В момента кърмя.
Виж целия пост
# 4 213
Здравейте, искам да попитам този д-р, от който сте доволни Евгений Василев ли е? В интернет намирам, че работи във Вита 2, а горе на визитката прикачена на ул. Тодор Каблешков?
Не разбирам един и същ лекар ли е?
Благодаря ви!
И знаете ли каква е цената за платен преглед?
Виж целия пост
# 4 214
Здравейте, искам да попитам този д-р, от който сте доволни Евгений Василев ли е? В интернет намирам, че работи във Вита 2, а горе на визитката прикачена на ул. Тодор Каблешков?
Не разбирам един и същ лекар ли е?
Благодаря ви!
И знаете ли каква е цената за платен преглед?

За един и същ доктор става въпрос
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия